מישהו שעובד עם מידי יכול לעזור?

מישהו שעובד עם מידי יכול לעזור?

יש לי רולנד RD-700.אני מעוניין לשלוט על החלפת כלי הנגינה דרך הקיובייס ולא דרך הפסנתר.אני מצליח לעשות זאת אך משום מה המספרים שבקיובייס אינם תואמים את המספרים שבבנק הצלילים של הרולנד. יש למישהו מושג מה צריך לעשות?

אני לא בטוח אבל אני ינסה בכל זאת

תיגש לתוית ה-Device setup ותראה האם ישנו בקיובייס הגדרה של RD-700 באחת הקטגוריות שמה ישנו פרמטר להגדרת מכשיר חיצוני שיעבוד בסינכרון עם ערוציי המידי ממה שידוע לי לא כל מכשיר יכול להסתנכרן....מקסימום תתקשר לחללית הם בטוח יודעים אם הפסנתר הזה יכול להישלט ע"י הקיובייס...

זהו שאין שם

שיטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט...כשהתחלתי לעבוד עם הקיובייס לפני 3 שנים אני זוכר שממש חיפשתי בהתלהבות את בנק הצלילילם של הרולנד שלי ולא מצאתי... מישהו יודע אם יש אפשרות להוסיף את זה?

HeavenlyB

New member
אפשר, אבל אם אף אחד עוד לא יצר

קובץ כזה, אז אתה יכול ליצור בעצמך. אבל זה אומר לשבת ולהגדיר כל צליל וצליל.

נכון...

תגיד,סתם שאלה,תופים אתה מקליט במידי?(מתכוון כמובן לוירטואלים כמו סינטי או פסנתר חשמלי)

HeavenlyB

New member
תלוי בצרכים

אם אני צריך סאונד תופים אמיתי, אני מקליט תופים באולפן.אם אני צריך משהו אחר, אני מוצא בדיוק את מה שאני צריך
כשזה נוגע למוסיקה, אני מאמין שלא צריך לוותר בגלל כסף. צריך להגיע בדיוק לאן שהדימיון שלך לוקח אותך. רק כך היצירה באמת תייצג את מה שרצית.

אתה צודק..

העניין הוא שלצערי אין לי כרגע הרכב,אני מנסה לגבש האמת..תראה אני יוצר כבר המון שנים,והכל(הרוב)כבר יושב בראש טוב טוב ואני ממש מתענה עם הכלים הוירטואלים האלה כי זו מוסיקה שממש דורשת כלים חיים,עם טאץ' אמיתי(למרות שהרולנד שלי מתקרב לזה אבל זה לא אותו דבר) אם נחזור לצד המקצועי,מתי כדאי לי לעבוד על הוולוסיטי(למשל של התופים),כשכל הערוצים הבסיסיים מוקלטים(באס תופים גיטרה)?או כשאני מסיים להקליט כלי מסויים ובסוף לראות איך זה משתלב עם האחרים...שיגעתי אותך אני יודע,פשוט זה ממש חשוב לי כי זו מוסיקה איכותית כזו(עם כל הצניעות)ואני מנסה להגיע לדבר האמיתי כמה שניתן.וואי כמה דיברתי...

HeavenlyB

New member
את הולוסיטי אתה קובע בזמן הנגינה

ע"י לחיצה בעוצמות שונות על הקלידים. אם אתה מתכנת את המוסיקה ע"י העכבר, אני חושב שזה עינוי לא קטן, מה גם שזה הופך את התכנות ליותר לא טבעי. אם זה היה המצב שלי הייתי עובד על הולוסיטי בסוף כל הקלטת תפקיד.

אה מעולה...

אז זה מה שאני עושה...אכן עינוי...אוףףף..אני רוצה להקליט תופים אמיתיים... טוב..תודה רבה בכל מקרה. אני בטח אשגע אותך בהמשך...

למעלה