מי בא מחר לסיטי הול?

ארררר!

כרגע חזרתי מה"דבר" הזה בסיטי הול... לא ניכנסתי כי חבל על 35 שקל בישביל....מה שהיה שם... האווירה הייתה אפלולית ביותר... מלא metal sluts (איכס) כמה "מטאליסטים" עם חולצות של סקס פיסטולס (respect) המממ... עמדתי שם עם כמה חברים... וכשראיתי את האוטובוס הזה שמגיע אליי הבייתה ידעתי שזה אות מאלוהים (אופס...שטן) שאני צריכה לחזור הבייתה... מילה אחת על ההיתרשמות שלי מקהילת המקום: shit

BlackShadow

New member
?!?!

היית לך הזדמנות לראות את אימבלייז ולהבות ולא נכנסת? את...פשוט...לא חכמה.

כן כן...

אחרי שניזכרתי באיך שלהבות ניראים... עליתי על האוטובוס הראשון שעבר!!! סתאאאאאאם...לא ביגלל זה.. אני לא אוהבת לבזבז כסף על הופעות מסוג זה (hate metal sluts) אני מעדיפה לישמור את הכסף להופעות הארדקור (?!) שיש בקריות ב-1.7

Darewolf

New member
להבות = חרא.

לא כמו סיילם ואינצנט רייט שמהם נהנתי בהופעה האחרונה שהייתי בה.

BlackShadow

New member
אולי אתה לא מתחבר לסגנון

אני דווקא אוהב אותם, חבל שלא יצא לי לראות אותם לייב עדיין...

באמת?!?!?!?!

איכככככסססססס!!!! שונאת שונאת שונאת!!!!!! עם החצאיות עור והמגפיים עד הטוטה?!?! פאאאאאעעעעח!!!! אני מכירה כמה בנות ששומעות מטאל והן לא מיתלבשות ככה!!!!

lust divine

New member
אממ בובה...

גם אלו שמתלבשות ככה. מה אכפת לך? תיכנסי ותני בראש. כל הבנות האלו שאת מכנה מטאל sluts לא בהכרח יודעות מה זה מטאל חוץ מוית´ין טמפטיישן וכו´, שזה גם לא מטאל ברובו. והן גם תמיד עומדות בצד ומתעסקות בחצאיות. חוץ מזה לא כולן ככה. חבל . היה חופר. צולע בהתחלה אבל קורע בסוף.

badphish

New member
יש גם מספיק

שגם את זה לא מכירות וסתם מתלבשות ככה והולכות למסיבות כאלה כי זה בחברה שלהם ובסגנון שלהם אבל לא מקשיבות לזה בבית מצד שני יש מספיק שלא נראית פרובקטיבי מדי אבל מקשיבות למוזיקה בזמנם הפנוי...

למעלה