מי את שתכריחי אותי להיעזר בך?! [סופר-פארם]

מי את שתכריחי אותי להיעזר בך?! [סופר-פארם]

באופן כללי, יש לי סלידה מטורפת מדיילות ואני בטוחה שרובכן מבינות לליבי. אני לא רוצה שמיס דיילת תרוץ לכיוון שלי אם אני מסתכלת על מוצר, לא רוצה שתזרוק לי היערות מפגרות נוסח "זה מתאים לכל סוגי העור, גם לעור שמן כמו שלך", בטח ובטח לא כשרשום בפירוש שזה מוצר לעור יבש. לא רוצה שיגעו בי, לא רוצה שינסו לדחוף לי מוצרים בכוח. רוצה להיכנס לסופר-פארם, לעשות את שלי, להיעזר בדיילת אם בא לי וללכת. זה פשוט ש... איכשהו, כשאני נכנסת לסופר-פארם, אני מרגישה כמו במבי קטן ומסכן שנכנס לגוב אריות. אני בחשש מתמיד שמישהי הולכת להתעלק עליי עוד רגע ותהפוך את חווית הקניה שלי לבלתי נסבלת בעליל. אבל הסיפור הנוכחי עבר כל גבול, מבחינתי... הכל החל כשהחלטתי להסתובב לי בסופר פארם, סניף ירקונים. לפתע פתאום ניגשה אליי [ולא במפתיע!] דיילת שיסיידו והציעה לי עזרה, היא לא הייתה מעצבנת בהתחלה אז הודתי לה בנימוס ואמרתי שאני מסתדרת. היא הלכה מהמקום אבל כמובן - המשיכה לעקוב אחרי במבטיה... בסדר גמור! מקובל עליי! רק אל תציקי לי וכל הצדדים יהיו מרוצים. שמעתי דברים טובים על המוצר Matte moisturizer של קלרינס, והחלטתי ללכת לבדוק אותו על המדף עליו היה מונח. אותה דיילת הסתכלה עליי פתאום במבט עצבני ואמרה נחרצות "אני מבקשת לצאת מהאיזור, בבקשה!"... כל מה שיצא לי מהפה בתגובה היה: "ומה אם אני רוצה לראות את המוצרים על המדפים?" "אז תבקשי ממני ורק אני אראה לך" ענתה. דפקתי לה מבט סנובי ויצאתי מהאיזור תוך כדי שאני סורקת אותו. מסתבר שהאיזור הזה אליו נכנסתי היה סוג-של עמדת עובדים בין שתי עמדות מוצרים, והרמז היחיד שיכול היה לגרום לי להבין שזה איזור לעובדים בלבד - היה כיסא קטן שניצב לו בצד. אבל סליחה! נעלבתי והתעצבנתי מכל-כך הרבה סיבות. דבר ראשון - את, בתור דיילת שירות לא אמורה לפנות אליי כאילו אני ילדה בת 10 שבאה לגנוב ממתקים. יש דרך להגיד כל דבר. הרגשתי שזה נטו זלזול! דבר שני - איך הייתי אמורה לדעת שזה איזור לעובדים בלבד? הרי ממתי לעזאזל אני צריכה שיכפו עליי שירות כדי להסתכל על מוצרי טיפוח? זאת לא פיצוציה, זה סופר! ואם בא לי לבחון מוצרים - אני לא חייבת לבקש מאף דיילת סתם כדי שתהיה שם כדי לנעוץ בי מבטים ולזרוק לי היערות. אז עכשיו, בעצם, יש שם את האיזור הזה של קלארינס, שיסיידו, ונדמה לי שגם נוטרג'ינה... כדי לראות מוצרים של חברות אלה - אני צריכה לבקש מהדיילת עזרה. ואני שואלת את עצמי - סליחה, מי את שתכריחי אותי להיעזר בך?! לא מספיק דיילות מציקות לי כשאני רוצה לראות איפור, עכשיו הן גם צריכות להציק כשאני רוצה לראות מוצרי טיפוח?! ועוד להכריח אותי לקבל שירות מהן?!? לא רוצה, תרדו ממני. לא סובלת את היחס הזה של רוב הדיילות בישראל שמשום-מה חושבות שלקוח = מסחטת כסף! לא פעם ולא פעמיים היה לי נזק בעור בגלל שטויות של דיילות שרק ניסו לדחוף לי מוצרים! הפסקתי להקשיב להן ואם ארצה להקשיב- אבקש זאת! למה אני צריכה שיכפו עליי לסבול כזה יחס?! אז אם עד עכשיו נאלצתי לברוח מדיילות, עכשיו אני גם צריכה להימנע מקניית מוצרים מסויימים רק כי הדיילת מכריחה אותי להיעזר בה?! לא חוזרת לשם יותר בחיים ומצדי שיתהפך העולם. זו חוצפה שאני לא מוכנה לספוג, יש גבול לכל תעלול! אני מקווה שנציגי סופר-פארם מסתובבים כאן לפעמים, כי זה פשוט מתחת לכל ביקורת!!! יש דרך נעימה למכור, והיא לא מסתכמת ב- "בואו נציב דיילת בכל איזור שרק אפשר, כך שאם לקוח נכנס - יקפצו עליו מכל כיוון! אה, ובוא נסגור איזורים מסויימים, כדי שהסיכוי שיקפוץ על לקוח דיילת - יגדל אפילו יותר!" המשך יום נעים, בנות... אני כ"כ עצבנית שזה לא יאמן, אבל לפחות פרקתי קצת. וסליחה שלא שרשרתי, אגב, לא ידעתי לאן!

