מישהו ראה את פאצ´נגה או החטא
|

kerenush

New member
מישהו ראה את פאצ´נגה או החטא ../images/Emo35.gif |

איפה הם??! אני צריך כבר ללכת!! טוב חמודים שלי, עצוב לי שלא דיברנו היום כי כידוע אני נטולת אינט´ ואני אחזור לפורום רק ביום רביעי...
בקיצור- אם מתארגן מפגש חטא או זוהר יודעים איך להשיג אותי... חג שמייח לכווווולם (לא יוצא לי אייקון חיבוק...) אז- חיבוק לכם... ולהזיז עניינים... וגם להירשם למשאית...

AFRICA

New member
היא ישנה כמו סוסס עכשיו ...!

דיברתי איתה לפני איזה שעה אולי יותר , נראה לי שהיא הלכה לישון .

The seventh sin

New member
אני גם פה .... ../images/Emo58.gif

תגידו לי מזל טוב ...!! אח שלי אפריקה ... מה המצצצצצצצצב ? הכל טוב ???.. פאצ´ההההההההה ... קרנוששששששששששששששששש ??? את פה ?. החטא השביעי

AFRICA

New member
אח שליייייייי ...!

מה המצב אחי ?.. הכל טוב ? וואללה התגעגעתי ... באמת .!!! אצלי הכל סבבה , טוב להיות פה !! אני בבית עכשיו , עוד מעט הולך להשלים שעות שינה .

pachanga

New member
חטא!!!!!!!!!!!!!

מצאת דירה ווא בשעה טובה!!!!!!!!!!!!!!!! אחלה
אל תשכח להזמין אותי לחנוכת בית אה
?

The seventh sin

New member
אח שלי מה המצב ..? ?..... ../images/Emo58.gif

איפה אתה הערב ..?? ... אני קופץ .... לשתות איזה חצי טובורג ... ואתה הייניקן ... מתאים .? החטא השביעי

AFRICA

New member
בטח שמתאים ...!

מתי שתרצה אחי , תהייה איתי בקשר דרך פצ´נגה או שתקח את המספר שלי ממנה . אין בעיה אחי , תתקשר תגיד לי מתי אתה מגיע לעיר ואני יבוא . מחכה כבר להירה אחי !!! וואלה התגעגעתי .

אפריקה........ בוקר טוב! ../images/Emo62.gif

אחי מקווה שישנת טוב.... אני קופץ למקלחת, אח"כ אני מרים אליך טלפון... ונחש מה? אני מ-ת מעייפות!

AFRICA

New member
נו מה ...? זה שקוף ...!

בוקר טוב אחי , ישנתי אבל לא כל כך הרבה , אחותי הפריעה לי . תתקלח תתקלח , אולי לא תראה כמו איזה חתול רחוב אלא חתול ביתי סיאמי כזה . ברור שאתה עייף , מתי לא .. בעצם גם אני עייף . אבל אני יוצא היום , יש בעיר אורח VIP והוא איש החטאים !!

למעלה