מי אמר שגירושין זה פיקניק?

מי אמר שגירושין זה פיקניק?

זה פשוט מתיש ומתסכל כל המשא ומתן הזה על המזונות - זה נראה כאילו אין ממש קצה אור בסוף המנהרה.... ומישהו יצטרך להתפשר........... בנתיים כל אחד בונקר
בסופו של דבר נגיע להסכם שכנראה שנינו לא נהייה מרוצים. איזה יופי
יאללה שיגמר כבר, לי כבר אין כוחות יותר - שיגמר!

menny1970

New member
אופטימית? מה קורה? נשברים לקרטאת הסוף?......

חמודה שלי, רק כדי לתת לך נקודת אור בקצה המנהרה החשוכה הזו אני מבקש לחלוק איתך קצת ממה שאני עברתי בנובמר 2005 כשנתתי לגרושתי את הסכם הגירושין אמרתי לה בזו הלשון " זה ההסכם, תקראי אותו, תראי שהו הכי הוגן שאפשר. לא מעניין אותי כמה זמן תגררי את זה, בפסק הדין ובגט, זה יהיה ההסכם גם אם תרצי וגם אם לא" למה הרשיתי לעצמי להגיד את זה? השארתי לה דירה, רכב, את העסק שלה, תכולת הבית לקחתי לעצמי נכס נדלני שווה רבע מהדירה, כל התנאים הסוציאליים שלי, כל הציוד האישי שלי הוספתי מזונות 3800 ש"ח לשני בנים. בשנת 2009 כשחתמה על הסכם הגירושין השוני היחיד היה שהמזונות עלו ל-4500 ש"ח. ניסתה להלחם, דרשה 6500 ש"ח מזונות, אפילו ניסתה להלחם עם עו"ד. כשעורכת הדין שלה הגיעה, סיכמתי מראש עם העו"ד שלי, זה ההסכם על זה אני חותם, לא רוצה? לא צריך , קמתי והלכתי בלי רוח בלי צלצולים, כלום, לא נלחם, הודעתי לה שגט היא לא מקבלת ומצידי היא גרושה לכל דבר ועניין ושיהיו לה חיים טובים והלכתי שבוע אחרי זה בקשה לסגור את ההסכם. אין ספק שיש כאן עניין כוחני. את מאמינה במשהו? תדבקי בו, אל תלחמי ! וכן אין פה מצב שאת או הוא זוכים "בכל הקופה" כל אחד צריך לוותר ולצאת עם חצי תאוותו בידו, אין אפשרות אחרת. שיהיה בהצלחה מני

אתה היית נדיב ביותר....

גם דירה וגם מזונות מוגדלים? על מה היה לה עוד להתלונן? במקרה שלנו אין ממש נכסים או דירה - אנחנו נלחמים אך ורק על סכום מזונות הילד. וזה הולך לכיוון של מי ימצמץ ראשון.... כבר חשבתי ללכת על הכתובה - יש כאן מישהי שהשתמשה בכתובה? כמה זה ריאלי?

סליחה שאני מתערבת באמצע

אבל בלי להכירך באופן אישי בהחלט מסכימה כי היית נדיב וגם הוגן. הלוואי והייתי מגיעה לקצה של הצעה כזאת. את החצי שלו אני "קונה" ממנו באמצעות משכנתא, פחות מהסכום שציינת בהצעתך הראשונה מוכנים לשלם לי בתור מזונות לשלושה ילדים עם צרכים כאלה ואחרים ואת חלקי באוטו קונה לפי מחירון של יצחק לוי בלי שיורידו לי אפילו שקל אחד. אז כנראה שבאמת צריך לבדוק היטב עם מי מתחתנים ....

מי באמת אמר את זה...

בכל מקרה שני הצדדים לא מרוצים מההסכם. זה בעצם טבע האדם. צריך להסתגל, ללמוד לחיות עם זה ולא להרגיש דפוקים כל יום / כל היום אלא רק לפעמים.

קרן ט

New member
לא הודעה אופטימית....

ומה יקרה אחרי המשא המתן על המזונות? אני אגיד לך מה קרה כאן..... בבית שלי. קיבלתי את הפסיקה שהייתה דיי פרווה ומאז כבר 3 שבועות הפרוד עושה ברוגז עם הילדים.... לא ראה אותם ווא לא מצלצל אם הם לא מתקשרים (נכון בוגר?) אז..... גרושים זה לא פקניק.... אבל החיים הם לא פקניק... וה"מצב" לא יגמר כי יש ילדים.... אבל לפחות לי הרבה הרבה יותר טוב ממקודם וכשאמא מאושרת גם הילדים.... לאט לאט חיבוק,קרן

חוסר ההסכמה הוא על המזונות או על כל ההסכם?

אישית אני חושבת שיש משהו מאוד לא הגון בהחלטת החוק שהאב חייב לשאת בכל הוצאות הילדים. אני חושבת ששווה לך לשבת עם עצמך ולחשוב כמה את חושבת שהגון לבקש ממנו ביחס להוצאות על הילדים ולא רק מה שהחוק מאפשר. תחשבי גם כמה את צריכה כדי להסתדר ותבדקי מה גודל הפער.

NoaModiin

New member
../images/Emo201.gif

כדאי לך לנשום עמוק ולדאוג שתקבלי את מה שמגיע לך ולילדים - בכדי שלא תתחרטי בעתיד. בהצלחה.

