מישהו שמע על הסיבוך בצפון?:/

מישהו שמע על הסיבוך בצפון?:/

אוף. זה כל כך לא הוגן. אני בכרמיאל, כלומר באיזור הצפון-מערבי. ואתמול היתה לנו שיחת קן. מסתבר שמתחילת השנה- צוותים מסויימים לא מסתדרים ביניהם [לא אנחנו]. הקומונרים האלה ניסו כל הזמן להתגבר על הבעיות שלהם, אבל כנראה שפשוט לא הצליחו, אז הקינים שלהם די התמוטטו.. :/ אז עכשיו עושים שיבוץ מחדש. והקומונית שלי -ענת למי שמכיר, כפ"ס- עוברת לקן אחר
וגם עוד ארבעה, לפי מה שהבנתי. זה כל כך מבאס. עד שהיא כל כך התחברה לקן, והיא ושני הקומונרים הנוספים כל כך תרמו לקן שלנו- היא צריכה לעבור קן. יופי ממש.
ועוד עשו לנו בדיוק את אותו הדבר, שנה שעברה!! אוף!!!!

steelwater

New member
טיוודלדי

אני יודעת שזה קשה מאד, אבל זה היה חייב להעשות! תאמיני לי שגם לקומנרים קשה עם זה והם מאד אוהבים אתכם והיו מעדיפים שהצוות ישאר איך שהוא. אבל אף אחד מאיתנו לא רוצה שלאחרים יהיה רע ולכן הם נרתמו למשימה. אני מקווה שלא תוציאו את הכעס על הקומונר החדש ותתנו לו את הצ'אנס שמגיע לו! וגם לא על אלה שנשארו... שיהיה לך יום טוב :)P

The orange Lady

New member
טווידלדי.. -תקראי

היי.. גמני מכרמיאל.. אולי את זוכרת אותי, קוראים לי רעות.. ובאמת ענת ממש חמודה! ורייצ'ל... וזה חבל.. אבל בטוח בטוח שתתחברי גם לקומונרים החדשים, כי כל הגרעין הזה פשוט מקסים וזהו.. לא נורא, קורה.. אבל רציתי לשאול מי יהיו הקומונרים החדשים בכרמיאל יש לך מושג?

ממממ..

ממה שהבנתי את ענת יחליף מישהו בשם נווה.. עוד מעט נדע. רעות?
איזו כיתה?

TheBlackFairy

New member
אם זה נווה שאני מכירה../images/Emo60.gif

אז הוא באמת אחלה, אין לך למה להיות מודאגת
.

The orange Lady

New member
אמממ..הממממ..אה...

וואי נווה הוא ממש חמוד..:) הוא אחלה.. ו.. אני גרה בכרמיאל אבל אני בקן אופק אני ... בי"א... חחח הייתי הרבה שנים בקן כרמיאל ואז עברתי לקן אופק בואי נאמר שאני ותיקה בתנועה כל טוב..

TheBlackFairy

New member
אוקיי תראי../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo60.gif

חילופי קומונרים נעשים לצערנו בלית ברירה, כי יש כאלה שלא מסתדרים ביחד וזה מאוד קשה להעביר להעביר במצב כזה שנה מהחיים, אז עושים חילופים שברוב הפעמים יכולים להיות יותר טובים לקן ובחלק מהפעמים יכולים להיות פחות טובים לקן, אני בטוחה שהקומונר שיגיע אליכם לקן ימשיך לעלות את הרמה שלו כמו שעשו הקומונרים של השנה, קחי צ'אנס ותראי שבאמת זה יעשה רק טוב לקן
.

למעלה