מי הדליק את ה

מי הדליק את ה ../images/Emo42.gif ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

אז אחרי שהעירו אותי בצורה ברוטלית לחלוטין, החלטתי שאני אבוא לראות מה התעדכן, ובכן, כלום. זה בידיים שלנו! אז אני יותר מגאה להציג לכם את הפינה החדשה בפורום -
פינת החשיבה העצמית!
כל שבוע (או לחילופין מתי שיתחשק לי ואני לא אשכח) יוצגו בפניכם כמה שאלות, בנוגע לעצמכם, גימיק לגיבוש הפורום ולהכרת חבריו וייעוץ (תמיד הייתי טובה במילים...) הפעם נושאנו הוא - אני, עצמי, ואנוכי
אם הייתה ניתנת לכם הזדמנות לשנות משהו אחד בעצמכם, מה הייתם משנים?
מה הדבר שאתם הכי אוהבים בעצמכם, בחיצוניות? |סגדש|
מה הדבר שאתם הכי אוהבים בפנימיות שלכם? |סגדש|
תארו את עצמכם במילה אחת. עד כאן לפינתנו.... וברוח נוער שוליים- ציירי לך שפם! להית´

missing

New member
תשובות...

*את הנטייה שלי להיכנס לדיכאון על דברים מפגרים לגמרי. *אמ.......את העניים שלי, ואת החיוך שלי. *בלעע... אמ....לא יודע... *מתוסבך...זה מתאים לי...

לירונדה

New member
אוקיי....

הדבר שהייתי משנה בעצמי: הייתי רוצה להיות הרבה הרבה פחות ביישנית! ויותר נועזת ומעיזה! בחיצוניות אני הכי אוהבת אצלי את זה שאני רזה....מה לעשות ואפשר להגיד שגם את השפתיים והשיער אני הכי אוהבת בפנימיות שלי שאני לא שופטת אנשים סתם ככה בלי שאני באמת מכירה אותם, שזה אומר לא על פי סיפורים שאחרים סיפרו לי ולא באמת הייתי מעורבת או מודעת להם כדי לדעת....ושאני מאוד פתוחה

שעמומון

New member
אמממממ...

תשובות
* הייתי משנה את הביקורתיות שלי כלפי אנשים... * מבחינה חיצונית, אני הכי אוהב את החיוך שלי...הרבה אומרים לי שהוא חמוד
* אני הכי אוהב את היכולת שלי להקשיב לאנשים, כל הזמן... * במילה אחת...מתוסבך (עדיין)

תגובה שלי

מה הייתי משנה? הממ...הייתי מעדיף עיינים ירוקות ולא שנעות בין חום לירוק אבל בתכלס, כלום. אני עובד על השלמה עם עצמי, אני לא הולך לחרטות להרוס
במיוחד שבאמת אין לי ממה לא להיות מרוצה.
שיער
שרימפי. בתכלס שרימפי זה מי שאני, העניין הוא שלפעמים קצת קשה לי להתרגל לזה. הדיעה שלי על עצמי היא לא המדהימה בעולם, כמו שאמרתי, אני מנסה להשלים עם עצמי, הרבה אנשים נורא נורא מחבבים את הדמות שלי של ´שרימפי´. בתכלס, אני קצת חושש שאני לא טוב כמו שאני מוצג בניק הזה.
הנה, ציירתי לך שפם.

praetor

New member
דווקא -

אני אישית מת על עיניים עם גיוון בצבעים. זה הרבה יותר מעניין מעיניים בצבע אחד (כמו שלי - חום)...

למעלה