מישהו ראה המחזמר הלהקה?

Rachel47

New member
לא ניסיתי לא לפגוע ולא להעליב../images/Emo15.gif

רק להשתעשע קצת את חייבת לקחת דברים קצת יותר בקלילות פחות ברצינות

Rachel47

New member
זה לא נקרא להשתעשע על../images/Emo15.gif

חשבונו הדבר האחרון שיכול לקרות זה שהוא יעלב אני בטוחה שהוא אפילו היה נהנה מהבדיחה הזאת כמו שאמרתי מספיק עם הרצינות אל תקחי ל

9 פעמים../images/Emo13.gif

לנגה יש ניסיון לגביי עוד ממרי לו
כל מחזמר שאמיר מופיע בו אני מסוגלת לראות מליון פעם ואני נהנת ומתרגשת כל פעם מחדש
ועקב כך אני יוצרת קשר חם עם הקאסט(מרי לו,הלהקה) ואני מאוד נקשרת אליהם ואוהבת אותם

RossandRachel

New member
כן- אחלה דרך להכיר את קרן פלס

חח ועוד אנשים חביבים אחרים.... וכן, זו יכולת מופלאה שיש רק לך... אני צדה אותם אחד אחד :p...או במילים אחרות: אביטל ו...אביטל..פחות או יותר

אז מישו יודע

אם ב30.4 זה ההופעה האחרונה? אני מתה ללכת לראות שוב וזאת ההופעה היחידה למה לא מציגים את זה יותר?

מה פיתאום?!

מי אמר שזו הצגה אחרונה?ממש לא! סך הכל ההצגה האחרונה שלהם בחודש פבואר הייתה ההצגה האחרונה שלהם במבנה של תאטרון הבימה כי המבנה נסגר לשיפוצים לתקופה של שנתיים.והחל מחודש אפריל הלהקה יציגו "בבית החייל".וביום שלישי בתאטרון הצפון זו הייתה הצגת המאה של המחזמר אז הם חגגו את זה ביום רביעי בערב.ככה זה תמיד בכל מחזמר או הצגה כל פעם שהם סוגרים מאה,מאתיים,שלוש מאות,וכ"ו הצגות הצוות חוגג זאת במסיבה.המחזמר ממש לא הולך להסתיים בתקופה הקרובה ולפי ההצלחה הגדולה והביקוש שלו הוא לא יסתיים עוד הרבה זמן.

פוו איזה מזל כנראה

שזה רק הכרטיסים שנותנים מחבר כי ההצגה היחידה שנותנים זה ב30.4... מה סוגרים את הבימה לשנתיים?!?!?! זה פול זמן... לא יציגו שם עכשיו שנתים? מוזר.... טוב בכלל כל האזור שם עובר שיפוצים במילא זה סיוט להגיע לשם....

יש בחודש אפריל

מלבד ה30 לחודש הצגות גם בתאריכים:7,9,25,26,28,29 באפריל. כנראה באמת שכמו שאמרת שמוכרים כרטיסים מ"חבר"רק ל30.4. עקב השיפוצים ההצגות של הבימה יציגו באולמות אחרים כמו: בית החייל,אולם נגה,צוותא,והאריסון.

בהצגה שהייתי היה פספוס אדיר....

היא פספסה את אדיר מילר עם הלבן והיה פשוט מצחיק!!!!! זה פגע באמיר פיי גוטמן במקום אחד הטובים....

מישהו יודע אולי אם, איפה ומתי

יש הופעה של קרן פלס אני מתה ללכת לראות!!!!!!!!!!!!!

Inbar789

New member
ההופעה הקרובה היחידה../images/Emo103.gif

היא ביום שני בזאפה בת"א.. כרגע אין עוד הופעות קרובות..

למעלה