מי אתה באמת ג'ון סינה/אדג'/קורט אנגל/קיין?

METAL15

New member
אתה יכול להזכיר לי משהו שקרה עם

JBL? זכור לי עכשיו באופן ממש מרוחק משהו עם JBL.

שי מילר

New member
מנהל
JBL וההצדעה הנאצית

אמנם זה לא קשור ללוקר רום או משהו (שגם שם הוא היה לא הכי רך), אבל מספיק חמור כשלעצמו.

שי מילר

New member
מנהל
ועוד משהו שכן קשור ללוקר רום

קרדיט לראיון השוט הגאוני של רייבן והונקי טונק מן http://www.tapuz.co.il/forums/main/articles/article.asp?forumId=13&a=85705&c=636&sc=3784&ssc=876 השמועה: שופט (ששוחרר מ-WWF) סיפר שבשנת 1998/9 ברדשואו קשר מתאבק במקלחת, מרח לו שמן תינוקות על כל הגוף ואיים לאנוס אותו עד שהבחור בכה בזמן שכל האנשים בלוקר רום עמדו, הסתכלו וצחקו. יש סיכוי שזה קרה משום שאותו בחור אנס מישהי במהלך דייט. אולי מדובר בבריאן כריסטופר/לולר. האם זה נכון? השניים מאשרים שזה אכן קרה. בריאן צרח במהלך האקט "בחורים לא עושים דברים כאלה לבחורים!" הונקי טונק לא מבין מדוע ברדשואו לא עשה זאת גם לג'רי לולר.

Daniel Bryan

New member
../images/Emo45.gif על הראיון, מעניין מאוד.

גם JBL ידוע כאיש שחצן שמסתובב עם האף למעלה בבקסטייג'. מה שעולה לי לראש כרגע זה הסיפור עם המיז.

rshamir

New member
סיפור שהפך לאחד הפרומואים הטובים של מיז

פעם הוא אכל עוף בחדר ההלבשה ובטעות נשפכו לו כמה חתיכות על תיק של שופט, אז JBL וכריס בנואה "שפטו" אותו והעונש שהוא קיבל היה הרחקה מחדרי ההלבשה למשך חצי שנה. http://www.youtube.com/watch?v=fKU_k9mcZsc

METAL15

New member
תודה על התרגום שי

קראתי והיה מעניין מאוד. מצאתי אגב חלק קטן מהראיון ביוטיוב: http://www.youtube.com/watch?v=q-ShP8M9ZI0 בנוגע למקרה עם JBL, זה נשמע כמו ניסיון לחנך את (ככל הנראה) בריאן כריסטופר, בדרך טיפה אכזרית, ולא דווקא בריונות נטו...

שי מילר

New member
מנהל
תלוי איך מסתכלים על זה

נשמע לי אכזרי מדי מכדי להיות רק ניסיון לחינוך, ולמיטב הבנתי זאת רק דוגא להתעללויות רבות שלו במרוצת השנים. בכל מקרה שמח שאהבת את הראיון, אחד מהאהובים עליי.

MOR149

New member
גם הקטע עם בלו מיני בONS

גבל יצא חמור עם התגובה שלו כאשר תקף את בלו מיני בברול בין ECW לWWE ברצינות וגרם לו לדמם.

nir2107

New member
מן הסתם אני לא אעבור עכשיו אחד-אחד

אבל באופן טבעי, אפשר לראות שכמעט כל מתאבק שעלה לגדולה (ולא מדובר על פוש חד-פעמים), השתן עלה לו לראש בצורה זו או אחרת - פלייר, הוגן, אוסטין, טייקר, טריפל אייץ', שון מייקלס, נאש, ג'ארט, ג'בל, בטיסטה. אפילו ג'ו ירק בפנים של טי אן איי אחרי תקרית סקוט הול. דווקא עם סינה תמיד יכולתי לעשות את ההפרדה כי הדיווחים על כמה שהוא בחור טוב (מי שולף את החד גדיא עכשיו?) היו על סף ההגזמה, אז כנראה שבאמת מדובר כאן בבחור צנוע שיודע לקחת את ההצלחה בפרופורציה. ועוד התייחסות זריזה לבחורים שבכותרת: אדג' - למרות כל הסיפור עם מאט הארדי, כל מתאבק שבא ממקום של אהבה לביזנס מקבל אצלי אוטומטית נקודות זכות (שימו לב שהחלאות בדרך כלל הם בודיבילדרים או ספורטאים שבמקרה נקרו לביזנס), וגם אם הבחור מעד, זה לא אומר כלום, מה גם שמעולם לא שמעתי על "קריאייטיב קונטרול" מצידו. קיין - כנ"ל. הבן-אדם עבר הרבה מאוד חרא במשך השנים, התעללו בדמות שלו וגם כאן לא שמעתי שהוא פצה פה יותר מדי. קורט - כאן הסיפור מסתבך קצת. כן, גם אני שמעתי על כמה שהבן-אדם ירד מהפסים בשנים האחרונות, אבל כאן אני פשוט רואה דוגמה מוקצנת של מקרה אדג'. הבחור מכור לביזנס, לוקח אותו ברצינות תהומית, ורוצה לעשות הכול כדי לעקור ממנו את העשבים השוטים לדעתו. אני לא רואה בזה שום דבר פסול.

MysteriOfir

New member
כמה נוח שהתחמק מהדבר הכי חשוב

הסיפורים האינסופיים על כך שבאסטיון בוגר לא מתחלק בעוגיות שלו, בושה!

meidadc

New member
התייחסות לגבי אדג'

אני חושב שלא שמענו על קריאייטיב קונטרול מצידו מפני שלא ראינו על המסך קריאייטיב קונטרול מצידו. בשנים האחרונות הוא היה מעורב בהמון פיודים מחרידים (קיין, טייקר, ויקי, ביג שואו). תודה לאל שהוא לא מעורב בקשקושים האלה. הוא גם יצא "אובר" במעט מאוד פיודים עם זאת, אני מניח שהוא קיבל יד חופשית יחסית בפיתוח הדמות שלו בפרומואים

nir2107

New member
אני לא רואה שום דבר פסול

ביד חופשית בפיתוח הדמות. לא לזה התכוונתי כשאמרתי קריאייטיב קונטרול. הכוונה היא שליטה לא רק על הדמות שלו אלא גם על הדמויות של אחרים, כשהם באנגלים איתו. גם אדי, למשל, הגה את הרעיון המפגר של הפיוד עם דומיניק. זה לא הופך אותו לחלאה, סתם לטמבל.

אדי הזה

תמיד היה טיפוס דרמטי ומוזר. הוא גם הסכים לתת לJBL את התואר ונראה לי שהוא הגה את כל הקטע עם התקף הלב של אמא שלו.

למעלה