מישהו רוצה להעלות תאוריות לגבי..

CommandeRiker

New member
מישהו רוצה להעלות תאוריות לגבי..

החרפרת? בלי ספויילרים ובלי לרמות! לדעתי זה ראש השירות החשאי של פלמר הבלונדיני השמנמוך הזה. מה דעתכם?

Siriusnip

New member
סורי- אני יודע כבר(לא ספוילר)../images/Emo15.gif

אז אני לא יכול להשתתף, לצערי. אבל אני יכול להגיד מה חשבתי לפני שידעתי... אני הייתי בטוח שזאת גרין, אבל זה ממש נראה לי מפוקפק....

adiville

New member
אההההה........

טוב, בטוח שזה לא טוני. אין לי ספויילרים כי אני יודעת מה קורה בדיוק עד הפרק של היום בערב אבל 100% - זה לא טוני
אני הייתי אומרת...... איך קראו לבחור ההוא שהופיע בכמה פרקים הראשונים ובהתחלה היה נגד ג'ק ואז עזר לו ? ג'ורג' מייסון ? קלוש אבל אולי...... אלברטה נראית גם ככה ביצ'ית אז זה לא היא..... יכול להיות מיילו ? ואם לא אחד מהחבר'ה מלוט"ר (ה-3 שהזכרתי) אז זה בהחלט מישהו מהפמלייה של פאלמר אבל קשה לי לשים את האצבע על מישהו...... אולי באמת ההוא שהזכירו קודם - העוזר שלו.... שימו לב כמה הוא תמיד מנסה להחליק דברים ולשמור הכל בשקט...... הממממממ.........

Siriusnip

New member
../images/Emo26.gifסקר חדש../images/Emo70.gif"מי החפרפרת?"../images/Emo36.gif

טוני? נינה? מיילו? אלברטה (גרין)? ג'ורג' (מייסון)? קרל?- מנהל משא הקמפיין של פאלמאר מישהו אחר? כנסו לסקר, ותענו!

Crossface

New member
מי שיודע ספויילרים, לא לענות

אני רוצה לראות מה אנשים שלא ראו חושבים

GreeCheeMan

New member
../images/Emo121.gif זאת ג'יימי!!

סתם, אני לא כזה אידיוט... עד לא מזמן, כשחשבתי שהחפרפרת חייבת להיות מלוט"ר, הייתי בטוח שזה טוני (עוד רגע אני גם יכתוב למה). בפרק האחרון או זה שלפניו, כשג'ק או נינה אמרו שיכול להיות שהחפרפרת גם מבחוץ, התחלתי לחשוד במיילו, בגלל שכשהם קיבלו אותו לעבוד שם, הם אמרו שהם יכולים לסמוך עליו שהוא לא החפרפרת, בגלל שהחפרפרת זה מישהו מבפנים. אני חשדתי בטוני מההתחלה, אז שמתי לב לכל מהלך חשוד שלו. אני לא זוכר כרגע את כולם, אבל אחד שאני כן זוכר, זה שכשהם גילו שג'יימי חפרפרת, מי הציע להביא את הבן שלה? טוני! ולמה היא התאבדה? כי היא ידעה שטוני החפרפרת, והיא פחדה שהוא יפגע בבן שלה אם היא תגלה יותר מדי דברים. הבהרה קטנה: זה הכל פרי הדמיון שלי, ואני לא יודע מה בדיוק קורה שם. אם זה באמת מה שקורה וגיליתי לכם את הסוף, לא אשמתי!!

adiville

New member
טוני אמור לבלבל......

כי הוא נראה החפרפרת המושלמת מכל הבחינות אבל זה לא הוא
איזה חתיך !!!!!!!!!!!!!!!!!!

adiville

New member
רגע...ג'יימי לא התאבדה בשביל הכיף ?

מה, היא היתה החפרפרת ?!? סתם......

Miss CB

New member
נו בדיוק

*בגלל* שזה כל כך נראה שזה הוא, זה לא. אתם תראו, זה עוד יבוא לכם בהפוכה... חחח (זה ניחוש אני לא ראיתי את שאר הפרקים) נקווה שקצת ישתפר היום. לא שהפרקים האחרונים *לא* טובים, הם פשוט לא מצוינים כמו הראשונים. או אולי זה בגלל שכבר אין את הבאז של המקוריות...? נחיה ונראה.

CommandeRiker

New member
הייתה איזושהי תקופת יובש...

אבל הפרק שבוע שעבר דווקא עלה קצת מעל לקודמיו...

Miss CB

New member
החתימה שלך מבלבלת ../images/Emo9.gif

אבל רעיון חמוד לאללה! וכן הפרק האחרון באמת היה יותר טוב, אבל עדיין לא כמו הראשונים. אבל בסדר היום יהיה טוב

למעלה