מישהו?

חדשה20

New member
מישהו?

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא רוצה כ"כ לצרוח אין לי כוח מרימה ידיים ולא, דווקא הייתי במצב רוח טוב למדי, היה בסדר, ואז, האם גרמה לי לכעוס על עצמי! כשאני כ"כ מתאמצת לא לעשות זאת כי הפסיכולוגית אמרה לי לא, וגם כי אני יודעת שזה לא טוב, והאם פשוט לא מבינה. למה לעזאזל היא לא מבינה? רע רע רע רע. ואז היא שואלת אותי אם אני ברוגז איתה. לא נראה לי שיש צורך שאפרט מה הרגשתי אחר כך. מזמן לא נשאלתי איזו שאלה כ"כ לא במקום. לבד לבד לבד. רוצה ללכת מכאן........ כמה חוסר הבנה אפשר להכיל?

הרבה.

הרבה מאוד חוסר הבנה. אם זה בגלל שהם לא יודעים ואם זה בגלל שהבחור בן משפחה או קרוב מאוד למשפחה ואם זה בגלל שהוא תרם הרבה למשפחה לפני זה.. בגלל המון סיבות יש הרבה חוסר הבנה. אמרת לה שאת עצבנית עליה וברוגז איתה? תראי לה גבולות. תציבי המון גבולות. שיהיו ברורים לעין. אני יוצאת לסיבוב בדרך כלל כשאני עצבנית ממש... אולי תעשי סיבוב? שולחת חיבוק שיקיף את כולך ולא יתן ליפול. ענבל

חדשה20

New member
אהובה

לא, אהובה. הפוגעים היו נפרדים לגמרי, במקומות אחרים, ולא קרובי משפחה. אחד היה שכן במקום שפעם גרתי בו, והשני, סתם שיפוצניק, ערבי. לא יכולה לומר לה שנפגעתי, כי אז היא נפגעת וגורמת לי להרגיש כמה אני רעה ולא בסדר. פשוט מצדיקה את הכעס שלי על עצמי. זה נשמע רע ממש כשאני כותבת את זה כך, אבל בניתוח שקול של המצב-זה אכן כך. יאללה, אתגבר איכשהו עד הפעם הבאה...=) תודה על החיבוק. תמיד תהיתי אם יהיה מישהו שיתפוס אותי אם אפול, וטוב לי לדעת שכן. תודה

ברור

את אישה יקרה. אם יש לי אופציה להחזיק אותך שלא תפלי, לא אתן. אולי תעשי שיחה איתה ועם המטפלת שלך, תספרי לה ביחד עם המטפלת שלך. ככה המטפלת יכולה להסביר לה, ולתקן אותה. אני כל כך שמחה שזה לא היה לך מהמשפחה. וזה לא מצדיק. אם תספרי לה, והיא תרגיש רע, ותגרום לך להרגיש רע על זה שהיא מרגישה רע כי סיפרת לה מתוך כוונה של שיתוף ורצון לתמיכה ותגרום לך להרגיש כמה את לא בסדר, הבעיה אצלה ולא אצלך. אין שום דבר או שיקול דעת שיצדיק את זה שאת רעה ולא בסדר. אין. פשוט אין. אם היא מרגישה רע כי סיפרת לה משהו רע שקרה לך בחיים, מתוך כוונה לשתף אותה ולקבל תמיכה - שתתגבר על זה. היא בנאדם בוגר ושתיקח על עצמה אחריות. שתפסיק להטיח אשמה באחרים על המצב שלה. ענבל

../images/Emo201.gifמאמי בלך לצעוק תצעקי.../images/Emo201.gif

רק על תחזיקי את זה בליבך ועל תתני לאף אחת להרוס לך את המצב רוח שלך. כי אף אחת לא שווה את הכאב שלך מתוקה.אוהבת מירני

חדשה20

New member
הי

הי אהובה, אולי אף אחד לא שווה מספיק בשביל לגרום לי לכאוב אבל זה קורה כל הזמן. לפעמים יש לי מעין גלים של עצב, ואין כ"כ מה לעשות נגד זה. לפעמים נדמה שאני לא ממש ראויה שיהיה לאנשים אכפת ממני. אני לא מגזימה-לפעמים אנשים נותנים לי להרגיש כך. כרגע אני בסדר. לא יותר מדי ולא פחות מדי. היו לי חלומות דווקא בסדר, לא רעים. משתדלת לשמוח. אוהבת מאוד ושולחת

מאמי שלי מחזקת אותך שולחת לך ../images/Emo24.gif

את חזקה ואני יודעת ליבי איתך תמיד .אוהבת מירני.

חדשה20

New member
תודה נשמה אהובה

כ"כ הרבה פעמים יוצא לי לראות את המדבקה הזו של נפגעות תקיפה מינית, ומתחת הכיתוב "את לא לבד", וכ"כ בא לי להוסיף "רוצים להתערב שכן?"...אולי אעשה את זה מתישהו...ולו רק לשם השעשוע... איזה כיף, אני אוכלת להנאתי את הסוף של סלט הפירות וזה מה-זה טעים, אז למרות שכבר מאוחר, אני מפנקת את עצמי קצת... כ"כ טוב לדעת שלמישהו אכפת. אוהבת מלא ושולחת

נשמה לי הכפת ממך .כי את אישה ויש לך כוחות.

כמו לכולן את לא שונה מי אף אחת .ובאמת את לא לבד יש לך פה אותנו אותי.שולחת לך חיבוק חם ואוהב.מירני מתוקה.

חדשה20

New member
הי אהובה

מצטערת, אבל יהיה לך קשה לשכנע אותי שאני לא לבד. אני יודעת שיש כאן אנשים שנמצאים כאן בשבילי. ושאת כאן בשבילי. אבל מרגישה כ"כ אחרת בעולם הסובב אותי, שלא יכולה להאמין שזה לא ככה. את באמת מתוקה...=) אוהבת מאוד ושולחת

מאמי אני כל כך מבינה אותך .

אבל על תתני לאף אחת להרוס לך את המצב רוח שלך.אני לא יודעת כל כך מה קרה לך אבל דבר אחת אני יודעת שאין לך מה להרגיש אשמה.כי כל מה שקרה זה לא באשמתך מאמי.אוהבת מירני מתוקה

למעלה