מישהו רוצה להמר איזו ממשלה תקום?

אני מסתפק בלשתות קפה ולהישאר בתחושה שעוד השנה תהיה מערכת בחירות חמישית, כי ככלות הכל מדובר ביותר מדי פוליטיקאים מחורבנים ששולטים כאן....

איציק5111

Well-known member
אני מסתפק בלשתות קפה ולהישאר בתחושה שעוד השנה תהיה מערכת בחירות חמישית, כי ככלות הכל מדובר ביותר מדי פוליטיקאים מחורבנים ששולטים כאן....
לביבי 52 ממליצים בקלות,אם בנט חובר אליו הם 59 הוא צריך לגייס 2 עריקים והוא מקים ממשלה.

ללפיד יש פחות ממליצים והרבה יותר מסובך להקים ממשלה,כי הוא צריך ימין ושמאל יחד.

סיכוי יותר טוב לביבי שרועד מממשלה כזאת ימנית דתית סטייל איראן.

לדעתי סיבוב נוסף של בחירות.

בכל מקרה אני רוצה לחזק את מנסור עבאס שכל הצדדים רוצים אותו וזה מחמם את הלב, מנסור עבאס צריך להביא כמה שיותר הישגים לחברה הערבית טיפול מיידי וחזק לפשע טיפול וסיוע בחינוך ביטול חוק קמיניץ ותיקון חוק הלאום. עם הישגים כאלה מנסור יקבל בבחירות הבאות הרבה יותר מנדטים.

ai27

Well-known member
אני מקווה שתוקם ממשלת ימין עם מנסור עבאס

איציק5111

Well-known member
אני מקווה שתוקם ממשלת ימין עם מנסור עבאס
היה מי שאמר תיתנו תקבלו זוכר?

תנו למנסור הישגים הוא יהיה איתכם,טיפול מיידי בפשיעה טיפול בחינוך ביטול חוק קמיניץ תיקום חוק הלאום,תנו לו תפקיד שר. זאת שותפות ולא לזרוק לו פירורים ולבקש ממנו תמיכה

ai27

Well-known member
היה מי שאמר תיתנו תקבלו זוכר?

תנו למנסור הישגים הוא יהיה איתכם,טיפול מיידי בפשיעה טיפול בחינוך ביטול חוק קמיניץ תיקום חוק הלאום,תנו לו תפקיד שר. זאת שותפות ולא לזרוק לו פירורים ולבקש ממנו תמיכה
נכון.
לא בהכרח ביטול (שיטת המחבלים וחיסול המדינה)
אבל בהחלט דיון מה כן.

ai27

Well-known member
רוצים תקציבים?
שינוי בחקיקה?
יוזמות חיוביות?
משרת שר (או סגני שר בעלי השפעה ממוקדת)?
תפדלו.

מדינה דו לאומית בשטחי 48 והלבנה גורפת של שוד רכוש וקרקע גם מנסור מבין שהוא לא יקבל
לכן הוא עזב את רשימת מעריצי המחבלים המשותפת.

איציק5111

Well-known member
רוצים תקציבים?
שינוי בחקיקה?
יוזמות חיוביות?
משרת שר (או סגני שר בעלי השפעה ממוקדת)?
תפדלו.

מדינה דו לאומית בשטחי 48 והלבנה גורפת של שוד רכוש וקרקע גם מנסור מבין שהוא לא יקבל
לכן הוא עזב את רשימת מעריצי המחבלים המשותפת.
שוד רכוש וקרקע? אגב אין לזה קשר לחוק קמיניץ

על מה אתה מדבר? על הבדואים בדרום?

איציק5111

Well-known member
נכון.
לא בהכרח ביטול (שיטת המחבלים וחיסול המדינה)
אבל בהחלט דיון מה כן.
ביטול חוק קמיניץ ואין ולא יהיו פשרות בזה כמו שבנט ושקד משרתים את המצביעים שלהם ביו"ש מנסור משרת את אזרחיו הערבים.

אז מנסור לא מציע חוק קמיניץ ביו"ש נכון? אז גם לא יהיה לשאר האזרחים

Harrington

Well-known member
מנהל
תנו למנסור הישגים הוא יהיה איתכם,טיפול מיידי בפשיעה טיפול בחינוך ביטול חוק קמיניץ תיקום חוק הלאום
נראה לי שפספסת את אירועי הבחירות האלה במגזר הערבי הפוליטי. חוק קמיניץ אינו רלוונטי לאזרחי ישראל הערבים. כל הרעיון של עבאס ומפלגתו הוא התרכזות דווקא בנושאים החשובים למגזר הזה, ללא כל קשר לפלסטינים. חוק קמיניץ למשל? לא רלוונטי כאן לשום דבר.

איציק5111

Well-known member
נראה לי שפספסת את אירועי הבחירות האלה במגזר הערבי הפוליטי. חוק קמיניץ אינו רלוונטי לאזרחי ישראל הערבים. כל הרעיון של עבאס ומפלגתו הוא התרכזות דווקא בנושאים החשובים למגזר הזה, ללא כל קשר לפלסטינים. חוק קמיניץ למשל? לא רלוונטי כאן לשום דבר.
ננסה שוב.
עבאס העלה את התנאים שלו ולא פעם 1 . אתה בוחר להתעלם ולבחור מה מתאים למגזר המתנחלים שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
ננסה שוב.
עבאס העלה את התנאים שלו ולא פעם 1 . אתה בוחר להתעלם ולבחור מה מתאים למגזר המתנחלים שלך.
אני מתעלם? המתנחלים כלל לא קשורים לעניין כלשהו. כל שאני אומר הוא המצב כפי שעבאס הצהיר עליו, אכן, לא פעם. זה שאתה מעדיף לייחס לו דרישות שהוא כלל לא מעלה ושאין להם כל רלוונטיות למצג שהוא הציג בפני הבוחר? שיהיה לך לבריאות. זכותו של כל גולש לחיות בלה-לה-לנד. המציאות בדרך כלל לא משתנה בשל כך והיא זו שמעניינת. עמך ועם דמיונותיך הסליחה.

איציק5111

Well-known member
אני מתעלם? המתנחלים כלל לא קשורים לעניין כלשהו. כל שאני אומר הוא המצב כפי שעבאס הצהיר עליו, אכן, לא פעם. זה שאתה מעדיף לייחס לו דרישות שהוא כלל לא מעלה ושאין להם כל רלוונטיות למצג שהוא הציג בפני הבוחר? שיהיה לך לבריאות. זכותו של כל גולש לחיות בלה-לה-לנד. המציאות בדרך כלל לא משתנה בשל כך והיא זו שמעניינת. עמך ועם דמיונותיך הסליחה.
ננסה שוב.

עזוב את הדרישות של מנסור....הבנתי אתה לא מקבל אותם. אז לא צריך.

מקובל עליך חוקים מפלים ופוגעים במתנחלי יו"ש? ורק במתנחלים.

למעלה