מי הבכיר הישראלי(הבוגד)שהחליט-לחמאס יש רישיון לשרוף לנו שדות.? תנו להם לשרוף.!

אביב 2019

Well-known member
(תיקון)שנה רביעית,החמאס שורף לנו שדות ואין אונים.
זה ממש מטריף לי את המוח.איך זה יתכן.?!

מאז מרץ 2,018... עברו שלוש שנים,וזו שנה רביעית של עפיפונים ובלוני תבעירה.! ##
מי נתן את ההוראה.?!
מי הבוגד בצמרת הביטחון בישראל,מי הישראלי "סוכן אויב שתול",שנתן לחמאס
רישיון לשרוף חופשי,חופשי,
את השדות בישראל.?!
בעיה שאפשר לפתור ביום וחצי,נמשכת 3 שנים בגלל
טימטום ו/או רפיסות ישראלית ו/או בוגד שתול שמחבל מבפנים.

נערך לאחרונה ב:

marabo

Well-known member
שנה שלישית,החמאס שורף לנו שדות ואין אונים.

מאז מרץ 2,018 שלוש שנים של עפיפונים ובלוני תבעירה.! ##
מי נתן את ההוראה.?!
את השדות בישראל.?!
לי אין שום בעיה שהשדות של הקיבוצים בעוטף נשרפים, הם רצו למסור את עזה לערפאת באוסלו, הם רצו בגירוש אחיהם מגוש קטיף, הם רקדו ושמחו כשאלו גורשו מוכים וחבולים, אז שכעת יהנו מפירות השלום.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
לי אין שום בעיה שהשדות של הקיבוצים בעוטף נשרפים, הם רצו למסור את עזה לערפאת באוסלו, הם רצו בגירוש אחיהם מגוש קטיף, הם רקדו ושמחו כשאלו גורשו מוכים וחבולים, אז שכעת יהנו מפירות השלום.
ואח"כ אתה מתפלא שיש כמה שלא מזיז להם ש 45 חרדים עלו בסערה השמיימה כאשר הגיעו לחגוג לאיזה רבי שמעון בר יוחאי , שספק אם היה בכלל קיים. ואם היה ,שספק רב יותר שהוא קבור באתר בהר מירון.
קודם תחשוב [אם אתה מסוגל], רק אח"כ "תשפריץ" את השטויות שלך.

marabo

Well-known member
ואח"כ אתה מתפלא שיש כמה שלא מזיז להם ש 45 חרדים עלו בסערה השמיימה כאשר הגיעו לחגוג לאיזה רבי שמעון בר יוחאי , שספק אם היה בכלל קיים. ואם היה ,שספק רב יותר שהוא קבור באתר בהר מירון.
קודם תחשוב [אם אתה מסוגל], רק אח"כ "תשפריץ" את השטויות שלך.
אני בכלל לא מתפלא על אילו
כבר מזמן אני טוען שיש את העם היהודי ויש את העם השמאלני ואילו שני עמים שונים עם אמונות שונות לגמרי ומטרות שונות לגמרי.
נכון שמבחינה גנטית השמאלנים נחשבים כיהודים מבחינת ההלכה היהודית אבל בזה פחות או יותר מסתיים הקשר.
השמאלנים בזים לכל עניין יהודי, שונאים כל דבר שמריח יהדות, ומבחינתם כל מדינת ישראל היא בסך הכל אמצעי לעקירת היהדות מעם ישראל.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אני בכלל לא מתפלא על אילו
כבר מזמן אני טוען שיש את העם היהודי ויש את העם השמאלני ואילו שני עמים שונים עם אמונות שונות לגמרי ומטרות שונות לגמרי.
נכון שמבחינה גנטית השמאלנים נחשבים כיהודים מבחינת ההלכה היהודית אבל בזה פחות או יותר מסתיים הקשר.
השמאלנים בזים לכל עניין יהודי, שונאים כל דבר שמריח יהדות, ומבחינתם כל מדינת ישראל היא בסך הכל אמצעי לעקירת היהדות מעם ישראל.
אני חושב שזו הפעם הראשונה שאני חושב שגל מה שכתבת ברובו נכון. אין ספק שקיימים במדינת ישראל שתי ישויות. האחת, זו שבנתה את הארץ הזאת, נלחמה עליה והקריבה קורבנות בכדי שהמדינה הזאת תשרוד. בנוסף הם גם הקימו כאן תשתית כלכלית ובטחונית שתאפשר לחיות כאן בעושר ובאושר.הם היהודים הישראלים האמיתיים ואתה מכנה אותם "שמאלנים". הישות השניה היא סוג של עלוקה שמוצצת את לשד המדינה, זו ישות שאין לה בכלל עיניין מה קורה במדינה כל זמן שהם מקבלים את ליטרת הבשר שלהם.