Efrat Itah

New member
יש כל מיני דיילות אני לא בעד הכללה

בהחלט מבינה אותך נקודתית. ליתר בטחון, אני משתדלת להיקלע לפארם או בסוף היום לקראת הסגירה כשכבר הלכו או בשישי לקראת סוף היום שאין אף אחד. כך אני יכולה להתהלך בחנות "הממתקים" בלי שיפריעו לי להתרשם ולרחרח.

miriti83

New member
אני לא מבינה למה לא להתלונן בפני סופר פארם

נתקלת בבעיית שירות באחד הסניפים שלהם- הכי הגיוני בעיני להפנות את זה אליהם. את יכולה למצוא אותם ממש בקלות בפייסבוק ולעשות קופי פייסט לכל ההודעה שלך. לא רק שכנראה תקבלי מענה משמעותי יותר משלנו, אולי אפילו תקבלי פיצוי, שזה תמיד נחמד

גם וגם,

לא סותר אחד את השני! :} אבל הייתי צריכה להוציא קיטור והרגשתי שזה המקום המתאים [אני קוראת קבועה ורואה המון הודעות בסגנון]. אפרת - יש גם דיילות מקסימות, אבל שיטת המכירה בישראל היא לרוב די אגרסיבית והבנות סוג-של מחוייבות להציק ללקוחות. יש כאלה שעושות את זה בחן מסויים ויש כאלה [רובן?] שמתעלקות, חלקן אפילו מתעלקות ברמות לא הגיוניות. יש לי המון, המון, המון כעס כלפיי עניין הדיילות, שמוכנות לסכן את הבריאות של הלקוח רק כדי שתצאי עם מוצרים, כי כמו שאמרתי - לא פעם ולא פעמיים בטחתי בדיילת והעור שלי פשוט התחרפן מזה [למשל - ביקשתי מוצר בלי סיליקון, הובטח לי שהוא בלי, בטחתי בה ו... זאת פשוט הייתה טעות] אין לי בעיה עם הדיילות עצמן וגם כתבתי את זה בשירות הלקוחות. אני בטוחה שחלקן מקסימות בחיי היום-יום והן רק עושות את העבודה שלהן, שכוללת הצקות ומכירות אינטנסיביות... אבל כמו שהן עושות את העבודה שלהן - אני מרגישה צורך עז לעשות את שלי, והיא - לברוח ממה שעושה לי רע. כשמכריחים אותי להיות צמודה לדיילת על מנת שאוכל לקנות מוצר - זה לא נעים. אחר-כך הסתובבתי בקרבת מקום ושמתי לב לבחורה שביקשה לקנות מוצר כלשהו מאותו ה"דוכן עובדים", הדיילת נתנה לה את המוצר תוך כדי שהיא מפצירה בלקוחה לקנות מוצר נוסף והתחילה להסביר לה כמה שהמוצר יעשה לה טוב. זה לא נעים, נו... יש להציע מוצרים ויש לדחוף מוצרים. זה פשוט לא בסדר. לא רואה סיבה למה צריך להפעיל כ"כ הרבה לחץ על לקוח שבסך-הכל נכנס לקנות דברים. שוב, אין כל קשר בין ההודעה הזו לבין מה שאעשה עם זה בהמשך :} כתבתי את זה כאן כדי להוציא קיטור והייתי בטוחה שתסכימו איתי. בכל מקרה - זה יועבר הלאה.

Nightmare19

New member
הם בהחלט קשובים...

היה לי מקרה מזעזע עם דיילת אחת בסופר פארם, והתלוננתי עליה. הציעו לי לכתוב את התלונה בכתב.. אחרי יום האחראית חזרה אליי עם תירוצים די עלובים שלדיילת קרה משהו אישי,ושהיא תעשה איתה "בירור" ותפצה אותי... אמרה שתחזור אלי. מאז... אף אחד לא דיבר איתי. והדיילת הזאת עדיין שם. הם קשובים, אבל בתכלס... כלום לא משתנה.

מבינה לליבך ואגב לגבי סופר פארם יש שם דיילות

עם חולצה ורודה והן לא שייכות לאף חברה אלא באופן כללי אחראיות על הקוסמטיקה והן אולי לא מתמחות בכל חברה וחברה אבל הרבה פעמים יעזרו לך ויבינו איתך ביחד ולא סתם יקפצו למסקנות ואין להן אינטרס למכור לך חברה כזו או אחרת להן זה לא משנה והן גם יכולות להגיד לך אם זה מוצר שלקוחות מרוצות ממנו או לא לפי החזרות שהן מקבלות ותלונות מלקוחות. לגבי טיפוח האמת שאני מעדיפה לקנות אצל הקוסמטיקאית שלי היא ממליצה דברים במיוחד לעור שלי שיודעת שנכונים לי ומוכרת לפי המחירון בדיוק או לקבל ממנה עצה ולקנות במקום אחר אם יש מבצע שאני יודעת. יכול להיות שאני טועה אבל גם הבנתי שלמוצרים אצל קוסמטקאיות יש ריכוז חומרים פעילים יותר גבוה מאשר במוצרים שמוכרים בפארמים אז גם שווה לבדוק. אני אישית מאוד אוהבת את חברת christina ויש גם עוד כמה אהובות בקיצור... בכל אופן מבינה לליבך לפני שבועיים הייתה עפם ראשונה שקניתי שם איפור אחרי כמה שנים ובכלל הכי טוב אינטרנט :)

למעלה