מי בא למעלה החמישה???????????

sh222

New member
מי בא למעלה החמישה???????????

חבר'ה!!! מי בא למעלה החמישה?? קדימה! אל תהיו פרשים איזה שיעורים אתם לוקחים ומתי? האם אתם ישנים שם או לא? ועוד משהו- יש מישהו שבא מהצפון אולי? חיפה? כרמיאל? טבריה? משהו? צרו איתי קשר בבקשה!!!!!!!!!! נתראה שם שירלי

אירובי

New member
אני באה

נרשמתי כבר המקום הראשון שלי היה שיעורי מדרגה כו וודאי שאני ישנה שם. אני מגיעה מאיזור הרצליה.

ברור שחייבים להגיע, ../images/Emo45.gif אבל...

לפני כן יש את האירוביתון בחולון! אז יש למה לצפות עוד לפני מעלה החמישה. חוץ מזה, יש מישהו שיודע מה מצב המגורים במעלה החמישה? אני מתלבטת אם להישאר ללינה או לא.

אירובי

New member
המלון במעלה

החמישה ממש חביב לא שווה לדעתי לחזור הביתה ואז לחזור למחרת אלא אם כן אתם גרה ממש קרוב. אני גם הולכת לאירוביתון בחולון

N o N a m e11

New member
מיה,שכחת להוסיף לרשימה גם את...

כפר תבור
< יש בכלל השנה? > ואת בטח כבר נרשמת מראש לאירוביתונים הבאים ולמה לא, אולי גם אילת
עד אז אני כבר אהיה איתך

אירובי

New member
כפר תבור???

אממממ ניראה אין עדיין פרסום קודם כל תני לי לעבור את חולון ומעלה ה 5

שאלה קטנה

תגידו, כבר מאוחר מדי להרשם לאירוביתון, וגם אם כן האם עדיין יש סיכוי לקבל את השיעורים שאני רוצה? (אני יודעת שזה אולמות ממש גדולים...)

sh222

New member
מעלה../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif ... וכפר תבור../images/Emo13.gif

דבר ראשון: הסתכלתי על התמונות ששמתם שם על המלון ונראה לי שהולך להיות פיצוץ!!! אני כבר לא יכולה לחכות!!
חוץ מזה רציתי להגיד- שהחוויה הצפונית בכפר תבור תהיה מתישהו בסביבות אפריל (אני צריכה לשאול את תמיר המנהל של הבי"ס להשתלמויות במכללת אוהלו) אז... בינתיים.. נראה לי שנתראה במעלה החמישה!!! (תביאו מצלמות

למעלה