מישהו שיודע לעמוד על ההבדלים בין

AVNER XR

New member
מישהו שיודע לעמוד על ההבדלים בין

BMW R80 GS BASIC לבין הדגם שהחליף אותו GS 1000 מכל הבחינות.

דייק נא בשאלתך...

אתה מתכוון ל GS1100 , או ל R100GS ? על קצה המזלג - הGS1100 שונה לחלוטין (מנוע מודרני מקורר שמן, הרבה אלקטרוניקה). תוכל למצוא פורומים המוקדשים לו המכילים הרבה מידע טכני: www.ukgser.com micapeak.com/bmw/gs http://www.advrider.com/forums/forumdisplay.php?f=3 נדמה לי שיש כמה חברי פורום שהיו בבעלותם כלים כאלו, אולי להם יהיה כוח להסביר לך אל כל ההבדלים... קרו-אסון

אתה מתכוון לR1100GS שהחליף אותו לא?

אני יודע שישנם 1000 שנראים בדיוק כמו ה800 ושם אני חושב שזה קיט להגדלת נפח אבל אותו האופנוע בדיוק כמו ה800. אם אתה כן מתכוון ל1100GS, יותר קל לשאול מה דומה חוץ ממנוע בוקסר ודרייבשאפט,הוא אופנוע חדש לגמרי עם הזרקה במקום קרבורציה,טללבר במקום מזלג קונבנציונאלי,ABS ועוד ועוד.

AVNER XR

New member
אני מתכוון לדגם שהגע אחריו לא יודע אם זה

נפח 1000 או 1100. השאלות מתמקדות יותר בנוחות הנסיעה האם קיימת ב800 ? שאלה שנייה הבנתי שה800 הינו קירור אויר איך הוא מסתדר בארץ ? מתחמם? מהיורת שיוט -מחלות

החליף אותו הR1100GS

היה בבעלותי 3 שנים,גם הוא מקורר אויר (למרות שיש לו ראדיטור שמן קטן) ולא היו בעיות התחממות מעולם. נראה לי שאתה יותר מתענין ב800 ואני חושב שלזהר.ו שכותב כאן יש כזה,אולי הוא יתן לך פרטים מדויקים.

DOD137

New member
חוות דעת על R100gs

שלום חוות דעת על GS100 (מודל 90) שנמצא בבעלותי כבר 5.5 שנים: 60 כ"ס, 210 ק"ג משקל רטוב (כלומר - עגלה). האופנוע בנוי עם טכנולוגיה עתיקה משהו, אך אמינה. מנוע עם הרבה מומנט, מומנט מסל"ד נמוך בכל ההילוכים. האופנוע גדול פיזית, ארוך וגבוה, יש לו נוכחות בכביש, לא מתעלמים ממך בקלות. מעצור דיסק קדמי בודד, בלם תוף אחורי, הבלמים יעילים אבל לא מדובר על לחיצה קלילה על הבלם כדי לעצור את המסה הזו. מבחינת נוחות - המושב גדול ומרווח, נוח מאוד לנסיעה בזוג (מנסיון של אלפי קילומטרים בזוג), מתלים מעט מיושנים ורכים. אני נוסע עליו ללא חשש לטיול של כמה מאות קילומטרים. שטח - האופנוע בהחלט יכול לנסוע בשבילים, לא צריך להזהר (אין חלקים שבירים) מאוד מהנה בגיחות קטנות או שבילים. כמובן שהוא כבד מדי לרכיבת שטח אמיתית, אבל יעבור כמעט בכל מקום עם מעט סבלנות. האח הקטן יותר- R80gs מגיע עם 50 כ"ס אבל 20 ק"ג פחות, וניתן לשים עליו קיט 1000CC (חלקי המנוע הפנימיים, למעט הבוכנות, זהים). חוץ מזה האופנועים די דומים. לאופנוע יש שוק שיפורים גדול מאוד ברחבי העולם (אך לא זול במיוחד), לכל מגרעת שרשמתי כאן יש קיט שיפור ועוד הרבה יותר מכך. האופנוע שלי מקורי עדיין ללא שיפורים. טיפולים- האופנוע פשוט מאוד, כל חלקי המנוע בולטים החוצה, יש ספרי תחזוקה טובים. חלקים עולים כמו חלקים של ב.מ.וו. אבל הזמנה מחול מורידה עלויות. הבעיה היחידה עם האופנועים היא צריכת דלק גדולה (דגם 800 חסכוני יותר) והעובדה שקשה מאוד להשיג אחד כזה... בהצלחה דור

למעלה