מי בסיסט יותר טוב?

rock devil

New member
מי בסיסט יותר טוב?

1.קליף בורטון ז"ל 2.ג'ייסון ניוסטד 3.רוב טרוחילו אני חושב שקליף היה הבסיסט הכי טוב.רק חבל שהוא מת

LordOfSpells

New member
עכשיו כולם יגידו שקליף.

וכולם פה שמעו את קליף בהופעה חיה, וראו אותו מנגן בהופעה חיה, והוא הדגים להם מול הפנים אישית את היכולת שלו... לפי מה לעזאזל אתם מודדים? הבאס ברוב השירים של מטאליקה זה ממש באס ברמה לילדים קטנים... אפילו לא צריך רקע בגיטרה כדי לנגן אותם בלי בעיה. אני לא יכול להגיד לך מי באסיסט יותר טוב, אין לי שום בסיס להשוואה. אני רק יכול להגיד שרוב הוא בסיסט מעולה. זה הכל.

oranje

New member
לא יודע מי בסיסט טוב יותר,

מה שכן, לזכותו של קליף ניתן לזקוף את הפיכתו של הבס מכלי ליווי לכלי שבמקרים רבות שימש ככלי מוביל. קליף ניגן סולואים שונים בבס, חיבר אותו לדיסטורשן, קיצר הבחור עשה דברים לא כל כך מקובלים בתקופתו, ששימשו השראה לנגני בס רבים אחרים. טכנית אני לא יודע אם הוא היה עילוי גדול.

avshalomariel

New member
אי אפשר להגיד...

כי הבאס במטאליקה נורא פשוט. קליף היה נוכח בתקופה הכי פוריה שלהם, והוא גם חכם מבחינה מוזיקלית, אבל אי אפשר לדעת אם הוא בסיסט טוב או לא

NYMets Man

New member
רוברטו

מצטער לומר לכם... אבל איתו מטאליקה נשמעים הרבה יותר טוב... רק חבל שהוא איחר את זמנו \:

The Prisoner

New member
מה הכוונה "איחר את זמנו" יש לו עוד

הרבה שנים במטאליקה (בהנחה שהיא תחזיק מעמד עד אז כי עוד מעט הם עומדים לצאת לפנסיה חח,חח) וחוץ מזה הוא עוד לא הספיק לנגן במטאליקה הרבה רק בהופעות בנתיים בכול מקרה השילוב שלו עם הלהקה מצוין כמו שהם אומרים לדעתי הם עשו בחירה טובה שהביאו אותו עם כל הנסיון והוותק שיש לו

NYMets Man

New member
אתה ענית

הם עומדים לצאת לפנסיה כולם ולא יהיה לו זמן באמת לתת את מה שהוא יודע וחוץ מזה, בינינו, בסוד, אל תגלה לאף אחד, מטאליקה כבר עברה את השיא שלה, ולומר את זה בעדינות, לא ממש אוהבים אותם היום אחרי סיינט

The Prisoner

New member
את רוברט לא צריך כל כך להחשיב כי:

הוא לא ניגן הרבה עים הלהקה אבל בין גייסון לקליף אין כמו קליף אין מה להשוות בניהם אני לא אומר את זה בגלל שגייסון "בגד" ועזב את מטאליקה אלא שקליף יותר טוב בהרבה

LordOfSpells

New member
אה-א. ולמה בדיוק אין מה להשוות?

ועל בסיס מה אין מה להשוות? על בסיס זה שהמעריצים ה"הארדקורים" הקשוחים והאמיתיים הלא פוזרים של מטאליקה אמרו ככה?

idanem

New member
מזתומרת לאלהחשיב את רוב?

שאלו מי בסיסט יותר טוב..לא מי עשה דברים יותר טובים למטאליקה..ולרוב היה קריירה לפני מטאליקה...(עם אוזי אוזבורן)..אז בטח שצריך להחשיב! אבל אני לא יודע מי יותר טוב, נראה לי שאם כל הכבוד לקליף..רוברט עדיין יותר טוב מבחינה טכנית...

אממ

בסיבוב הופעות של מאסטר הם טסו לשוודיה ושם הם נהרג בתאונה של המכונית זה קרה בשנת 86

StaffordshirE

New member
אוטובוס

האוטובוס התהפך והוא עף מהחלון..והאוטובוס התהפך ישר עליו

idanem

New member
אממ

אני שמעתי משהו על זה שהמיטה שלו התהפכה עליו...ואז חברי הלהקה באו להרים אותה ממנו, ובטעות הפילו אותה עוד פעם עליו...

idanem

New member
אוקי

עכשיו קראתי איך זה היה...: הם נסעו בדרך שוממת...רק שני האוטובוסים של המסע היו בכביש, ואז כנראה שהנהג עלה על גוש קרח והתהפך, קליף נזרק מהחלון והאוטובוס התהפך עליו..ג'יימס אמר שהוא חושב שהנהג היה שיכור....

למעלה