מישהו שמבין באולימפיאדה(בלאמיייייי)

eliranjunior

New member
מישהו שמבין באולימפיאדה(בלאמיייייי)

כמה מדליות יביאו הישראלים?

the real mta

New member
כן אבל תמיד ישראלים מפשלים ברגע האמ

ת היחיד שבינתיים נראה כאילו הוא רמה אחת מעל כולם בקטע הזה זה אריק זאבי. אברבוך זה קשה מידי לקבוע ופרידמן לא בכושר כל כך טוב. לקורזיץ יש סיכוי קטן מאוד לקחת מדליה, ולכל שאר הספורטאים אין ממש סיכוי מעשי לקחת מדליה.

לפחות שתי מדליות לישראל!!!

זה נכון שהישראלים תמיד מפשלים אבל הפעם אני מריח זהב ישראלי ראשון.

סתם שתדע...

אני מסכים איתך עם זאבי , אבל ב"מחקר" שלהם הם לא החשיבו את זאבי כאחד שזוכה במדליה

the real mta

New member
קוסאי אינוי יכול עליו...

הוא באמת מועמד מובהק לזכות בזהב. זאבי אף פעם לא ניצח אותו ולא נראה לי בכלל שאינוי הזה הפסיד קרב אחד בכל הקריירה שלו.

the real mta

New member
אז את מי הם כן החשיבו?

אברבוך, פרידמן וקורזיץ? או בכלל ציציאשווילי?

Nimo2

New member
3 מדליות -

ג'ודו (אריק זאבי ) קליעה (גיא ) שייט /אתלטיקה(אברבוך) המדליה באתלטיקה ובשייט בספק לכן זה מחפה אחד על השני

belami255

New member
אין לי מושג

מקווה לכמה שיותר. לדעתי אפשר להגיע ל- 4-5 מדליות במקרה הטוב, מהן 1-2 זהב (מועמדים: זאבי, ציציאשווילי, אברבוך, סטריק, פרידמן). אבל גם בסידני היינו מועמדים לכמות דומה וזה לא יצא.

מוצארט

New member
0 אחד גדול ועגול

נראה לי שהפעם, שהמשלחת הישראלית יוצאת עם האף כ"כ גבוה למעלה, דווקא הפעם, הם לא יקחו אפילו אחת.

ירמי

New member
אני מאמין שיהיו לנו

לפחות 5 מדליות אםם לא יותר ואני שם על זה כסף

belami255

New member
אני מקווה שלא

לדעתי זאבי יגיע לגמר. אם היפני יהיה שם הסיכוי של זאבי לקחת את הזהב מאוד נמוך, אבל קיים. הרבה תלוי בהגרלה. ציציאשווילי ב- 2 האולימפיאדות הקודמות הגיע מאוד גבוה והוא מועמד למדליה - אולי אפילו זהב. אברבוך אם הוא יתעלה בהחלט מסוגל לקחת את הזהב. כנ"ל גיא סטריק. פרידמן המועמד הבכיר בשייט למדליה וגם שאר השייטים/שייטות יכולים להגיע רחוק. רזבוזוב עשוי להפתיע בג'ודו כמו שסמדג'ה עשה בברצלונה. אם אחד משאר הספורטאים יגיע למדליה זו תהיה הפתעה אדירה לדעתי.

למעלה