מישהי כאן עברה הזרעה???

מצב
הנושא נעול.

t a l 2 7

New member
מישהי כאן עברה הזרעה???

מישהי כאן עברה הזרעה???
שלום לכולם, אני כאן פעם ראשונה, רציתי לשאול אם מישהי כאן עברה הזרעה? האם זה הצליח? מהם סיכויי ההצלחה להזרעה? במידה וההזרעה לא מצליחה, מה עושים הלאה? מחכה לתשובתכם ערב טוב קרן

ענבל 2

New member
בטח, עברתי הזרעה כ 5 פעמים

מישהי כאן עברה הזרעה???
שלום לכולם, אני כאן פעם ראשונה, רציתי לשאול אם מישהי כאן עברה הזרעה? האם זה הצליח? מהם סיכויי ההצלחה להזרעה? במידה וההזרעה לא מצליחה, מה עושים הלאה? מחכה לתשובתכם ערב טוב קרן
לצערי זה לא הצליח ,זה תלוי ברקע ובהיסטוריה שלכם. במידה וההזרעה לא מצליחה פונים לרוב להפריה. בהצלחה

t a l 2 7

New member
לא הבנתי...

לצערי זה לא הצליח ,זה תלוי ברקע ובהיסטוריה שלכם. במידה וההזרעה לא מצליחה פונים לרוב להפריה. בהצלחה
לא הבנתי...
מה זאת אומרת ברקע שלנו??? מבחינה תורשתית? לבעלי יש בעיה של וריקוצלה. אחרי כמה הזרעות עוברים לביצוע הפריה? תודה בכל אופן על תשובתך

בדרך כלל אחרי

לא הבנתי...
מה זאת אומרת ברקע שלנו??? מבחינה תורשתית? לבעלי יש בעיה של וריקוצלה. אחרי כמה הזרעות עוברים לביצוע הפריה? תודה בכל אופן על תשובתך
בדרך כלל אחרי
5 הזרעות עוברים ל-IVF . אבל למה את ממהרת קודם תתחלי בזה ויכול להיות שזה גם יסתים בזה.

שויו

New member
כן. ועברתי אח"כ לפורום השכן

בדרך כלל אחרי
5 הזרעות עוברים ל-IVF . אבל למה את ממהרת קודם תתחלי בזה ויכול להיות שזה גם יסתים בזה.
כן. ועברתי אח"כ לפורום השכן
3 הזרעות, אחרי כל אחת הריון. 2 הראשונים היו הריונות כימיים. השלישי ניצח. בהצלחה רבה רבה

שרון0608

New member
הזרעה במקרי ווריקוצלה

לא הבנתי...
הזרעה במקרי ווריקוצלה
גם אני עברתי מספר הזרעות גם לבעלי ווריקוצלה. אמרו לי מראש שהסיכוי להצלחה הוא נמוך מאד בגלל בעיית הזרע, יש לי רושם שהם מפנים להזרעות רק כ"שלב ביניים" לפני ה - IVF כדי להראות שלא ישר מפנים לטיפולים "כבדים" הסיכוי להצלחה בהזרעות אצל זוגות עם ווריקוצלה הוא די נמוך, בגלל מספר ואיכות הזרעים. אבל מצד שני זה מאד אינדוודואלי, כי ניסים קורים...... האם ניסתם לטפל בווריקוצלה לפני שאתם מתחילים בטיפולים בך?

כן אני עברתי כבר כמה

מישהי כאן עברה הזרעה???
כן אני עברתי כבר כמה
ויש לי ילד, תוצר נפלא של IUI. אישית נותנת לסוג הטיפול הזה עוד צ'אנס כדי להעביא אח או אחות לבן שלי

דגיתי

New member
../images/Emo45.gif עברתי

מישהי כאן עברה הזרעה???
עברתי
שלום קרן, הריתי את בני לפני שש שנים בהזרעה שהצליחה במכה ראשונה, לאחר זריקות פרגונל. אז לא היתה לי בעיה כלשהי וכך גם לבעלי. כנראה שההזרעה עבדה כי הזרע הגיע אליי לאחר השבחה בעיתוי הנכון ביותר (לאחר שבוודאות בייצתי ובדיוק למקום הנכון). כיום יש לי חצוצרה סתומה, אבל בכל זאת התחלנו עם הזרעות. עברתי ארבע הזרעות במרפאה הקהילתית לאחר איקקלומין (הרופא שלי לא רצה להתחיל מייד עם טיפול אגרסיבי של זריקות פרגונל) ואחר כך עברנו לטיפול בבי"ח. שם עברנו שוב שלושה מחזורי הזרעה עם פרגונל והשבחת זרע. הרופא אמר שהגבתי יפה, אבל עקב גילי (35) ומצב החצוצרה המליץ לעבור להפרייה (IVF). עכשיו אנחנו מחכים לאישור הקופה וכנראה בחודש הבא נתחיל עם הפריות (אלא אם כן זה יצליח החודש באופן טבעי). מקווה שיצליח לך במכה ראשונה.

אנחנו באותה הסירה

מישהי כאן עברה הזרעה???
אנחנו באותה הסירה
בהזרעה השלישית הריתי ויש לנו ילדה מתוקה המליצו לנו (אישית)לא לעשות ניתוח כי זה יחזור אבל לעומת זאת לחבר טוב שלנו כן המליצו לעשות את הניתוח ומאז אשתו בהריון בילד השלישי שלהם הלוואי שילך גם אצלכם בקלות

t a l 2 7

New member
חששות ...

אנחנו באותה הסירה
בהזרעה השלישית הריתי ויש לנו ילדה מתוקה המליצו לנו (אישית)לא לעשות ניתוח כי זה יחזור אבל לעומת זאת לחבר טוב שלנו כן המליצו לעשות את הניתוח ומאז אשתו בהריון בילד השלישי שלהם הלוואי שילך גם אצלכם בקלות
חששות ...
היי ראשית, תודה על כל התגובות שנית, רציתי לשאול אם מישהי יודעת מהם סיכויי ההצלחה להזרעה? עברנו הזרעה אחת שנכשלה - הייתה הפריה אך לא הייתה השרשה מה זה אומר? מישהי יודעת להסביר היכן יכולה להיות הבעיה? בנוסף, היו לי סימני הריון אך לשווא. מחכה לתשובתכם תודה רבה קרן

מצב
הנושא נעול.
למעלה