מישהו כאן ראה את השידורים של "ארץ נהדרת" אתמול?

מישהו כאן ראה את השידורים של "ארץ נהדרת" אתמול?

נקרעתי מצחוק אתמול

הם גדולים הם גדולים הם גדולים

RossieL

Active member
ארץ נהדרת

אכן כן, התכנית היתה לתפארת מדינת ישראל.
הם קלעו בול בכל מה שהציגו ואיך שהציגו.
ורק ענין של זמן עד שתהיה מי שתבקש להפסיק את שידורי התכנית.

ולתפארת מדינת ישראל!

נכון, מעניין באמת איך לא סגרו אותם עדיין?

נראה לי שהם האופוזיציה היחידה למשטר המלוכני שלנו. וואו הם היו מצחיקים עד דמעות והם היו הממתק של החג הזה כי לא יצאתי מהבית בכלל... אבל לא לדאוג, חסרת התרבות כבר תמצא סיבה לכסח להם את הראש ולזרוק אותם למחבוש.

אני חושבת שאת קצת כמו כל מיני כאלו בחו"ל שבטוחים

שבישראל יש מחנות השמדה לערבים ואם אין אז עוד רגע יהיו.
אני חושבת שמירי רגב וביבי הם פוליטיקאים רעים שצריכים ללכת ובין זה לבין חזונות האימה שלך שגם אין להם שום אחיזה כי שוב, התוכנית הזו באויר ורק מקצינה וקיציס עדיין חי.
וכל מי שרוצה אומר מה שהוא רוצה.
זה שהציבור מחליט לכעוס על אומן כזה או אחר שחושב שהמסתננים זה כמו הפליטים של השואה ולכן בעצם מסביר לנו בעקיפין שהשואה לא היתה השמדת היהדות כי אם סך הכל גירוש של יהודים שרצו עבודה+ כסף להסתדר במדינה החדשה, אז כן, זכות הציבור לכעוס או להחרים, בדיוק כמו שזכות האמן להחרים, ראה ערך נטלי פוטר שמחרימה את ישראל אבל כמובן לא את הדולרים שלנו (יהודיה אחרי הכל
)

אני מצטערת

אבל הציבור מטומטם אם הוא חושב שאותו אומן שחס על המסתננים וחושב שצריך לתת להם מקלט כי אנחנו עם שעבר את השואה ומי כמונו צריך להבין את ההרגשה של נרדפות ושל בן אדם שלא רוצים אותו בשום מדינה, אז אם הציבור חושב שהאומן הזה בסך הכל רוצה להסביר לנו בעקיפין (לפי דברייך) שהשואה לא הייתה השמדת היהדות כי אם בסך הכל גירוש של יהודים שרצו עבודה+כסף כדי להסתדר במדינה החדשה, אז הציבור הזה מטומטם. מצטערת. לא מקבלת את ההשוואה הזאת.
זאת השוואה פאנאטית ומטומטמת.

ולכן זילות השואה הזו נתקלת בכעס , אין קשר בין המסתננים

שרובם הינם מבקשי עבודה לבין הנסיון הכמעט מוצלח להשמיד עם שלם.
ולכן יש הצדקה גדולה מאוד לכעס הציבורי ולכן אמנים ובכלל אנשי ציבור שעושים זילות כזו נתקלים בכעס.
מעניין שרוב המסתננים לא הגישו עד היום בקשה להכיר בהם כפליטים, הם כנראה יודעים בדיוק למה.
הקשיבי ללינק שאני נותנת לך, בדקה 3 בערך אלון בן דוד אומר לאבי גבאי שבסופו של דבר מדובר על הגירת עבודה,רובה גברים שמגיעים ממדינות אפרקיאיות לקדם את איכות החיים שלהם.
אני מקווה שאבי גבאי ואלון בן דוד הם לא הציבור המטומטם לדעתך.
אז אולי מספיק עם אג'נדת השואה הזו?
היתה שואה אחת, גירוש מבקשי עבודה מסכנים ככל שיהיו היא לא שואה ולא דומה לשואה ולא מזכירה שואה.
http://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HFIHLM&c41t4nzVQ=FJI

למעלה