מישהו מוכן לאהוב אותי???

aviev1

New member
ברקי הי. אתה נראה לי חוגג.. בריא

חולה אבל חוגג . כל הכבוד

ברק 188

New member
למה לחשוב על המחר אכול וש..גול לאד-

מים, כי מחר ניפול "אז חוגג".. אם זה נקרע לחגוג רשל"צ' אסף הרופא, בית אבות, וחוזר חלילה... זה חוגג? אבי ידידי חגוג אתה כ-טבע הדברים הטובים לאט לאט על בטוח אני כבר ישיג אותך בCי'בוב "זהו זה וא אחרת" הולך קרפוש למיטה מחר יום ארוך וגדוש מציאות אמתית.

גלי®

New member
מצטרפת לקבלת הפנים לליאת, ומצרפת

ו
...

aviev1

New member
ברקי ננה מושקרי מאד אהודה עלי

מה קורה איתה .פעם אף היתה לשרה.. לא לא נתניהו אבל שרת החינוך עם אני לא טועה

Nava5

New member
נכון, היתה

שרת התרבות, כמדומני... יש לה שיר עם ארי בלפונטה "ארין" שאני אוהבת מאד.

Nava5

New member
יש בזה

משהו, נראה לי שאת צודקת. משום מה, תקוע לי בדיסק המוחי כי ננה מונתה אי-אז גם לתפקיד כלשהו, היתכן?

מתוקה! הלוואי ותמצאי בית אוהב......

לי יש כבר 2 חתולות, ואני קורא לכל מי שרגיש ואוהב בעלי חיים וחתולים עיזרו לנשמה הטובה ואימצו אותה לבית אוהב! בבקשה ליאור

../images/Emo46.gif התפוז המתנכל ושולח את דברי...

בשלים למחצה
. התכוונתי להוסיף שגם לי
ואני חושבת שבסתר ליבן הן מתפללות לבית חם...נטול כלבה שרודה בהן כל היום. במחשבה נוספת כנראה שגם הכלבה מייחלת לבית חם....נטול חתולות......שמחה רבה שמחה רבה טרילילי וטרלהלהלה לילה טוב לכווולם ויום נפלא לנו מחר.

mistyja

New member
גם אוהבי מוסיקת שנות השישים וגם ...

חתולים!! גם אני אוהבת מוסיקת שנות ה-60! סופי

bimbo.

New member
לסופי החתולה../images/Emo108.gif

את כותבת נפלא ובכשרון רב
הייתי מאמצת אותך בשמחה, אבל גורי הכלב שלי רוצה להשאר בן יחיד, והוא לא מרשה להביא הביתה מתחרה. הוא כבר בן 15.5, אז צריך להתחשב ברצונותיו. בנתיים אני שולחת לך חברים, שלא ישעמם לך

mistyja

New member
תודה כל כך על ההתיחסות...

איזה כיף לגורי שיש מישהי שאוהבת אותו כל כך!! תודה לחברים ששלחת לי. האמת, חברים לא חסרים לי (אפילו כשאומרים שאין דבר כזה "יותר מידי חברים"). אני חולמת על בית עם האהבה בו כמו שיש לגורי שלך. זה מה שחסר לי. (אני מקוה שדודה ג'ודי לא תקרא את זה ותפגע -- היא מאוד רגישה בתקופה האחרונה ואני באמת אוהבת אותה, אבל...) סופי

ברק 188

New member
נו באמת מי לוקח אותה באופן סופי

הכרת ידידה שלפני כשנה אבדה את נש'מתה החתולה משהו... ואולי זו תחילתה של ידידות נפלאה אייה היא שצרכים אותה ? ושלא תבינו שאני לא רוצה זו... האישה בלי כך בושה נייט!!! רק עם יהיה חצר-ואין- והיא בכלל לא פולניה

גלי®

New member
ברקי, אתה מתכוון אלי?

עניתי כאן... האמת היא שהייתי מתה לקחת את סופי אלי (אני מאוהבת בה עוד מהפעם הראשונה שראיתי אותה), אבל אני ממש לא יכולה... לצערי, אני כרגע על תפוסה מלאה (6 "שלי" +אחת בשיקום +שני ארנבונים)... אבל הבטחתי לג'ודי, שלמרות שאני לא יכולה לקחת אותה אישית, אעשה הכל כדי לעזור לה למצוא את הבית החם שמגיע למדהימה היפה הזו...

ברק 188

New member
אכן גלי

התכוונתי אליך חשבתי הנה עברה לה כ-שנה וטובת השתיים אבל בהחלט מה שרואים מפה לא רואים עד שם אכן אצלך התפוסה מעבר לנורמה המקובלת,וכול הכבוד לך. ולעומת זו אצלי יש מקום - אבל נתקל בהתנגדות
רבה... מצד ה
.

למעלה