מישהו מאמין פה למשטרת לואי דה פינס - השריף השמן והדפוק?

מישהו מאמין פה למשטרת לואי דה פינס - השריף השמן והדפוק?

מכונה בשווי 40 אלף נגנבה ממשרד וזהות הגנב ידועה אך המשטרה בתגובה ''לא שולחים צוות לטירה''

אין על מי לסמוך!!!!
לאחר שנגנבה לנו מכונה מייצרת של אייס בשווי 40,000 ש''ח מתוך חצר משרדי הייטק, אספנו במהירות את החומרים: צילום של הגנב, מס' הרכב ותיעוד הגניבה. זאת ועוד הפעלנו תוך שעה חוקר פרטי והגענו להגשת התלונה במשטרה עם כל החומר מוכן: צילומים, שם הגנב, כתובת, מקום עבודה, שם ההורים הכל מהכל. סה"כ ביקשנו מהמשטרה המדהימה ללכת ולהחזיר לנו את המכונה.

משטרת ישראל באדיבותה ולצערי בדיוק באופן שבו כל מי שאמרתי לו שאני הולך עם זה למשטרה טען - לא עשו דבר. בהגשת התלונה טען חוקר משטרת כ"ס כי "אנחנו לא מתכוונים לשלוח צוות לכפר עוין למשפחה של עבריינים רק בשביל מכונה. יש לנו דברים חשובים מזה אבל כמובן שנזמן אותו לחקירה ונעדכן אותך".
אז מר חוקר: מדובר בטירה, שנמצאת בישראל, 3 דק' מכ"ס, אתה משטרת ישראל! תתבייש!

כמובן שעברו חודשיים מאז שהכל קרה רק שאת המכונה לא החזירו לי...

.......

תגובת המשטרה :
ממשטרת ישראל נמסר:
כל תלונה המתקבלת במשטרה ומעלה חשד לביצוע עבירה פלילית, מטופלת ונחקרת ביסודיות ובמקצועיות במטרה להגיע לחקר האמת .
בזכות פעילות מניעה ואכיפה שיטתית של המשטרה במהלך השנים האחרונות, קיימת מגמת ירידה מתמשכת בעבירות הרכוש, לצד עלייה בשיעור כתבי האישום, כשפעמים רבות מצליחה המשטרה לאתר את הרכוש גנוב ולהשיבו לבעליו.
גם במקרה זה, בניגוד לנטען, עוד ביום הגשת התלונה בוצעו מגוון פעולות חקירה שתכליתן איתור החשוד.
משטרת ישראל ממשיכה לחקור את המקרה בימים אלו במטרה לאתר את הרכוש הגנוב ולהעמיד את החשוד לדין.

http://rotter.net/forum/scoops1/505443.shtml

יש לי הצעה לנגנב

שיגיד שביבי גנב לו את המכונה ...

צריך לחקור היטטב את הטענה הזו

ואם היא נכונה יש לפטר מיידית את מי שאחראי לנוהל הזה.

אתה באמת מצפה מהמשטרה להתעסק

בדברים הקטנים האלה כיש לך את תיקי 1000 2000 3000 4000 ועוד היד נטועה

למעלה