מי אתה באמת ג'ון סינה/אדג'/קורט אנגל/קיין?

הוא אדם מאוד תיאטרלי

הדמות בזירה בבירור מושפעת קצת ממנו... הוא המציא כמה סטוריליינים שהיו מאוד דרמטיים ובסגנון "אופרת סבון"... הוא כנראה אהב את זה.

RKO12345

New member
אז

להיות פרפורמר מגוון זה דרמטי ומוזר? הוא השקיע את כולו בכל דמות שעשה וביצע אותה לשלמות, כנראה בגלל זה אתה חושב על משהו כזה.

אני אמרתי שיש לי בעיה עם אדי גאררו?

הוא אדם מאוד תיאטרלי. כמה שהיה מתאבק טוב ומדהים הוא לא היה בוקר טוב. במילא זאת לא העבודה שלו. בעבודה שלו הוא מוצלח.

meidadc

New member
חס וחלילה לא התכוונתי להגיד

שיש בכך דבר פסול. קלעתי לדעתך בנוגע לפירוש הביטוי "קריאייטיב קונטרול"

tomkane

New member
נושא מעניין

קיין מסתמן אצלי כאדם גדול, וכאחד שהייתי שמח להכיר בחיים האישיים. פאנק נראלי טיפוס מגעיל שמזלזל ולא מעריך שום דבר.. ומנסה להיות ליצן. (טוויטר וכו'.. ) הוגאן מאוהב בעצמו סינה ביזנס מן, בן אדם יישר. אורטון נראה קצת שחצן.. שמעתי עליו הרבה סיפורים. אדג'... סחבק.

YellowAce

New member
.

פלייר, בזמנו של ברט 92 ,היה חלאה לא קטנה. מייקלס, אין צורך להרחיב. נאשהול והוגאן , כנ"ל.
דה רוק , 02 למשל היה ממש אהוב.(סרטו ב02 מעיד ע"כ). פולי. קיין.

YellowAce

New member
כל

הזכויות שמורות לג'ריקו, הזכיר את הנל בקרב שלהם מ 03 "שיער נגד שיער".

AMEOBI

New member
נאש, הול, מייקלס...ורק טריפס לא הא?

בתור אחד שאוהב מאוד את הקליק וממש לא אכפת לי שהם קידמו יותר את עצמם...זה מצחיק אותי שאתה אומר שכל אלה שהזכרתי היו חארות ורק טריפס לא...כאילו שאין לזה איזשהו קשר לזה שאתה מארק של טריפס ותמיד אני רואה אותך מגן עליו או משבח אותו בהודעות שלך...אבל זה כבר להתעלם מהמציאות לגמרי...

MysteriOfir

New member
האזכור של ג'בל הזכיר לי

את הסטיינרים. שאולי היו טאג טים מוכשר בשיאם, אבל גם התעללו שלא לצורך בצעירים שהיו מתחתם בקארד והתחמקו מעונש בגלל חוסר השליטה בWCW. אפשר גם להזכיר את באבא ריי דאדלי באותו הקשר.

GeorgeChip

New member
אני לא חושב שהתעללויות

ב"צעירים", בהכרח אומרים משהו על אופי של בנאדם. גם בצבא יש עוד התעללויות, ואני לא מכיר לוחמים בגדודים שלא התעללו בהם, והם אחכ לא התעללו חזרה. זה לא הופך אותם לאנשים רעים..

למעלה