מישהי הרכיבה לבד מנוע למכונת פסטה ?

michal24

New member
מישהי הרכיבה לבד מנוע למכונת פסטה ?

היי יש פה במקרה מישהי שהרכיבה (או הרכיבו לה) לבד מנוע למכונת פסטה ? אבא שלי הרכיב לי מנוע של מסחטת מיצים אבל הוא לא חזק מספיק ואני תוהה אם מישהי הרכיבה עם מנוע אחר במקרה ולא, מישהי יודעת באיזה חוזק המנוע שמוכרים למכונות פסטה ? תודה מיכל

Liat R

New member
יש מנוע מיוחד

פשוט שמים אותו באותו המקום בו נמצאת הידית מורידים את הידית ושמים מנוע לא צריך כל חוש טכני מיוחד

michal24

New member
התכוונתי מנוע אחר,שלא מיועד במקור למכונת פסטה

אני לא יכולה כרגע להרשות לעצמי לקנות מנוע ומכונה חדשה (כ המנוע שמוכרים לא מתאים למכונה שלי) אז אבא שלי מנסה לחבר לי מנוע של מכשיר אחר הצליח לו מעולה עם מנוע של מסחטת מיצים רק שהוא לא חזק מספיק ...

YonatDascalu

New member
ראיתי פעם באחת מתוכניות הבישול שחיברו מכונת פסטה למיקסר, זה היה כמובן להכנת פסטה והחיבור היה כזה שהיה מיועד למכונה, אולי המנוע של המיקסר יותר חזק...

../images/Emo13.gif בדיוק יש לי מיקסר שהכוס שלו הרוסה

וחשבתי שאולי הרעיון שלך לקומבינה יכול להיות במקום, וצריך גם מישהו עם 2 ידיים , לא שמאליות, שידע איך להרכיב את זה, בטח, וזו לא אני....

michal24

New member
חולמת - מה החוזק של המנוע שיש לך ?

אולי אני אקנה אותו מימך ? אבא שלי אומר שצריך מנוע של בערך 1 כ"ס (יש דרך לחשב כמה קילו ווט/וואט זה)

מנוע 1 כ"ס- זה מטורף

לי יש מיקסר כזה והוא עלה המון כסף על תתבלבלו בין מיקסר (זה שעושים איתו בצקים ועוגות) לבלנדר (זה שעושה אוכל תינוקות) זה שני דברים שונים, כוס יש לבלנדר מיקסר זה זה עם הקערה.

michal24

New member
ברור שיש הבדל אבל מנוע של בלנדר לא חזק מספיק

זה מה שהרכיבו לי עכשיו וזה לא "לוקח" את הפימו אם מקפלים ל 2 ומנסים להעביר, רק בקושי וגם זה - אם לוחצים בפולסים :(

זומה

New member
למיקסר KICHEN AID יש אפשרות להרכיב מכונת

פסטה עליו ועוד חלקים לאטריות וכו'.

למעלה