Harrington

Well-known member
מנהל
רפיסות ישראלית שגרתית. אין לי סיבה מיוחד לחשוב שיש לנו בוגד בקרבנו. נראה לי הגיוני יותר שההנהגה הצבאית שלנו, מזה שנים, עוסקת בפוליטיקה (בין השאר בינלאומית) במקום לחשוב בראש צבאי. במסגרת זו עולה המחשבה (המוטעית מיסודה) שאם רק נוותר ונכיל, הכל יסתדר. מי שחושב כך לא מכיר כנראה לא את המזרח התיכון ולא את אויבינו ברצועת עזה, אבל זאת עדיין המחשבה השלטת ככל הנראה.

כל עוד זה לא ישתנה, אין סיבה מיוחדת לחשוב שמישהו יטפל בשריפות שהמחבלים מדליקים אצלנו.

רוב הזמן נח

Well-known member

מי נתן את ההוראה.?!
את השדות בישראל.?!
השלטון הבטחוני הרופס של ביבי נתן לו רשות.

d70

Well-known member

מי נתן את ההוראה.?!
את השדות בישראל.?!

אין דבר כזה בכיר שאחראי. כל אחד לעצמו.
שתושבי שדרות יקנו MLRS או קטיושות ושיירו בחזרה לבד. הבדואים ישיגו להם הכל.

אביב 2019

Well-known member
להלן רשימת שרי הביטחון החל ממרץ 18 שאחראים על
בלוני התבעירה-
1.אביגדור ליברמן עד נוב' 18.
2.ביבי נתניהו עד נוב' 19.
3.נפתלי בנט עד מאי 20.
4.בני גנץ עד היום,מאי 21.
אלה האשמים והאחראים על טירוף השריפות בדרום.

רוב הזמן נח

Well-known member
להלן רשימת שרי הביטחון החל ממרץ 18 שאחראים על
בלוני התבעירה-
1.אביגדור ליברמן עד נוב' 18.
2.ביבי נתניהו עד נוב' 19.
3.נפתלי בנט עד מאי 20.
4.בני גנץ עד היום,מאי 21.
אלה האשמים והאחראים על טירוף השריפות בדרום.
זה הכול ביבי. שר הבטחון לא יכול לזוז מילימטר בלי רשות של ביבי.

אביב 2019

Well-known member
מי שאשם זה ביבי "הימני" שלא רק שלא נוקט פעולה אלה ממשיך באספקת סחורות חשמל ודלק יום יום, גם לשרי הבטחון יש אחריות אבל כידוע ליברמן התפטר ( אולי מאוחר מידי ) שהבין שהוא סתם בובה במשרד הבטחון ואין לו שו השפעה על המדיניות התבוסתנית של ביבי "הימני", נפתלי היה רק תקופה קצרה , וגנץ שייך למחנה שמאמין שצריך להמשיך ולנסות ולשחד את ערביי עזה כדי שישנאו אותנו פחות (כמו שביבי "הימני" מאמין ).

אבל גם תושבי העוטף אשמים , במקום לחסום את מעבר כרם שלום הם ממשיכים באיוולת השמאלנית שלהם ודורשים מהמהמשלה "צעדים מדיניים" .
מסכים.
מעל הכל,האחראי הראשי הוא רוה"מ ביבי נתניהו.
עוד סיבה מדוע אני מתנגד בחריפות לנתניהו השמאלני הכושל.

marabo

Well-known member
אני חושב שזו הפעם הראשונה שאני חושב שגל מה שכתבת ברובו נכון. אין ספק שקיימים במדינת ישראל שתי ישויות. האחת, זו שבנתה את הארץ הזאת, נלחמה עליה והקריבה קורבנות בכדי שהמדינה הזאת תשרוד. בנוסף הם גם הקימו כאן תשתית כלכלית ובטחונית שתאפשר לחיות כאן בעושר ובאושר.הם היהודים הישראלים האמיתיים ואתה מכנה אותם "שמאלנים". הישות השניה היא סוג של עלוקה שמוצצת את לשד המדינה, זו ישות שאין לה בכלל עיניין מה קורה במדינה כל זמן שהם מקבלים את ליטרת הבשר שלהם.
אתם עפים על עצמכם וקושרים כתרים לא לכם.
את הארץ הזו בנו כלל היהודים שגרים בה, כן גם החרדים שהיו כאן הרבה לפני שבאתם ובנו אותה כשלא היה כאן כלום, מהם הכול התחיל, חרדים כמו יואל משה סולומן שבנו את הארץ עוד לפני שהרצל שלכם המציא את עצמו, השמאל אכן השתלט על הישוב היהודי בארץ בתחילת שנות ה 20 של המאה הקודמת לאחר שרצחו את מנהיג הציבור היהודי דאז - דה האן, ואז השתמשו בניצול ציני ביישוב היהודי ובחזון שיבת ציון של היהודים כקרדום לחפור בו לקידום הרעיון הסוציאל קומוניסטי שלהם. אתם שמבחינתכם התנ"ך זה ספר מיתולוגיה נפנפתם אותו לעולם כזכות שלהם על הארץ (צביעות זה תמיד היה חלק בלתי נפרד מהשמאל).
אתם שבאיוולתכם הובלתם לאחר רצח דה האן לסכסוך הערבי ישראלי על הארץ הזו עוד מתגאים בזה שהקרבתם קורבנות, לא מעוקצך ולא מדובשך, את הקורבנות הקרבתם בשביל החזון הסוציאל קומוניסטי אנטי יהודי שלכם, ועל החזון שלכם נהרגו כאן במלחמות ישראל כל החוגים, מדתיים עד חילוניים ומשמאלנים עד ימנים, על זה בניתם, לכן גזזתם לעולי המזרח את הפיאות ואילצתם אותם לקבל את החינוך הסוציאל קומוניסטי שלכם.

