מי אופה את הילדים שלו באמבטיה

מי אופה את הילדים שלו באמבטיה

סיפור אמיתי: התרחצנו היום אני ובעלי ביחד. אח"כ את כל המים החמים השארתי פתוחים ונכנסתי לאמבטיה בכייף והוספתי המון קרים. פתאום משום מקום הופיעה אצלנו באמבטיה רעבנוזאור (דפנה אוכלת כל מה שזז וכל מה שיש לכם בידיים) ודרשה להכנס עם הבגדים פנימה, הרימה רגל וזה גבוה והיה צריך לעזור והופ היא בפנים ועירומה. אחריה הופיע עוד ילדה אחת גדולה שדרשה להכנס פנימה ולא הבינה איך במים כל כך חמים מתרחצות אמא וילדה בלי בעיות ובלי להניד עפעף ועוד בלי בכי של רעבנוזאור. בקיצור ילדות אפויות בריח נפלא יצאו מהמים לפני 5 דקות והנה אני הולכת לטרוף אותן. ופנינה מדפנה: אני מודיעה לה שאני הולכת לתפוס אותה, היא בורחת ממני חצי מטר ונעצרת. אמא תופסת והופ אוכלת את השמולקים ודפנה מתפוצצת מצחוק. וכמובן גולת הכותרת חזרנו לציצי. איזה כייף. איפה גמילה, איפה? מה זה המילה המשונה הזו גמילה. אמא לא מבינה שאני צריכה ציצי? אז הסברתי לה יופי ב-3 הימים האחרונים שאני וציצי זה רומן ארוך ארוך. לפעמים יש הפסקות אבל בדרך כלל אין דבר כזה שאני אתרחק ממנו ליותר משבוע. אז אמא כשאני לא ארצה יותר לתמיד אני מבטיחה לך שאת תדעי עוד לפני. דפנה של אמא.

../images/Emo105.gifמקפיצה../images/Emo42.gif בוקר טוב

אז הגשם ירד כל הלילה אבל עכשיו יש הפוגה רצינית למעלה מ-5 שעות שאין גשם. אבל מה קור כלבים בחוץ אפילו חתול לא הייתי מוציאה החוצה. אין אף ציפור וגם לא שומעים אותן. אפילו לא שמעתי אותן ב-6 בבוקר כמו תמיד. כנראה גם הן מתחבאות מהקור. בכל מקרה החמין כמעט נגמר. נשאר קצת לצהריים. אפילו דפנה טרפה בהנאה כמה וכמה צלחות. ולסיכום באה לנשנש ציצי וככה נרדמה.

למעלה