מישהו שמע על מורולה?

מצב
הנושא נעול.
מישהו שמע על מורולה?

מישהו שמע על מורולה?
בוקר טוב נשים יקרות

אני עומדת להתחיל טיפולים.. שוחחתי עם חברה.. היא אמרה לי שהרופא שלה המליץ לה לבצע החזרה של העוברים ביום הרביעי.. הוא קרא לזה מורולה או משהו כזה.. שזה יותר טוב ועדיף.. מישהי שמעה על המונח הזה? מה זה? מה דעתכן? פעם ראשונה ששמעתי את המילה הזאת. אשמח לפרטים נוספים..

קודם כל בהצלחה!

מישהו שמע על מורולה?
בוקר טוב נשים יקרות

אני עומדת להתחיל טיפולים.. שוחחתי עם חברה.. היא אמרה לי שהרופא שלה המליץ לה לבצע החזרה של העוברים ביום הרביעי.. הוא קרא לזה מורולה או משהו כזה.. שזה יותר טוב ועדיף.. מישהי שמעה על המונח הזה? מה זה? מה דעתכן? פעם ראשונה ששמעתי את המילה הזאת. אשמח לפרטים נוספים..
קודם כל בהצלחה!
בהחלט. המונח הוא MORULA ואת יכולה לחפש פרטים ברשת. אני אפילו ממליצה לך לקרוא עוד על הנושא ולא להסתמך על מידע מחברות.

בנימה אישית יותר הרופא שלי שעובד עם מרפאת ל.ב. הפריה המליץ לי לעשות החזרה של העוברים ביום 4 במקום ביום 5 (מורולה), עשיתי כהמלצתו, והיום אני כבר אמא לשני גוזלים מתוקים!

בהצלחה!!

בלסטוציסט

קודם כל בהצלחה!
בהחלט. המונח הוא MORULA ואת יכולה לחפש פרטים ברשת. אני אפילו ממליצה לך לקרוא עוד על הנושא ולא להסתמך על מידע מחברות.

בנימה אישית יותר הרופא שלי שעובד עם מרפאת ל.ב. הפריה המליץ לי לעשות החזרה של העוברים ביום 4 במקום ביום 5 (מורולה), עשיתי כהמלצתו, והיום אני כבר אמא לשני גוזלים מתוקים!

בהצלחה!!
בלסטוציסט
הרופא שלי עובד במסלול בלסטוציסט, עובר יום 5, אחרי שהסביר לי אני על זה.. (ד"א גם ממרפאת ל.ב. הפריה). אני אומרת שכל אחת צריכה להבין מהרופא שלה מה האפשרויות ולהחליט

תודה!

בלסטוציסט
הרופא שלי עובד במסלול בלסטוציסט, עובר יום 5, אחרי שהסביר לי אני על זה.. (ד"א גם ממרפאת ל.ב. הפריה). אני אומרת שכל אחת צריכה להבין מהרופא שלה מה האפשרויות ולהחליט
תודה!
התקשרתי כבר לקבוע תור אצל פרופ' בידר! תודה!

תחזיקו לי אצבעות!

אני מתה מפחד!!!

החופרת10

New member
תרשו לי לצנן את ההתלהבות

תודה!
התקשרתי כבר לקבוע תור אצל פרופ' בידר! תודה!

תחזיקו לי אצבעות!

אני מתה מפחד!!!
תרשו לי לצנן את ההתלהבות
מורולה זה סה"כ כינוי לעובר ביום 4 ואף אחד לא המציא פה משהו חדש.
אצלי לפני שנתיים זה לא עבד ועוד עם עובר טרי, בסוף נקלטתי מעובר יום 3 קפוא. במנור מדיקל

יש הצלחה אז למה לא להתלהב

תרשו לי לצנן את ההתלהבות
מורולה זה סה"כ כינוי לעובר ביום 4 ואף אחד לא המציא פה משהו חדש.
אצלי לפני שנתיים זה לא עבד ועוד עם עובר טרי, בסוף נקלטתי מעובר יום 3 קפוא. במנור מדיקל
יש הצלחה אז למה לא להתלהב
גם אני הריתי עם עובר יום 3, ע"י ל.ב. הפריה, כנראה שאין הרבה הבדל, העיקר שהרינו, כל אחת שתלך עם הרופא שבו היא מאמינה, העיקר שנצליח ונלד תינוק בריא

ברוכה הבאה

מישהו שמע על מורולה?
בוקר טוב נשים יקרות

ברוכה הבאה

עד כמה שזכור לי המסלול של הדסה מחזיר עובר ביום 4 כבר לא מעט שנים ויש לא מעט הצלחות.
האם מדובר בעוברים טריים?באיזה יום מקפיאים את העוברים?
הייתי מתייעצת עם רופא שאני סומכת עליו ולא שומעת מחברה בלבד כי מדובר בהליך מאוד יקר. אישית לא מבינה מה זה "שזה יותר טוב ועדיף",יותר טוב ממה? מהחזרה ביום 3 או ביום 5? יותר עדיף ממה?
האם מדובר בגידול עובר מוקפא? עובר טרי?
כפי שהוספתי בשאלה מתחתי הייתי מחפשת המלצות קצת יותר מעמיקות על מסלולים, מעבר לאיזה יום מחזירים עובר ולמה. האם הפרטים על התורמת לא חשובים לך? מי הרופא?
בהצלחה
איילת

מצב
הנושא נעול.
למעלה