מישהי כאן המליצה לי פעם

האגס 1

New member
מישהי כאן המליצה לי פעם

מנסיונה האישי לעשות תואר בפולקלור במקום לשום עברית, ולמרות שמאז זרם הרבה זבל בירקון, עדיין אפשר למצוא גם היום הזדמנות להתלהב ממידת ההצלחה של הרעיון. היום קיבלתי שם ציון מוצלח נוסף באחד הקורסים - 76. ולחשוב שזה דווקא באחד מהמעאפנים שבקורסים שהיו לנו בשנה שעברה, אף אחד מאיתנו לא ממש התרכז במהלך הקורס עצמו, אף אחד לא באמת ידע על מה הקורס - אבל מכיוון שנושא העבודה היה חופשי, הצלחנו איכשהו לתמרן ולעשות משהו סביר. ובהתחלה עוד חשבנו לוותר. לקבל 76 בקורס כזה, בשבילי זה לא מובן מאיליו, ולראות את הממוצע שלך קופץ (נו טוב, עולה
) כל פעם מחדש - זה מזכיר לך מה זה אומר להיות מרוצה ממהלך שעשית. אבל - ציונים זה לא הכל: מה שאני לומד גם מעניין (למרות התיאור של הקורס הספציפי קודם...) ובאחת העבודות שעשיתי במהלך הקיץ הגעתי לשיאים חדשים של עניין, שמאוד מתאימים לדרכים שבהם אני אוהב לבחון דברים. (אף פעם לא חשבתי שאני אכתוב כאלה דברים חיוביים על לימודים)
 
../images/Emo140.gif

גרמת לי להתגעגע ללימודים שלי, אלה מפעם. רוב הקורסים שלי היו מעניינים ומאתגרים ואהבתי מאוד את התקופה הזו. משמח לראות שאתה מרוצה כ"כ.
 

האגס 1

New member
אני יודע... ../images/Emo8.gif

מה את למדת? טוב לשמוע שאפשר להתגעגע לזה, כי אני פוגש יותר ויותר אנשים שרוצים כבר לגמור עם זה.
 
תולדות האמנות ו BA כללי,

בעיקר הסטוריה כללית. והכי הכי אהבתי הסטוריה ואמנות של ימי הביניים. ואחרי שבביה"ס לא הייתי משהו בכלל, גיליתי להפתעתי שצריך ללמוד איך ללמוד, וגם מזה נהניתי מאוד.
 
למעלה