מישהו מכיר?

יצורה

New member
מישהו מכיר?

לפני כמה חודשים שמעתי ברדיו שיר מקסים של שלום חנוך בשם God knows מתוך אלבום שהוא הקליט באנגלית בשנת 71' (אם הפרטים לא מדוייקים אז סליחה מראש). מאז אני מחפשת את השיר הזה ולא מוצאת בשום מקום. שמעתי לא מזמן שיש אתר שמאפשר הורדה בתשלום של שירים ישראליים נדירים - אבל שכחתי את הכתובת של האתר.. מישהו מכיר את האתר? או יותר טוב - יודע איך אפשר להשיג את השיר \ האלבום? תודה מראש

בעיה

האלבום אכן יצא ב-71' באנגליה, הודפס בכמה מאות עותקים על גבי ויניל ונגנז. קשה מאוד למצוא אותו היום אבל שמעתי על כמה שנתקלו בו בחנויות תקליטים יד שניה בעיקר בת"א. בכל מקרה, אפשר להשיג את השירים שבאלבום בדרכים הידועות (שאני לא אפרט כאן..) באינטרנט.

זה הכי גרוע...

הבנאדם רוצה לקנות את הדיסק, לא כי יש לו עודף כסף. אלא כי הוא מכבד זכויות יוצרים, מה יעזור לקנות ממך?! שלום חנוך ירוויח מזה?!!?!? ההחור שמחפש את השיר ירוויח מזה ?! אז בלי הצעות מגוחכות טוב?! תודה מראש

על מה אתה מדבר בכלל

אין בכלל את ההלבום הזה על דיסק!!!! אז אל תגיד לי זכויות יוצרים!!!!

Poogy In A Pita

New member
איפה האחוות מעריצים איפה?

כל היופי שבמעריצים זה השיתוף שאחד משיג משהו שלא יצא אף פעם הוא מעביר את זה לשאר מעריצי העולם שיוכלו להנות הרווח שאתה מנסה לעשות על גבה מגעיל אותי- איתך הסליחה.

לאט לאט חבר'ה, קצת סדר:

אם אני לא טועה, זקן ארציאלי הציע למכירה עותק של התקליט, ולא עותק צרוב (ואם אני כן טועה - תקנו אותי) ובכך אין שום רע מפני שכאמור התקליט הזה הוא OUT OF PRINT כבר הרבה זמן ודי נדיר. יש הרבה חנויות שמוכרות תקליטים יד שניה, וזה לא חריג ולא מגעיל. האופציה היותר הגיונית (לדעתי!), ואני לא ארחיב כאן בנושא יותר מידי, היא להשיג עותק לא מקורי של האלבום. כדי למנוע אי הבנות, האלבום הזה מעולם לא הודפס על דיסק ולכן עותקים פירטים לא יפגעו בשלום מבחינה כלכלית! אני אפילו מכיר אמנים שעקב הביקוש הנמוך לאלבומים שלהם ושבעקבותיו יצאו מהדפוס, נתנו את ברכתם להוריד את המוזיקה שלהם בדרכים שלכאורה לא חוקיות רק כדי שהמוזיקה תמלא את הייעוד האמיתי שלה. ולא, הייעוד שלה הוא לא תמלוגים לאמן.

תודה

וכן אם/ ו אני ימכור את העותק של ההלבום (לא בדיסק) אז אני ימכור בסכום שאני קניתי אותו, לי יש שני עותקים אז למה לא לתת אחד למשהו שגם לו יהיה אני לא רואה משהו רע בזה... מה אתה רוצה שאני יחלק את התקליטים שלי חינם???! ואני האחרון שירצה לפגוע בשלום חנוך, שלום אמן ענק וידיד חשוב, אז....באמת!!!

Poogy In A Pita

New member
../images/Emo52.gif זקן ארציאלי

חשבתי שאתה מדבר על מכירת דיסק צרוב לא התכוונתי

eykatz

New member
מעוניין לקנות

היי זקן ארציאלי, מה המחיר ? מעוניין לקנות בתנאי שתארגן לי גם גרסא של התקליט על CD תודה איל

למעלה