מישהי קיבלתה פעם תוצאות ב. דם בשעה כזאת?

מישהי קיבלתה פעם תוצאות ב. דם בשעה כזאת?

אני בכללית ואני מחכה לתוצאות. בסביבות 3 דיברתי עם מישהו שכביכול קידם בשבילי את התהליך ואמר שתוך שעה שעה וחצי יהיו תוצאות. ברבע ל5 עדיין לא היו תוצאות, אז התקשרתי למעבדה המרכזית. ענתה לי משהי שלא הכי הייתה מעוניינת לעזור לי ואמרה שזה "בעבודה" ושהבדיקות שלי לא נשלחו כ"פוריות". :-\ היא אמרה שהם עובדים עד 7 אבל היא לא יודעת אם זה יעודכן עד היום. מה שיפה זה שבאמצע הנסיונות שלילהסביר לה שזה חשוב היא אמרה שאין עם מי לדבר במעבדה וניתקה את השיחה. השאלה אם אני מחכה לשווא או שעוד יש מצב שזה יעלה? הממ... אני רגילה לעשות את הבדיקות בבית חולים אבל הפעם אני לא תחת הטיפול שלהם ורציתי לדעת מה קורה איתי... חבל שלא הספקתי לשאול את שמה של זאת שענתה לי.

ספיקון

New member
תתקשרי שוב

מניסיוני עם המעבדה (ברמת החייל, אבל יש כמה) הן תמיד מוכנות לעזור, אולי נפלת על מישהי "נחמדה" במיוחד. עוד אופציה-אם יש תשובות והיא לא מוכנה לומר לך בטלפון (אסור להם) היא יכולה לפקסס לרופא ואז אפשר להתקשר לשם ולשאול. בהצלחה!

צודקת! ענתה לי מישהי נחמדה!עכשיו צריכה פיענוח

(שלחו לי הרגע בפקס... זה מדהים כמה חוסר רגישות יש לכמה אנשים... :-\) אשמח לדעתכן- אתמול היה לי זקיק של 14 באולט' ורירית 6 מ"מ (זקיקים רבים קטנים). היום בבדיקת דם: פרוג'- 1.7 E2- 95 LH 11.4 אני פוליציסטית אם זה עוזר לפיענוח. יש מצב שהזקיק ההוא יבייץ? הLH לא גבוה יחיסית? והE2 נמוך? תודה...

מה שאמרו לי בקופה (גם אני בכללית)

שבבדיקות הורמונים צריך לבוא ממש מוקדם בבוקר, שהבדיקה תצא במשלוח הראשון (כל הבדיקות בארץ נשלחות למעבדה מרכזית בקריית עתידים) - המשלוח הראשון יוצא ב-8:15 - אם מפספסים אותו, לטענת האחות אז המכונות 'כבר בעבודה' כשמגיעים המשלוחים הבאים וזה באמת מתעכב - וגם לי קרה שרק בסביבות 5 היו תוצאות - מה שמאד מתסכל... בכל אופן המסקנה שאין מנוס אלא לקבוע לאחות לתור הראשון בבוקר ב-7:30...

למעלה