מי אשת העסקים הידועה מתחום הנדל"ן שעישנה במטוס של חברת אל-על

מצב
הנושא נעול.

והורדה באזיקים מהמטוס היום אחה"צ? מעניין שבכל רחבי הרשת לא פורסם שמה....מה יש לעיתונאים לחשוש ממנה? אהבתי את הקטע שאזקו אותה בכח והשפילו אותה לנגד כל נוסעי המטוס. אפילו אני המעשן מתאפק תמיד בטיסות. אם אני יכול להתאפק שש שעות, גם היא יכולה. הלא כן?

והורדה באזיקים מהמטוס היום אחה"צ? מעניין שבכל רחבי הרשת לא פורסם שמה....מה יש לעיתונאים לחשוש ממנה? אהבתי את הקטע שאזקו אותה בכח והשפילו אותה לנגד כל נוסעי המטוס. אפילו אני המעשן מתאפק תמיד בטיסות. אם אני יכול להתאפק שש שעות, גם היא יכולה. הלא כן?
אשת העסקים שהורדה מהמטוס לאחר שעישנה בטיסה
מי זאת אשת העסקים שהורדה מהמטוס לאחר שעישנה בטיסה

ענבל אור הורדה מהמטוס?

אני מהמר על ענבל אור

אני מהמר על ענבל אור
בגלל הציטוט הזה מ-nrg: היא מעשנת במשרדה על אף שאסור. המזגן יונק את העשן ומפזר אותו ברחבי הבניין. הנהלת הבניין מאיימת בקנסות, אבל אותה זה מצחיק. "אני לא עובדת לפי הספר. אני רואה קיר ושוברת אותו. אין חוקים. זה ככה מגיל קטן. כל מה שרציתי השגתי. לא היה לי המושג הזה 'לא'. 'לא' מטריף אותי, 'לא' מוציא אותי מדעתי. תגידי לי את, 'לא' זו מילה בלקסיקון של ענבל אור? אין חיה כזאת. אני אגיד למזכירה או לאחד העובדים לעשות משהו, והם יבלבלו לי 'לא יכול' 'זה בלתי אפשרי'? אפשרי , הכל אפשרי, תעשה את זה ועכשיו. זו תהיה התגובה שלי. על סיכונים את מדברת איתי? איזה סיכונים?".

down under

New member
כנראה שאתה צודק

אני מהמר על ענבל אור
בגלל הציטוט הזה מ-nrg: היא מעשנת במשרדה על אף שאסור. המזגן יונק את העשן ומפזר אותו ברחבי הבניין. הנהלת הבניין מאיימת בקנסות, אבל אותה זה מצחיק. "אני לא עובדת לפי הספר. אני רואה קיר ושוברת אותו. אין חוקים. זה ככה מגיל קטן. כל מה שרציתי השגתי. לא היה לי המושג הזה 'לא'. 'לא' מטריף אותי, 'לא' מוציא אותי מדעתי. תגידי לי את, 'לא' זו מילה בלקסיקון של ענבל אור? אין חיה כזאת. אני אגיד למזכירה או לאחד העובדים לעשות משהו, והם יבלבלו לי 'לא יכול' 'זה בלתי אפשרי'? אפשרי , הכל אפשרי, תעשה את זה ועכשיו. זו תהיה התגובה שלי. על סיכונים את מדברת איתי? איזה סיכונים?".
כנראה שאתה צודק
היא שמה קצוץ על כל מני חוקים, הגיע הזמן שתרגיש את נחת זרועו של החוק.
בפורום רוטר.נט נרמז שמה בראשי תיבות (ע"א).

yairdl

New member
זה לא ענבל אור ...

כנראה שאתה צודק
זה לא ענבל אור ...

זה דוגמא קלאסית איך דבר מתגלגל משמועה ,לא כתוב בכלל שזאת אשת נדלן ,זה פירוש מגלגל של משתמשים קוראים .

