מישהו ניסה את זה? האמנם כדברי הסוקר.....טוב?

רוניק77

New member
בסקירה מצויינות עוד שתי אפליקציות..האם הן טובות? האם טובות

מנשוא הסקירה ?

BobboVilla

New member
הייתי לוקח בעירבון מוגבל את הביקורת החיובית

שים לב ללינק שמוביל לדף ההורדה - הוא כולל פרמטר בשם qihoo_id (שם החברה שיצרה את האפליקציה הוא Qihoo) ומספר. כלומר הכותב מקבל משהו (לא משנה כרגע מה) על כל מי שמוריד את האפליקציה בעקבות ההמלצה שלו, מה שהופך את ה"המלצה התמימה" שלו למשוחדת במקרה הטוב.
&nbsp
השאלה היא מה אתה בדיוק רוצה להשיג בעזרת האפליקציה הזו, כי יכול להיות שיש אפליקציות או כלים אחרים שפחות "בעיתיים" (למשל מבחינת רשימת ההרשאות המבוקשות).

רוניק77

New member
"להשיג" אנטי וירוס? אבטחה? עד היום לא חשבתי בכיוון כי אני לא

מוריד דברים לסלולר אלא רק דברים שמגיעים מחברים בקב' ווטסאפ וכו'.
הסתדרתי יפה.... אבל אולי.....

BobboVilla

New member
האנטי וירוס הטוב ביותר הוא היגיון בריא

אל תתקין אפליקציות ממקורות לא ברורים, תבדוק את ההרשאות המבוקשות של האפליקציה (דבר שגוגל ברוב טמטומה/רשעותה הפכה לקשה הרבה יותר) ותחשוב "האם האפליקציה צריכה את כל ההרשאות האלה?", אל תלחץ על לינקים לא ברורים במיילים מוזרים מאנשים שאתה לא מכיר.
&nbsp
בנוסף, מכיוון שהיכולת של אפליקציות אנטי וירוס להוסיף על היכולות המובנות של מערכת ההפעלה ושל חנות האפליקציות, החברות השונות "מוכרות" את האפליקציות הללו על ידי כך שהן מוסיפות "פיצ'רים נחוצים" למכשיר, שמתיימרים לשפר את המכשיר (לפנות מקום, לפנות זיכרון RAM, להאיץ את פעולה המכשיר) אשר לא נחוצים, מיותרים, ולעתים אף פוגעים בתיפקוד המכשיר. עצם העובדה שהאפליקציה הזו דורשת כל כך הרבה הרשאות מדאיג אותי, למרות שאני מסוגל לקשר בין כל הרשאה לפונקציונליות של האפליקציה. אני חושב שמתישהו העלו קישור לכתבה לגבי האפליקציות הללו, אבל בעקבות המעבר של תפוז לשרתים החדשים החיפוש לא עובד. בגדול, ממה שאני זוכר, לא הייתה תרומה משמעותית לאפליקציות כאלה, כי הן לא באמת סורקות את הקוד של האפליקציות בצורה מעמיקה, והן מזהות רק תבניות "וירוס" מוכרות, כלומר אם מישהו יקח רוגלה קיימת ומוכרת וישנה אותה קצת, האפליקציות הללו לא יזהו את הקוד בתור בעייתי.
&nbsp
בלי קשר, אם הייתי שוקל להתקין אפליקציית אנטי וירוס, לא הייתי מתקין אפליקציה סינית.

למעלה