מישהי מכירה מוהל????

talush10

New member
מישהי מכירה מוהל????

צהריים טובים לכולן , לקראת הלידה (שבוע 38+3), אני מנסה לעשות סדר בבלגן ולהכין רשימה של מוהלים (
). חשוב לי מוהל שיהיה גם כירורג או רופא ילדים וישתמש באיזושהי הרדמה, אבל אני רוצה גם לשמור על המסורת של הטקס. שמעתי הרבה על ד"ר גונן, אבל המגבלה של 10 אורחים קצת קשה (זה אפילו בלי האחים ואחיות....). אשמח מאד לקבל שמות ו/או טלפונים של מוהלים באזור המרכז, אם אתן מכירות. דרך אגב, מישהי יודעת מה עושים אם הברית יוצא ביום כיפור????? תודה ויום טוב לכוווולן.....

meravido

New member
אני יכולה להמליץ על הרב תם

הוא מוהל שמל את שני בני ושלושת אחייני. אמנם הוא לא משתמש בהרדמה אבל הוא מנוסה מאוד ותוך יום אין שום כלום. הוא בא לבקר את הרך הנולד יום למחרת הברית לבדוק שהכל תקין, נותן הוראות אחרי הברית ולפני - ממש בסדר. כפי שכבר ציינתי בעבר - זה מאוד תלוי בתינוק עצמו - הגדול אצלי שנא להיות ערום ומרגע פתיחת האוברול הוא צרח עד הרגע שהלבישו אותו. הקטן מאידך לא צייץ. בכל מקרה הוא מומלץ בחום - זריז ויסודי.

אורית ג.

New member
אין לי המלצה למוהל אבל אני

רוצה לחזק את ידיך בהעדפה למול עם רופא ועם אלחוש. אני רוצה גם להפנות אותך לתשובה שכתבתי לשאלה על ההבדלים בין רופא ובין מוהל. הייתי גם רוצה להתייחס לבטוי "איזושהי הרדמה" : יש מספר סוגים של אלחוש מקומי ויש מוהלים המציעים להשתמש במשחה מאלחשת או בספריי, ולא בזריקה. למקרה של ברית מילה , שהיא ניתוח לכל דבר, אלחוש "כלשהו" כמשחה או ספריי או אקמול לפני הברית אינו יעיל כמעט והתינוק מרגיש את החיתוך כאילו שלא אלחשו כלל. האלחוש בזריקה, הדומה מאד לאלחוש שאנחנו מכירים מרופא השיניים הוא יעיל מאוד וחוסם את הכאב לחלוטין, לפחות לשעת הביצוע (זה מתחיל לכאוב רק אחרי הניתוח אבל לא כואב כלל במהלכו, אם עושים את זה נכון), וזה משמעותי מאד בהקלה על סבל התינוק. מוהלים "רגילים" (שאינם רופאים) אינם יכולים לבצע אלחוש אמיתי ולכן , פעמים רבות , הם טוענים שכאב הזריקה הוא בדיוק כמו כאב הברית - וזה אינו נכון. אני מציעה לך לשאול על מוהלים גם בפורום "להיות הורים" (מספר 149) יש שם הרבה הורים שמלו את בניהם ואולי יוכלו להמליץ. בהצלחה.

מוהל מומלץ - איתן צדוק

מהל את בני לפני שבוע , עשה עבודה טובה וגם בא למחרת לבדוק שהכל בסדר הוא לוקח 1,200 ש"ח והטלפון שלו 052-507703. הערה כללית- מאד אפנתי היום להזמין רופא או רופא מוהל לעשות את הברית. לנו הייתה חוויה מאד לא נעימה עם רופא מוהל שכזה. אני חוששת לפרט בשלב זה את פרטי האירוע. אני מציע לכל הבנות שיש להן בן בבטן ורוצות מוהל שהוא גם רופא לבדוק טוב טוב במי מדובר. מצטערת על המיסתוריות. אין כאן כוונות נסתרותרק חשש אמיתי מפגיעה של אותו מוהל - רופא (מפורסם מאד!)

אביבית1

New member
ממליצה על אלי עומסי

מהל את בני לפני יומיים, חתך בזריזות (לפי מה שסיפרו לי), ליאב בכה אחרי החיתוך כמה דקות וזהו, הסביר לפני הברית, הסביר אחרי הברית, והגיע אתמול הביתה לבדוק שהכל בסדר ונתן שוב הסברים.

liat555

New member
יכולה להמליץ על דר' אטיאס

מבית חולים לניאדובנתניה טל:09-8604666 זה של המרכזיה היא תפנה אותך הוא גניקולוג שגם מוהל וראיתי שתי בריתות שלו והוא 10 , גם אני מתכוונת לקחת אותו

למעלה