מישהו?

לי****

New member
מישהו?

הדמעות מהעניים שלי לא מפסיקות לרדת. אני כל היום רק חושבת, מתי זה יגמר? אני כל היום מיתפללת, מתי אני כבר ימות? אני כל הלילה בוכה........כי אני ודעת שזהו!!!אני כבר חולה...... אין לי חיים אין לי תיקווה....... מה עשיתי שזה קרה??? אין תשובה..... אין מישהו שיגיד לי שכל זה זה סתם חלום רע, וכשאני היתהורר אני יהיה ילדה חדשה. אני לבד אין לי אף אחד..... אז אולי מישהו??? לפחות אחד!! שיגיד לי מה יש לי? שיגיד לי שאני לא לבד...... שיגיד לי שאני רק חולמת, ואני בטח מדמינת. אני רוצה למות!! אולי בעולם אחר אני יהיה מאושרת...? אולי אני יהיה מישהי אחרת...? שטוב לה, שאין לה דעגות, שהיא לא לבד שיש איתה מישהו שיגיד לה שהיא בסדר...... למה אני סובלת? אני רק ילדה!!! כמו כל ילדה אחרת..... לא מגיע לי ליסבול ככה!!! לאף אחד לא מגיע!!! אז מישהו??? אולי בכל זאת????

*flower*

New member
ילדה,

אל תתיאשי, לא קל , לא קל להילחם יום אחרי יום, אבל זאת הדרך הכי טובה,, אין לי מטה קסמים, אבל שולחת חיבוק.

ילדה יפה...

את צודקת. לאף אחד לא מגיע לסבול ככה. הלוואי ויכולנו כולנו להתעורר יום אחד מהסיוט הזה ולגלות שהוא רק חלום... שאנחנו לא חולים ולא סובלים ולא בוכים ולא כואבים... ושאין לנו מחלה שהורסת לנו את החיים. אבל זה לא כך. בשביל לצאת מהמחלה הזו צריך הרבה אומץ. הרבה כוח..הרבה נחישות...והרבה עזרה. וצריך להביע להחלטה אחת חשובה מאוד: אני לא רוצה לחיות את המחלה הזו יותר. אני רוצה משהו אחר. אני רוצה לחיות ולא לסבול ולהתעוות. לחיות את החיים. לחיות באמת. ואז...אז את צריכה לחזור ולקחת את החיים לידים שלך. כרגע שולטת בהם המחלה. שולטת בך. ואת צריכה להחליט ולקחת את השליטה חזרה אליך. כי החיים האלו הם שלך. ולא שלה. וזו כבר התחלה. אין לך מושג עד כמה אני מבינה את הקושי שלך. או שאולי בעצם יש לך...אבל בכל זאת. אז אני רק רוצה לומר לך עוד... שאת לא לבד. ועצם זה שבאת אלינו וכתבת לנו...מראה שאת צריכה את התמיכה. אז בואי ילדה יפה שלי. בואי וקבלי אותה. אל תשארי שם לבד עם כל הקושי והמועקה. בואי הצטרפי אלינו...למשפחה החמה שלנו. כשרע...כשכואב...כשנראה שאין כבר תקווה... תמיד תוכלי למצוא כאת חיבוק אוהב...
שאולי יחזק מעט ויתן קצת כוח. שיזכיר שאת לא לבד. שכולנו יחד איתך בצרה הזו... ויחד אנחנו נלחמים בה. ועוברים אותה. ומנסים בכל הכוח...להחזיר את השליטה חזרה אלינו ולהתחיל לחיות באמת. בהצלחה לך יפתי... מקווה שעזרתי ולו במעט. אז הנה..קבלי
אוהב וגם
חמימה... בתקווה שתרגישי יותר טוב... ולא כל כך לבד. שלך מאיה.

הרקדנית

New member
לילוש שלי! ../images/Emo23.gif

מתוקה שלי, אל תבכי!!!! כולנו פה איתך ואנחנו נעזור לך ונעשה הכל בשביל שתרגישי יותר טוב!!! אני יודעת מה את מרגישה וגם אני הייתי רוצה להתעורר מחלום רע...אבל זאת המציאות ואנחנו חייבים להתמודד איתה! אז חייבים להמשיך לקוות ואף פעם לא לוותר!!! שלך תמיד, מישהי שחושבת עלייך ואוהבת אותך ושולחת המון

למעלה