מישהו נמצא בנלס ביום שישי הקרוב?

yotam2233

New member
מישהו נמצא בנלס ביום שישי הקרוב?

אני שם מ-10 עד 14 יש לי הקלטות להורס לנד ולסרט חדש ^_^ אז אני הולך להתנחל שם 4 עשות ולעבוד ולהקליט ^~^ מישהו יהיה שם מהפורום?

mikeys barking

New member
לא ):

אבל אני ובר נהיה בת"א ביום שלישי, אם מישהו מהפורום יהיה, תודיעו ^^!!

mikeys barking

New member
../images/Emo207.gifשאלת דיבוב ../images/Emo9.gif

בישראל מדובבים דמויות כמו קירבי ופוקימונים למיניהם, או שמשאירים את הקול המקורי? ועוד שאלה, מישהו יכול להביא לי את רשימת המדובבים של הסרט "באגס לייף" (Bugs Life של דיסני) בעברית? אם אפשר, אז רשימה כמה שיותר מפורטת- אני אשמח
תודה רבה

qweenDDD

New member
אני מחזיקה בידי את הקלטת

ולא כתוב מי מדבב....וזה קצת מעצבן. לדעתי את פליק עושה תומר שרון. אם זה ממש דחוווווףףףףף אני אשב עם הוידאו וארשום לך.

mikeys barking

New member
פליק זה תומר שרון,

(אין כמוהו, כשרון כזה מזהים מרחוק
) אבל אני מאוד רוצה לדעת את השאר... יש לי גם את הקלטת ולא כתוב, זה די מעצבן
(כלומר, הם לא כותבים קרדיטים? משהו?)

qweenDDD

New member
לדעתי תיקי דיין היא המלכה

אולי רמה מסינגר היא הנסיכה?????? אולי תריצי קדימה את הסרט וברולר בסוף כתוב מי עשה מה. אחלה סרט

mikeys barking

New member
הרצתי, אין שם ../images/Emo4.gif

אבל אל תתפסו אותי במילה, ניסיתי לבדוק לפני חודש בערך אבל אני לא זוכרת אם זה היה זה. למרות שרוב הסיכויים שכן, מאחר וזה אחד הדיבובים המוצלחים ששמעתי
(גם מלך האריות ^^)

qweenDDD

New member
יאללה קבלי......./images/Emo13.gif

פליק- תומר שרון, הופר - יובל זמיר, אגה- שרון שחל, דוט - שירלי וורטהיימר, מלכה - תיקי דיין מכאן היה לי קשה לעקוב אחרי הדמויות אז יש לי רק את שמות המדבבים: עפרון אטקין, יוסי טולדו, חן אלון, אלון אופיר, יהודה עפרוני, ליליאן ברטו, רמה מסינגר, דור צווינגבוים, מייקל מקשיין, איל ברטונוב, ניל זמק, דב רייזר, שפרירה זכאי, שמעון כהן, שמואל טנא, דבי בסרגליק, חן חגי, שמה ברבירו, גיל סגל, יסמין עיין, אלה בן דוד

Hawkgirl

New member
לשאלתך

דמויות כמו קירבי ופוקימונים משאירים בדיבוב המקורי. למרות שהפוקימונים מלכתחילה לא בדיבוב המקורי אלא בגרסא האמריקאית, האמריקאים משנים את הקולות של כל הפוקימון(טוב.. כולם מלבד בודדים).

mikeys barking

New member
כמו שחשבתי ../images/Emo3.gif

חבל, דווקא המדבבת של פיקאצ'ו עושה עבודה מעולה, אמריקאים טיפשים ><" (תודה
)

Hawkgirl

New member
הדיבוב של פיקאצ'ו הוא אותו דיבוב!

אמרתי, פרט לפוקימונים בודדים, 99% שונו. וכשאני מתכוונת לבודדים אני מתייחסת יותר לפוקימונים האגדיים.. אני לא ממש בדקתי איזה פוקימונים אגדיים נשארו בקולות המקוריים שלהם ואיזה לא, אבל אני יודעת שלרוב משאירים את הקולות של הפוקימונים האגדיים X: (או שמא זה רק השמות שלהם? איפה תומר כשצריך אותו?! &%$&%$# ) בכל מקרה, הקול של פיקאצ'ו הוא אותו קול כמו ביפנית O: היו איזה 2 או 3 פרקים בעונה הראשונה ששינו לו את הקול בגלל שהנודניקים דיברו בזמן שפיקה פי המסכן עשה דברים מצחיקים והשמיע כמובן קולות, האמריקאים לא יכלו להפריד את שתי הקולות שהיו באותו זמן ונאלצו להשתיק גם את פיקאצ'ו, בגלל שהסדרה הייתה רק בראשית דרכה, גם לא היה לאמריקאים מצבור קולות של פיקאצ'ו כדי להחליף את הקול שלו בהקלטות מקוריות, אז הם דיבבו אותו מחדש בקול מזוויע אם יורשה לי לומר שעשה המדבבת של ג'סי/מיסטי אם אני לא טועה OO" חוץ מהמקרה הזה, לא הוחלף לו הקול XD

Hawkgirl

New member
שעשתה*

תאלצו לסלוח לי היות ואני חצי נכה עם האצבע הזו עם הפלסטר #%$&

Takuto

New member
עדיין אין לי מחשב...

כמו שרותם אמרה לא מדובבים פה דמויות כאלה וטוב שכך X_X זה מפחיד אותי לדמיין פיקאצ'ו מדובב XD וכן לכמעט כל הפוקימונים משנים את השמות באנגלית ובגלל זה יש צורך גם לדובב אותם לחלק קטן מהפוקימונים (ורוב האגדיים נכללים בהם) נשאר השם היפני לחלק מהפוקימונים שנשאר השם היפני משאירים את הדיבוב היפני אבל לחלק מהם מדובבים בכל זאת ויש גם פוקימונים שהשם שלהם שונה אבל השאירו את הדיבוב היפני (אבל נראה לי שבמקרים כאלה זה בדרך כלל עם פוקימונים כמו קאטרפי שסתם עושים קול ולא אומרים את השם שלהם) ובאמת בפרקים הראשונים קרה שלפעמים האמריקאים לא יכלו לדובב את הדמויות בלי לעלות גם על הקול של פיקאצ'ו ובמקרים האלה דיבבה אותו המדובבת של מיסטי וג'סי וקירבי ביפנית מדבר קצת אז היה צריך לדובב אותו בעברית אם האמריקאים לא היו מחליטים שהוא לא יכול לדבר

mikeys barking

New member
תודה רבה לך ^^

לקח לי זמן להיזכר מי זה קטרפי
(ואני באמת סתומה, כי יש לנו את הפרק הזה P:)

למעלה