מישהי היום בת שנה!!!

כרמל596

New member
מישהי היום בת שנה!!!../images/Emo68.gif

הודעה בהמשכים... זוכרים מכתב נרגש מאבא שלי בדיוק לפני שנה?... אם לא, אתם בוודאי זוכרים את ההודעה לעיתונות...(ראו לינק)

כרמל596

New member
נולדתי בשבוע 23+4../images/Emo3.gif

הוריי הגאים נתנו לי את השם כרמל (בלי קשר לבית החולים) לאחר 72 שעות והמליצו עליי למנהל הטנ"פ להתמנות לכתבת השטח של הטנ"פ. בצעירותי אהבתי לבלות בטנ"פ עד אור הבוקר...

כרמל596

New member
היום אני שוקלת פי עשרה ממשקלי בלידה

וזאת כבר סיבה נוספת לחגיגה. אני מנסה (בהיסוס רב, יש לומר) אוכל מוצק, אני אוהבת לצחוק ואני גם יודעת כמה טריקים של התחמקות מתרופות לעיניים וזחילת פזצט"א חמש. מהי זחילת פזצט"א חמש אתם שואלים? (רמז, ראו תמונה מאוגוסט...)

כרמל596

New member
בינתיים אני בשליחות בחו"ל../images/Emo98.gif

אני חושבת שאתם חייבים להבין כמה קשים חייה של כתבת חוץ לענייני ארצות הברית... לכן שלחתי תמונה מפגישה חביבה במיוחד שהייתה לי עם גברת גבוהת קומה במיוחד. היא אמנם הייתה שתקנית וקצת קשוחה והתעקשה להחזיק נר ענקי ביד (אל תגלו לה, אבל חג החנוכה עדיין לא הגיע...חיחיחי...
)

כרמל596

New member
אני, כהרגלי נשנשתי מכל הבא ליד|פיצה

אמא ואבא אומרים שאנחנו חוזרים בקרוב לבוסטון לשלב האחרון של הורדת התפרים. אימא נורא התרגשה כי משמעות הדבר שיתכן ונספיק להגיע ולחגוג את חג החנוכה עם כל המשפחה והחברים. עשיתי שיעורי בית וגיליתי שחג החנוכה נקרא גם חג האורים. אז למרות שחנוכה עדיין לא הגיע, אקנח בשיר החנוכה האהוב עליי מכולם: "באנו חושך לגרשששש! בידינו אור ואששששש! כל אחד הוא אור קטן, וכולנו אור איתן. סורה חושך! הלאה שחור! סורה, מפני האור! סורה חושך! הלאה שחור! סורה, מפני האור!..."

יפעת 27

New member
לילדה שריגשה אותי יותר מכל../images/Emo49.gif

לך, גיבורה אמיתית שהצלחת להתגבר על כל הקשיים ולכם ההורים האופטימיים, הגאים והאמיצים המון מזל טוב, רק בריאות, אושר והצלחה בכל.

מרצ36

New member
למשפחה המופלאה ולכרמל המקסימה

מזל טוב ורק ימים של אושר ובהצלחה בכל הניתוחים, חזרו מהר לארץ.

"זולגות הדמעות מעצמן".....

מזל טוב לגיבורה מכרמל...מקווה שתחזרו אלינו בקרוב עם חדשות טובות ובאת אור בעיניים וגירוש החושך...

התגעגעתי לדיווחים שלך כרמל

אני מתרגשת איתכם ובהחלט מזילה כאן דמעה המון המון מזל טוב לך גיבורה קטנה הוכחת לכולם שאת "פייטרית" אמיתית מקווים איתכם שעד חנוכה תהיו כאן איתנו עם בשורות טובות
[

אז חישבתי נכון!!!!!

מה קורה באמת עם העיניים? תעדכנו, וכולנו כאן מחזיקים אצבעות

hagit2000

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

לא ייאמן שכבר חלפה לה שנה! את ילדה מדהימה להורים מדהימים!

לוליט6

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב למלכה עם ה../images/Emo47.gif

הרבה ברכות ושתחזרו אלינו ממש לחג החנוכה עם הרבה אור וסורה חושך לגרש

engel_j

New member
מדהים !!!!

מאחל לכם כול טוב והרבה בריאות. והמון מזל טוב ! תחזרו הביתה בשלום ! "על הניסים..ועל הנפלאות....."

תמRי

New member
מזל טוב גם מאיתנו../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif

לפגית האמיצה ולמשפחה האופטימית ביותר. ריגשתם אותנו מאוד. מאחלים הצלחה מכל הלב בכל .

מזל טוב ענק!!!!!!!!!!!!

לילדה המקסימה הלוחמת
להורים הנפלאים שמלווים אותה.
אין ספק שבורכתם היא בכם ואתם בה. המון המון ברכות למזל טוב ובריאות שלמה ביום ההולדת הזה!
זוכרת את הסיפורים על קטני האמונה... מאושרים איתכם על גירוש החושך ובוא האור.
שתמיד יהיה האור שורה במעונכם! ו- לא הצלחתי להגדיל ולקרוא

כרמל596

New member
../images/Emo68.gifתודה ענקית לכולם!

נקבל הערכה ראשונית על מצב העיניים לאחר הורדת התפרים. מקווים לעדכן עם חדשות טובות.

למעלה