לאחרונה היא הפסידה לא מעט עיסקאות ויש נגדה עשרות תביעות

כנראה שאתה צודק
לאחרונה היא הפסידה לא מעט עיסקאות ויש נגדה עשרות תביעות
כך שימיה כאדם חופשי ספורים. כלא נוה תרצה מחכה לה ואני מקוה שהיא תקבל כתב אישום חמור על הפרשה עם אל על עם עונש מרתיע למען יראו וייראו.

משה343

New member
אביתר אתה מתכוון ל...

אביתר אתה מתכוון ל...
ע' ?

אין לי מושג. מוזר שמפחדים לכתוב את שמה באתרים שונים כאילו

אביתר אתה מתכוון ל...
ע' ?
שיש לה מינימום מגנום 44 ארוך קנה בחגורה. אני לא הייתי קונה ממנה דירה והיא לא מוצאת חן בעיניי מאז כל הפרוייקט שהסתבכה איתו בבבל"י. ביטלו לה שם את התכנית ואם זו אכן היא, היא צריכה להבין שהיא לא שווה יותר מכל אדם אחר בארץ. כוחה הפיננסי לא יוכל לסייע לה בדבר אל מול כתב האישום הוודאי שהיא תקבל בפרשת העישון. אני מניח שזה יסתיים בבית משפט עם מאסר על תנאי ועם קנס כספי של 50 אלף ש"ח.

דוקטור, אתה מאכזב אותי...

שיש לה מינימום מגנום 44 ארוך קנה בחגורה. אני לא הייתי קונה ממנה דירה והיא לא מוצאת חן בעיניי מאז כל הפרוייקט שהסתבכה איתו בבבל"י. ביטלו לה שם את התכנית ואם זו אכן היא, היא צריכה להבין שהיא לא שווה יותר מכל אדם אחר בארץ. כוחה הפיננסי לא יוכל לסייע לה בדבר אל מול כתב האישום הוודאי שהיא תקבל בפרשת העישון. אני מניח שזה יסתיים בבית משפט עם מאסר על תנאי ועם קנס כספי של 50 אלף ש"ח.
דוקטור, אתה מאכזב אותי...
מה זה שווה להעלות אייטם כזה, בלי תמונה?!

א. היא כן בעלת שיער שחור

לא הטעם שלי ! נמוכה מדי ולא בעלת שיער שחור...
א. היא כן בעלת שיער שחור
הבלונד שלה בא מבקבוק, מזוייף כמו השם "אור" (שם משפחתה קריאף).

ב. נמוכה לא נמוכה, שחור לא שחור, העיקר שיש ציצים! תפסיק להתפס לקטנות (תרתי משמע..)

אני לא אוהב את הפנים שלה ! זה לא הטעם שלי ! הטעם שלי הוא

א. היא כן בעלת שיער שחור
הבלונד שלה בא מבקבוק, מזוייף כמו השם "אור" (שם משפחתה קריאף).

ב. נמוכה לא נמוכה, שחור לא שחור, העיקר שיש ציצים! תפסיק להתפס לקטנות (תרתי משמע..)
שחקניות כמו פאולה פיטי או קלאודיה ריוולי ששיחקו בשנות ה-70 בסינרומן....
או הבחורה בתמונה המצורפת שהיא מאותו שטנץ בדיוק... רואה את ההבדלים???

אין בעיה דוקטור...

אין בעיה דוקטור...
אתה רוצה שחקניות איטלקיות מימי קדם?

קבל גם איטלקיה וגם תוניסאית: קלאודיה קרדינלה!

עוד אחת

עוד אחת
אורנלה מוטי...

ואחרונה חביבה...

ואחרונה חביבה...
ג'ינה לולובריג'ידה!

ואם לצטט את הסרט הקלאסי "תעלת בלאומילך": "אחחח... איטליה!"

מצב
הנושא נעול.
למעלה