מישהו עוקב אחר העונות המשודרות בהוט 3?

מישהו עוקב אחר העונות המשודרות בהוט 3?

כרגע משודרת העונה השלישית. משום מה בזמן האחרון תמיד שאני פותחת הוט 3 זה יוצא שבדיוק משודרת התוכנית
אולי זה ישמע לכם קצת מוזר ובטח כולכם לא תסכימו איתי אבל אני לא ממש אוהבת את העונה השלישית. הבנות לא מדהימות במיוחד וגם הצילומים שעושים להם לא ממש יפים חוץ מכמה יוצאים מן הכלל. אני מחכה לעונה 4 עם בריטני המלכה

IkMfNiY

New member
באמת? ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

העונה השלישית דווקא טובה, נורא כיף לי לצפות בה שוב. הרביעית לא זכורה לי כעונה מעניינת במיוחד. יעל

אני ממש מסכים איתך

ממש לא התלהבתי מרוב הבנות ומרוב התמונות במהלך העונה ואני ממש מחכה לעונה 4 ולבריטני המלכה!!!

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif העונה האהובה עליי!../images/Emo47.gif

אווה מושלמת,אן מושלמת,את יה-יה לא סבלתי,אבל אי אפשר להתכחש לעובדה היא יפיפייה ודוגמנית מדהימה,אמאנדה בובה אמיתית,למרות שגם היא עצבנה אותי.נורל לא יפה,אבל פשוט הורסת! בכלל כמובן שהייתי בעד הפינק פוסיטיב
. לדעתי היו צילומים טובים בעונה הזו,אבל לא מפילים.אהבתי מאוד את הצילומים עם העכביש [שהיה אתמול בהוט 3],הקאבר גירל שלהם הוא הקאבר גירל הכי טוב מבין כל העונות.

NP16

New member
../images/Emo45.gifוניקול מהממת וטוקרה מלכה!

אפילו קלי פתאום בצפיה מחודשת חמודה
שלא לדבר על הדרמות!! ה-עונה!

אוףףף! היום שודר הפרק שניקולוש הודחה:(

כ"כ לא הגיע לה... היו לה תמונות ממש יפות בעיניי (בייחוד זאת עם העכביש
) קיצר עוד הדחה מטומטמת מבית היוצר של טיירה חחחח וממש נעלבתי בשבילה כששכחו אותה פעמיים במהלך הפרק, מסכנה

mikmikonet

New member
ניקול ונורל ../images/Emo7.gif

כן, אני רואה קצת. האמת שיצא לי לראות בדיוק את שני הפרקים שבו הודחו שתי הבנות האהובות עלי מהעונה
באמת עולה מצויינת
אחריה באות 4 ו-5

למעלה