מישהי ניסתה להשתמש באבקת מאקה?

haych

New member
מישהי ניסתה להשתמש באבקת מאקה?

יש לי כמה שאלות.

משתמשת בקפסולות מאקה

מצאתי מחקר שהשתמש בסוג מסויים של מאקה, אז קניתי את המאקה שלהם
אני לא יודעת לומר אם זה עשה משהו, כי שיניתי עוד הרבה דברים במקביל, אבל אשמח לענות על שאלות אם אוכל

haych

New member
איפה משלבים אותה בסבב?

תכננתי להשתמש באבקה לפני הסבב, אבל התחזית שלי להגעת החבילה הייתה אופטימית מדי והיא הגיעה אחרי כמה ימים של הזרקות.
עכשיו אני מפחדת להשתמש, לא רוצה לשבש את התרופות. מצד אחד, המאקה אמורה לסדר את ההורמונים, מצד שני, הזריקות כביכול משבשות את ההורמונים לפי הצרכים שלנו, אז מרגיש לי שזה סותר.
השאלה אם אחרי ההחזרה אפשרי להשתמש בה, או שזה עדיין בעייתי ?
בקיצור, איך משלבים אותה בסבב?

אני גם תהיתי לגבי זה

גם לי זה הרגיש סותר (לא על סמך ידע, סתם הרגשה), אז באמת השתמשתי בה רק בזמנים שאני לא בסבב (אפילו כשהסבב כלל רק תמיכה). הייתי אמורה לעשות עכשיו פעם ראשונה סבב עם זריקות והפסקתי עם המאקה בהדרגה לקראת המחזור.

מצד אחד אני אומרת לעצמי שזה בעצם אוכל, לא תוסף, ויש עוד הרבה דברים שאוכלים שאולי יכולים להשפיע, אבל בגלל שזה באמת אמור להשפיע על ההורמונים, החלטתי לא להסתכן. אני גם לא יודעת עד כמה המאקה יכולה לעשות משהו כשלוקחים במקביל את ההורמונים. כרגע אני לא מתכננת לעשות את הסבבים ברצף, אז חשבתי לקחת את המאקה בחודש הפסקה בין לבין. אבל קחי את מה שאני אומרת בערבון מוגבל, זה רק על סמך תחושות בטן.

haych

New member
אני חושבת כמוך

כביכול לקחת בין ההפסקות, אבל אני לא מתכננת הפסקות... (בסבב הקודם החזרתי חודש אחרי חודש).
נראה לי שהחודש הזה אני לא אקח בכלל, ואם יהיה כשלון אנסה אותה עד להחזרה ואפסיק בהחזרה, אלא אם לא יהיה לי אומץ...
בקיצור, נראה לי שסתם קניתי...

נשמע לי מאד נכון

גם לי יצא לקנות כל מיני דברים סתם, ויש בזה משהו מתסכל (אני לא יודעת למה, אפילו מעבר לכסף), אבל אני אומרת לעצמי שעדיף לטעות בכיוון של לקנות משהו ולא להשתמש כרגע.
אני מקווה מאד שהסבב הזה יצליח ואז גם לא יהיו התלבטויות)!

למעלה