מישהו/י מכיר/ה פנטזיה כזאת?

מישהו/י מכיר/ה פנטזיה כזאת?

הכרתי בחור שהפנטזיה שלו זה טיטולים, כן, כאלה של תינוקות רק במידות הגדולות של סבים וסבתות, כדי שיוכל ללבוש אותם. הרכות שלהם עושה לו את זה. שמעתי על קטע כזה של פטיש לגבי אביזרים של תינוקות. כמו שיש מי שמתלהבים מרגליים, מעור, מסאדו-מאזו, אז הוא בקטע של אביזרים לתינוקות, גם מוצצים. הוא רוצה לשתף אותי בפנטזיה שלו אבל אני, אין לי מושג מה עושים וזה לא מחרמן אותי כמו שהוא מתחרמן מזה.

הפנטזיה לראות בחורה עם טיטול...

עכשיו אין לי בדיוק את המצב רוח לזה... אבל בהזדמנות אני אכתוב לך את הפנטזיה שלי עם הטיטולים... ואולי תביני מתוכה מה התשוקה שלו... או לפחות חלק ממנה... העיקר שתגשי לכל העניין הזה בראש פתוח... תנסי להבין... או-קי?

בחיתול

New member
למה פנטזיה ?

בכל סופר מרקט קרוב אפשר לקנות חיתולים בכל גודל, אני אישית מעדיף פמפרס 6, אולי בגלל שאני רזה. תמונות של בחורות בחיתול תוכל למצוא בשפע בהצלחה

איפה אני יכול למצוא???

תמונות של בנות עם טיטול... ומה מיוחד בפמפרס 6??? אה ועוד משהו... אתה גם אוהב את זה...? אז בבקשה תכתוב לי.... פליז.

אני מת להכיר אותו...

אולי תעשי לי טובה ותכירי לי אותו... הייתי בטוח שאני "המשוגע" היחיד בעולם... עד שראיתי את ההודעה שלך פה... אני מת לפגוש את הפנטזיה שלי פנים מול פנים...

תינוקi

New member
מוכר

גם אני חי עם הפנטזיה הזאת אשמח לשמוע על עוד אנשים ויש קישוריות אצלי בכרטיס האישי לכל מיני דברים כאלה

למעלה