מישהו/י יודע/ת מה הבעייה?

avishayk

New member
מישהו/י יודע/ת מה הבעייה?

שלום אני מנסה להדביק כתוביות, כמו במדריך ב TOREC. עד עכשיו הכל היה בסדר, פתאום מסיבה לא ידועה, עבור כל סרט שאני מנסה להדביק אני מקבל את ה ERROR הבא. - אני מזכיר, אני עובד בדיוק לפי המדריך. מצ"ב תמונה.

ממליץ לך להעזר במאמרים שלנו

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/default.asp?forumId=606&c=3970&sc=0&ssc=0 יש לך גם סרטון הדרכה באתר שלי (לחץ על הקישור שבחתימה שלי או בראש הפורום) ולבעיה שלך : הערה כזו קיבלתי כשניסיתי לקודד DIVX לקידוד DIVX יש תכונות מיוחדות לרזולוציה הרוחב צריך ליהיות בכפולות של 4 הגובה בכפולות של 2 אני משער שאתה מקודד סרט XVID עם רזולוציה ש - הרוחב בכפולות של 2 הגובה בכפולות של 2 אפשרויות לפתרון : - לשנות רזולוציה (ע"י הוספת הפילטר Resize) ולדאוג שהרוחב יהיה בכפולות של 4 - לקודד XVID יתכן והבעיה אחרת

avishayk

New member
לא עוזר

ניסיתי ואותו דבר, אני מזכיר שהבעייה התחילה פתאום ללא שום שינוי הגדרות. בנוסף, הסרתי את ההתקנה של VIRTUALDUB ו- VOBSUB, מקודדי DIVX ושום דבר. אשמח אם למישהו יש בכל זאת פתרון

הבעיה היא במקודד ולא בתוכנת

מקודדים בגירסאות השנות "רגישים" לכל שגיאה ב Header של הקובץ, ולפי הדוגמה שצירפת, זה אכן קורה על ההתחלה במסגרת "0". הסיבות הן מגוונות, הסרה והתקנה מחדש של המקודד פותרת את הבעיה. אני, אישית, ממליץ על חבילת מקודדי K-LITE, ולא על חבילת FFDSHOW. הצעיר הנצחי

למעלה