מישהו ראה את הסרט Apasionados?

yassu1

New member
זה מה שאת חושבת...

אבל אם את תלמדי ספרדית ותיבחני על ספרדית ברמה שאת נבחנת עליה ולומדת עליה באנגלית תאמיני לי שגם זה יהיה לך קצת קשה...

yassu1

New member
אני יודעת שזה מה שאתה התכוונתי...

ואני גם יודעת לשרשר אבל פשוט התעצלתי לחזור לקודם ולשרשר אליו... סליחה על האי נעימות...

אבל אני לא צריכה ללמוד ספרדית

אני ידעת שוטף לדבר, לקרוא ולכתוב!! אנגלית, למרות שאני לומדת את זה כבר 10 שנה, אני לא יודעת כ"כ טוב!!

A d Va

New member
איך מכניסים תרגום לסרט?../images/Emo12.gif

עדיין לא סיימתי לראות את הסרט

כי הלכתי לראות פדרה קורחה באמצע ואחרי באו אורחים..אני נראה לי אראה מחר, נראה אחלה סרט=) רואים לפבליטו את התחת וגם קצת את ה***(סוף סוף עושים צדק איתנו הבנות) ולשחקנית שנקראית נטליה בלהבלה רואים את החזה
מה שנורא הבחיל אותי, יותר גוף של גברים=יותר טוב... בקיצור שווה הורדה, כמובן באימיול, כמעט 600 מגה לא משהו רציני. גם אני חיפשתי תרגום אבל לא מצאתי, אבל בעיקרון, אפילו אני יכולה להסתדר בלי וממש לא ראיתי הרבה טלנובלות, בהתחלה קשה להבין אבל כבר זה זורם, אם תראו תבינו על מה אני מדברת.. תמיד אמרתי שפבלו זוועתי, אני חוזרת בי, הוא ממש חמוד חוץ מהשיניים שלו שקצת מחרידות אותי

X יו יו S

New member
חחחחחחחחחחחח

השיניים זה עוד בסדר מה שהכי מפחיד אצלו זה האף אבל למרות זה הוא הכי הכי מושלם בעולם

עדיף אז כבר את פקונדו

האיפור עוזר לו הרבה בהסתרת האף שלו, זה אחד הדברים שהורסים לו את היופי, אין אני מטורפת על בלונדינים עם עיניים כחולות, אני לא מסוגלת להדלק על בנים ישראלים מקוריים, רק רוסיים או אירופאים..יאמי=)) בגלל זה חבר שלי רוסי=)) ואם כבר חתיך..באתי לכתוב חטיף
אמממ יש כמה בונבונים ב406 והקטור מרובי- מ-ד-ה-י-ם

the big girl

New member
הסוף ממש מאכזב,דווקא סרט יפה שראיתי

לפני שבוע בערך היה inspiracion עם ברברה מורי. אם מישהו ראה סרט יפה בספרדית כמובן, ועדיף ארגנטינאי אז שימליץ לי.

../images/Emo87.gif וזאת אימא שלך גם

אחלה סרט. גם "דבר אליה" אחלה סרט. וזה ארגנטינאי אבל לא שחקנים מוכרים (טוב, אולי חוץ מדריו גארדינאטי (חואן מקטנטנות העונה החמישית) ב"דבר אליה"). אחלה סרטים

למעלה