מי בא לראות קיל ביל 1 + 2?

נירש

New member
מי בא לראות קיל ביל 1 + 2?

יש הקרנה רצופה של 1+2 ברב חן מגדל האופרה בתל אביב. נראה לי שיהיה ממש מגניב אם נלך. מי רוצה ללכת ביום שישי או שבת הקרובים? (מי שרוצה - נא לשרשר אם הוא מעדיף שישי או שבת או שלא אכפת לו בכלל ומוכן לשלם על כולם). ההודעה פונה לכלל האוכלוסיה השמבאלאית וכתובה בלשון זכר מטעמי שוביניסטיות לשונית בלבד.

אנחנו נשמח ויש לנו עדיפות ליום שישי

וגם 3 שאלות באיזו שעה? (שישי ושבת) כמה עולה? מה נשמע?

נירש

New member
המועד נקבע ליום שישי

אז: מי שרוצה - נא להודיע לי בפורום או בטלפון 0506484432 על כך שהוא רוצה לבוא, עד יום רביעי, כדי שאוכל לקנות כרטיסים. מדובר בשני כרטיסים (שני סרטים) - 66 שקלים לאדם. מי שנרשם - בבקשה לא לבטל, כי הכסף יצא מכיסי (עד שתחזירו לי). הסרט יוקרן עבורנו (!) ביום שישי, 7/5/2004, ב"רב חן" במגדל האופרה בתל אביב. ההקרנה תחל ב-19:30, ונראה לי שכדאי שנפגש לפני (שבע ורבע?). אפשר להביא חברים, חברות וחיות מחמד.

נירש

New member
באמת, רק עבורנו

ועבור כל מי שירכוש כרטיס חוץ מאיתנו.

נירש

New member
בטח שאפשר.

כמו שקבענו - יום שישי, שבע ורבע, רב חן מגדל האופרה בת"א. נ.ב נא לא לבטל אחרי היום בערב - מחר אני מזמין את הכרטיסים...

jedi

New member
ברוכה הבאה לפורום!

קודם כל
תראי, מצאתי תמונה שנראה לי שיכולה להתאים לכרטיס האישי שלך

ש ק נ א י

New member
את בטוחה יש לך תמונה? מפני שכאשר

נכנסים לכרטיס האישי שלך לא רואים שום דבר חוץ מהאפור הזה של תפוז.

Talia E

New member
אני ראיתי תמונה של קומיקס

אבל היא מופיעה על הצד (היא לא עומדת ישר)...

Talia E

New member
הממ משונה מאד...

אצלי היא עדיין מופיעה על הצד! מה קורה כאן?...

jedi

New member
זה hedgehog

אני לא יודע אם יש בעיברית אבחנה בין hedgehog ו porcupine. את שניהם הייתי מתרגם כ"קיפוד" (אולי אחד מהם הוא דורבן? אני לא ממש יודע.)

BouNcy HedGehog

New member
התמונה על הצד בכוונה

זה סוניק שרץ על קיר ו-hedgehog זה קיפוד יבשה ו- pokipaina זה קיפוד ים (נראה לי...)

למעלה