כרmela

New member
קבלי ../images/Emo24.gif

יש בנו יותר כוחות ממה שנדמה לנו
תהיי חזקה

Rtitan

New member
הסכם שבו שניכם לאתהיו לגמרי מרוצים... ../images/Emo24.gif

יהיה הסכם טוב... לא תהיה תחושת תבוסה אצל אף אחד מהצדדים מחד - ולא תהיה תחושת הבסה אצל אף אחד מהצדדים... פשוט תהיו במקום עצוב, תביטו סביבכם ותתחילו לסדר את ההפיכה. אף אחד לא אמר שלהתגרש זה גן של שושנים... אבל מאד תלוי מה כל אחד מכם יבנה מהגירושין הללו - יש מי שיבנה ממנו עתיד חדש ויפה על ההריסות של הנישואין הללו, ויש מי שרק יעצים את ההרס של עצמו מתוך השברים וירסק גם את מה שעוד נשאר שלם... כל אחד ודרכו. לאן כל אחד מכם יפנה - זה תלוי אך ורק בכל אחד מכם בצורה בלתי תלויה. מאחר ואני מכיר כאן רק אותך - אני מקווה שתעלי מתוך ההריסות כמו אותו עוף החול שנולד מחדש מתוך האש... ולמענו כמו למען הילדים שלכם, למרות שאינני מכיר את הגרוש שלך, אני מקווה מאד שגם הוא יידע לעלות למעלה ולבנות עולם חדש

ye44

New member
מישהו אמר שזה פיקניק זאת ארוחת גורמה ../images/Emo8.gif

אחרי שתחתמו סביר להניח שתפנקי את עצמך בארוחת גורמה בבורגר ראנץ'
השאלה כמה את מנסה למצוץ לו את הדם ? אם הילד מתחת לגיל 6 סביר להניח שאם הוא מציע 2500 ש"ח תחתמי ! אם הילד מעל גיל 6 בין 1500 ל 2000 ש"ח זה הסדר גודל שמשלמים אם השכר שלו גבוה מאד מעל 15000 ש"ח ברוטו תבקשי עוד 1000 ש"ח פלוס חוגים הוצאות רפואיות קייטנות וכו' .הכל פונקציה של השכר שלו .אגב כבר שמעתי על שופטת שטענה בפני תובעת ש 2500 ש"ח לילד מתחת לגיל 5 זה מספיק ! הכל בפרופורציה יקירתנו אל תנסי לעשוק אותו זה
בפנים !

../images/Emo31.gif מי מנסה לעשוק!

כנראה שהקונספציה אצלך היא שכל הנשים הן עלוקות שמוצצות דם? אז תתעורר בבקשה!
מה שאני מבקשת זה ריאלי בהתאם לרמת החיים שלנו ורמת השכר שלו. אז מספרי האצבע שלך הם רק מספרי אצבע. דרך אגב - ארוחת גורמה כנראה לא תהייה בבורגר ראנץ כי אני צמחונית.

ye44

New member
לפי ה ../images/Emo209.gif אני בטוח שאת מוצצת לו את הדם

"ריאלי" זה בית ספר בחיפה
2000 ש"ח לילד מעל גיל 6 זה סביר ! פרופורציות יקירתנו אם את טוענת שאין לכם רכוש מי יודע מה אז חבל"ז הטענה שלך לא תתפוס משפטית אם חלילה תגיעו למשפט, עברו הזמנים של " הייתי רגילה ל
לחו"ל " או " לאכול ב" קימל " בתי המשפט הפסיקו להתייחס לזה . בחברות " גיסתנו "

לא נראה לי שיש לך מושג בכלל מה עלות של ילד

ובכלל - תסכים איתי שרמת חיים כן קובעת - ואני לא מדברת על חו"ל - אני מדברת על הוצאות בסיסיות! כאשר הסביבה שבה אני גרה יוקר המחייה הוא גבוה מהממוצע. אז בטח תציע תעברי למקום אחר.... מה לחיפה? אז זה לא ראלי. מזונות אלו מזונות ילד לא עבורי - ואני מתיחסת אך ורק להוצאות על הילד! ותגיד - מה נהייה עם הגיסנו גיסתנו? רואה יותר מדי חפר? או הישרדות? בחברות yeman

rrredshay

New member
שאלת תם,

כל ההוצאות על הילד צריכות לחול על האבא? לאמא אין השתתפות?

איזו שאלה - ברור שגם אני משתתפת

מישהו בכלל חשב שהמזונות שמשלמים הם כאילו "מכסים" את כל ההוצאות על הילד? (ואני כוללת בתוכם גם דיור כמובן) הרי ברור שזאת רק תוספת שעוזרת ב"אחזקת" ילד. זה מדהים שכל הגברים "מתבכיינים" על הכסף שהם ישלמו עד גיל 18 אז כן, ילד זו הוצאה גדולה, כשעושים ילדים אז צריך גם לקחת בחשבון את ההתחייבות הזו שהיא למעשה לכל החיים. מה לעשות גירושין הוא לא אקט כלכלי מניב...... רחוק מזה.

אז תקחי בחשבון...

שאת שותפה בהתחייבות לכל החיים ואם כתוצאה מהגרושין האב יורד <הרבה...> ברמת החיים אין שום סיבה ו/או הגיון שאת תבקשי להמשיך לחיות באותה רמת חיים גבוהה שהיית רגילה לה. אבל אל דאגה - לא כל הגברים מתבכיינים... יש גם כאלה שיעמדו לצידך.

../images/Emo13.gif - ברור שגם אני ארד ברמת החיים

מה שאני טוענת - שמזונות שונים מאחד לאחד - וזאת בהשלכה לרמת השכר. אני מבקשת את מה שאני חושבת שמגיע לי (לילד) באופן הוגן. ו........ הגבר שכרגע עומד לצידי הוא גברבר קטן ומתוק
- שרק נותן אהבה בלתי אמצעית - וזה מה שהכייייייייי חשוב בעצם.

למעלה