מישהו לרוץ איתו

אושר מ

New member
בעיקרון, אתה לא יכול

כיאתה חייב לענות על מה שמלמדים בבצפר שלך. אבל זה באמת הספר הכי קל לבגרות שיש היום.

shlulit

New member
הלוואי וגם אצלנו היה אפשר לענות

על מישהו לרוץ איתו. ספר מעולה..

מישהו לרוץ איתו

היי אנשים, חיפשתי בכל מקום, אבל לא מצאתי סיכומים על מישהו לרוץ איתו, ולצער הכיתה שלי - זה הרומן היחידי שלמדנו. מישהו יכול בבקשה לשלוח לי סיכומים, או לתת לי לינק למקום שאפשר למצוא בו סיכומים על הספר הזה?

אושר מ

New member
היי מעיין....

זה ספר ממש חדש בתוכנית כך שאני לא ידועת אם יש איפשהו סיכומים. הייתי ממליצה לך ךלחפש באתר של הבצפר שלי, כי הם מלמדים אותו אז זה הגיוני. אני לא6 זוכרת אתה כתובת אני תכף אמצא לך. בכל קמרה, מישהו לרוץ איתו זה ה-רומן הכי קל שיכול להיות. אין מה ללמוד בו בכלל. לייט מוטיב הריצה. הכותרת: הריצה. אין כלום חוץ מזה בערך:))

היי אושר ../images/Emo13.gif

(סחטיין על הפורום!) זה באמת ספר קל... האמת שעברתי עליו קצת, וגם על סיכומים שיש לי, ואני לא חושבת שיש לי עוד הרבה מה ללמוד עליו... הכי חשוב זה להתפלצן על הספר והנושאים שלו
אבל קיוויתי שאולי למישהו יש סיכום טוב, כי הסיכומים שהמורה שלנו נתנה לנו שנה שעברה הם ממש גרועים! הם מתפרסים על בערך 20 עמודים, וממש מפרטים על כל פרק, ופשוט חבל לי על הזמן. תגידי אושר, מה את חושבת יותר כדאי ללמוד - חפץ, או אנטיגונה? שוב, הסיכומים שיש לי על חפץ מתפרסים על עשרות עמודים, והם ממש גרועים
אבל מצד שני, אין לי שום סיכום על אנטיגונה, ואני בקושי זוכרת את המחזה הזה. אני מתכוונת לא לענות עלשאלת הדרמה בבגרות, אבל אני רוצה בכל זאת לדעת משהו למקרה שהשאלה של הרומן לא תתאים לי למישהו לרוץ איתו.

אושר מ

New member
היי מעיין.

קודם כל,הקישור לאתר של בית הספר לשי מופיע בדף הקישורים. שמו הוא העמק המערבי יפעת. זה הקישור השלישי או הרביעי. אני לא למדתי חפץ, אלא חשמלית ושמה תשוקה. אני אגיד לך המה בעיה עם אנטיגונה.... את נדרת לדעת הרבה. דברים כמו היסטוריה של טרגדיות, תפקידי מקהלה מבנה טרגדיות ועוד. זה מעשמם ומעיק. אבל אם אין לך סיכומים על חפץ, זה עדיף.... תבדקי אבל, לדתעי או פה או בסיכומים שפרסמו במתגייסים יש סיכומים על חפץ.... בהצלחה!

תודה! ../images/Emo24.gif

זה מה שתיארתי לעצמי שצריך לדעת עם אנטיגונה... אולי אני ארפרף קצת על הסיכומים לחפץ, וכמו במתכונת - אקווה לטוב. (במתכונת קיבלתי 98
אבל זה רק כי המרוה אוהבת אותי...)

למעלה