מישהי התחילה פעם מחזור IVF ביום 4?

Yosepha

New member
מישהי התחילה פעם מחזור IVF ביום 4?

הי, שאלה קצת מוזרה: מישהי התחילה פעם מחזור IVF ביום ה - 4 למחזור? בגלל כל מיני תקלות נאלצתי להתעכב יומיים (באופן רגיל הייתי אמורה להתחיל ביום 2). זה מחזור טיפול רביעי שלי. הרופא מוכן להתחיל היום (יום 4). הוא אומר שהחסרון הוא שיתכן שנאבד את הזקיק המוביל (הוא יהיה מוכן הרבה לפני כולם ובטח ייעלם לו כשהרוב יצמחו), אבל בטח יהיו כמה אחרים (בדר"כ יש לי הרבה). מישהי עשתה פעםם דבר כזה? מישהי הצליחה? המון תודה! יוספה

ססוני

New member
מנסיוני כל עוד את נמצאת תחת השפעה

של מדכא (דקא), אין משמעות לתחילת גירוי ביום 3 או 4 למחזור. עוד משהו לגבי "איבוד" הזקיק המוביל: לא פעם קרה לי שהזקיק המוביל "הוקרב" לטובת זקיקים נוספים שהבשילו לאט יותר. אז אל דאגה.

Yosepha

New member
לססוני

תודהתודהתודה! עברתי ניתוח לא צפוי (הסטריה של שבועיים וסוףסוף אתמול הגיעו תוצאות מעבדה ו - זה בסדר!!!) ואני עכשיו עם כאבי תופת אבל לפחות מחלימה ובסדר, וכל כך פחדתי לאבד חודש (אחרי שאבדתי חצי שנה) שפשוט התחלתי להזריק אתמול בערב, למרות הכאבים החזקים. תודה!

ססוני

New member
אני שמחה לשמוע שהכל בסדר!

אני מקווה שהחדשות הטובות יפלסו את הדרך להמשך ההצלחה! בכל מקרה, הכי חשוב שאת בריאה.

einav8

New member
אני התחלתי ביום הרביעי

של המחזור. אין שום בעיה אפשר להתחיל מהיום השני עד היום החמישי. בהצלחה

Yosepha

New member
תודה לכולכן!

על האינפורמציה המעודדת! היו לי שבועיים מה זה קשים, עם כל כך הרבה פחדים. ואיכשהוא עם כל המחשבות על זה שזהו, זה נגמר והכל - עוד עבר לי בראש שאולי בכל זאת יהיה בסדר ואולי כן אפשר יהיה להמשיך לנסות, וכל הזמן טחנתי בראש אם אני אקבל מחזור לפני הניתוח, או אחרי הניתוח, או לפני התוצאות של המעבדה או אחרי. בסוף קבלתי בערב אחרי הניתוח, ואתמול אחרי שקבלנו תוצאות הרופא הסכים שאני אתחיל להזריק. אז הזרקתי, כך שעכשיו אני פחות או יותר 'מוכאבת' בכל פינה בגוף. אבל זה בטח ילך וירגע עם הזמן. אז גם לי יש נס חנוכה! חג שמח לכולכן! יוספה

למעלה