היום כשהמדינה לא משרתת את המטרה שלכם אין לכם בעיה ללכלך ולטנף עליה בכל העולם, מהאג ועד אוניברסיטאות אנגליה.

אבל שיא הצביעות זה שאתם אחרי שוד וגזל אדמות הפליטים הפלסטינים האומללים שבצעתם אחרי המלחמה ב 48 עוד מאשימים את המתנחלים שבגללם אין שלום.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אתם עפים על עצמכם וקושרים כתרים לא לכם.
את הארץ הזו בנו כלל היהודים שגרים בה, כן גם החרדים שהיו כאן הרבה לפני שבאתם ובנו אותה כשלא היה כאן כלום, מהם הכול התחיל, חרדים כמו יואל משה סולומן שבנו את הארץ עוד לפני שהרצל שלכם המציא את עצמו, השמאל אכן השתלט על הישוב היהודי בארץ בתחילת שנות ה 20 של המאה הקודמת לאחר שרצחו את מנהיג הציבור היהודי דאז - דה האן, ואז השתמשו בניצול ציני ביישוב היהודי ובחזון שיבת ציון של היהודים כקרדום לחפור בו לקידום הרעיון הסוציאל קומוניסטי שלהם. אתם שמבחינתכם התנ"ך זה ספר מיתולוגיה נפנפתם אותו לעולם כזכות שלהם על הארץ (צביעות זה תמיד היה חלק בלתי נפרד מהשמאל).
אתם שבאיוולתכם הובלתם לאחר רצח דה האן לסכסוך הערבי ישראלי על הארץ הזו עוד מתגאים בזה שהקרבתם קורבנות, לא מעוקצך ולא מדובשך, את הקורבנות הקרבתם בשביל החזון הסוציאל קומוניסטי אנטי יהודי שלכם, ועל החזון שלכם נהרגו כאן במלחמות ישראל כל החוגים, מדתיים עד חילוניים ומשמאלנים עד ימנים, על זה בניתם, לכן גזזתם לעולי המזרח את הפיאות ואילצתם אותם לקבל את החינוך הסוציאל קומוניסטי שלכם.

היום כשהמדינה לא משרתת את המטרה שלכם אין לכם בעיה ללכלך ולטנף עליה בכל העולם, מהאג ועד אוניברסיטאות אנגליה.

אבל שיא הצביעות זה שאתם אחרי שוד וגזל אדמות הפליטים הפלסטינים האומללים שבצעתם אחרי המלחמה ב 48 עוד מאשימים את המתנחלים שבגללם אין שלום.
אין זה פלא ש שאתה מגדיר את דה האן כ "מנהיג הציבור היהודי".
זה אותו דה האן שהיא בסופו של יום, הומוסקסואל, איש נטורי קרטא, ואנטי ציוני המשפיע ביותר שפעל בכל כוחו נגד הרעיון הציוני והקמת המדינה.
ציינתי הומוסקסואל אך ורק בגלל שהיותו חרדי מנטורי קרטא והומוסקסואל זה אוקסימורון. [או שאולי לא , אתה תוכל לספר לנו...].
וכן, אני גאה להיות חלק מאותם "אתם" כדבריך, שהיו יהודים ציונים מכל חלקי העם כולל האצ"ל והלח"י. שהקימו את המדינה הזאת.
היום המדינה אמורה לשרת את המטרות של תושביה.
במקביל רוב תושביה אמורים להחזיר ולשרת את המדינה בהתאם לחוקיה.
אתה משתייך למיעוט , שכל מטרתו לחלוב את עטיניה של המדינה ולשים את חוקיה ללעג.
נכון להיום, מצבה הפוליטי של המדינה מאפשר לך גם לחיות במדינה וגם לפגוע בה.
אבל ידידי, לא לעולם חוסן. יגיע היום שבו תידרשו לשלם את חובכם שהולך וגדל.
במקביל כנראה שגם לבונה עולם נמאס קצת מכם והוא אוסף את חלקכם לחייקו.

למעלה