מישהו ראה אתמול מונית הכסף?פחחחח

• פותח הנושא 120mm
  • פורסם בתאריך
את יודעת מה הכי מפחיד אותי באמירה שלך?

שאת אמא שמגדלת ילדים, וחושפת אותם לסמים. וכן גראס זה סם. עצוב נורא.

חחחחחחחח

ממש אבל הרגת אותי מצחוק. אני דיברתי על עצמי? איפה ראית ממה שרשמתי שאני מדברת על עצמי? אולי אני לא יודעת לקרוא? ועוד דבר מכשפונת כל אחד עושה את הבחירות שלו ... יום טוב לך

וסתם לידע כללי

לא שזה אמור לעניין אותך או אף אחד אחר הבנים שלי מעולם לא היו חשופים לסמים וגם לא יהיו.....

קודם כל

בן זוגך סיפר לכל הפורום על התמכרותו לסמים, ואם הבנים של חשופים אליו הם חשופים לסמים. אהה, גראס או חשיש זה לא סמים בעינייך. דבר שני כל אחד עושה את הבחירות שלו, רק שהבנים שלך עדיין לא יכולים לבחור, הם אני מניחה עדיין קטינים ולכן את זאת שבוחרת בשבילם. ודבר שלישי ואחרון, הרוב המוחלט של האנשים שאני חברה שלהם לא עושים סמים וחלקם המאוד גדול גם לא עשו (מקסימום ניסו והמשיכו הלאה). ואם 80 אחוז מהאוכלוסיה שאת מכירה עושה סמים, אל תהי כל כך בטוחה שהבנים שלך לא נחשפו לסמים.

טוב אז ככה

אריה זה אדם בפני עצמו , וגם מי שנוגע בחשיש לא בהכרח עושה זאת כל היום כל יום וליד כל אדם. אני לא רוצה להרחיב פה מול כל הפורום הבנים שלי לא יכולים לבחור נכון כי הם קטינים ואני מספיק שקולה וגם האנשים שבקירבתי בשביל לעשות את הבחירות הנכונות לבנים שלי. אני יכולה להעיד על האנשים שמקורבים לי שלא כולם לא אבל 90% מהם לא עושים סמים ולא עשו אני בדברת בכלליות על האוכלוסיה כולה, ואני מאוד בטוחה שבני לא נחשפו וגם לא יחשפו (ולמה אני כזו בטוחה? צר לי לא יכולה לשתף פה למה...)

The איש

New member
אוי אוי אוי

אכן, ג'ויינט יכול להוביל להתמכרויות קשות כמו במבה, ביסלי, שוקולד ובן & ג'ריס צ'נקי מנקי ב 2 בלילה

ד נ י ת3

New member
אני מסכימה איתך.

בשבילי סמים - מכל סוג שהוא - זה BIG NO-NO. גם החברים שמקיפים אותי לא עושים סמים.

The איש

New member
לא צחקתי עלייך....

אני פשוט לא מסכים איתך. זה לגיטימי, נכון?

120mm

New member
גם הבית שלו מסוייג, וגם היא מסוייגת, אבל היא

לא ממש בחורה טובה. ותגידי - איך שרים את שלומית בונה סוכה?

אממממ

זה היה קטע הזוי, שכבתי במיטה ואני שחובבת מאוד תוכניות טריוויה ומבלי להישתחצן די טובה בקטע הם בהחלט שפכו אותי ילד בן 3 יודע ששלומית בונה סוכה והם בקושי רב הצליחו לענות על זה

120mm

New member
מי התקשר ראשון בבוקר יא תולעת..??!

חוצמזה אני רואה רק הערוץ האקדמי ואינטרמצו עם אריק, במקרה זיפזפתי ...

shula9

New member
חבל על הזמן

העידו רוזנבלום הזה פשוט קורע אותי. חבל שאין עוד ממנו. . .

למעלה