מישהו יכול לתת לי מידע על ...

מצב
הנושא נעול.

volvo דגם : אפולו ... ???

אפולו הוא המרכב החדש של מרכבים

כרגע קיים רק אוטובוס אחד כזה והוא של מכבי חיפה. מדובר על שילדת וולבו B12B והמרכב החדש (והמועתק) הוא אפולו. הנה תמונה שלו, יחד עם העירוני והממוגן ירי של מרכבים. אגב, ממקורות פנימיים ידוע לי שיש בעיות רבות עם המרכב הזה וצפוי עוד לא מעט זמן עד שנראה אותו על הכבישים באופן סדרתי.

ולמה שאלתי את השאלה הזאת ???

כרגע קיים רק אוטובוס אחד כזה והוא של מכבי חיפה. מדובר על שילדת וולבו B12B והמרכב החדש (והמועתק) הוא אפולו. הנה תמונה שלו, יחד עם העירוני והממוגן ירי של מרכבים. אגב, ממקורות פנימיים ידוע לי שיש בעיות רבות עם המרכב הזה וצפוי עוד לא מעט זמן עד שנראה אותו על הכבישים באופן סדרתי.
ולמה שאלתי את השאלה הזאת ???
כי חברת " מטיילי אשדוד " , מקבלים ביום שני ( האוטובוסים היו אמורים להגיע היום ) 4 אוטובוסים כאלה ואני יהיה בין הראשונים שאסע על האוטובוס זה .

orensaab

New member
אפולו

אפולו
נכחתי בהשקה לאפולו שנערכבה לפני חודש בערך, ובה נכחו אוטובוסים של "מטיילי אשדוד" ושל "המוביל הדרומי צביקה", וכמובן האוטובוס של מכבי חיפה. האוטובוס תוכנן בתוך תקופה קצרה שעולה מעט על שנה, הוא יפה מאוד ומפואר , וכן כולל מספר מאפיינים מעניינים במיוחד בתחום האחזקה, כך שיהיה יותר קל ונוח לבצע פעולות. השלדה היא שלדת וולוו רגילה ומצוידת במנוע B12B. מחלות ילדות במקרים כאלו הן דבר טבעי, ואני מאמין שהן תיפתרנה במהרה.

אבא של חבר שלי הוא מהנדס במפעל

אפולו
נכחתי בהשקה לאפולו שנערכבה לפני חודש בערך, ובה נכחו אוטובוסים של "מטיילי אשדוד" ושל "המוביל הדרומי צביקה", וכמובן האוטובוס של מכבי חיפה. האוטובוס תוכנן בתוך תקופה קצרה שעולה מעט על שנה, הוא יפה מאוד ומפואר , וכן כולל מספר מאפיינים מעניינים במיוחד בתחום האחזקה, כך שיהיה יותר קל ונוח לבצע פעולות. השלדה היא שלדת וולוו רגילה ומצוידת במנוע B12B. מחלות ילדות במקרים כאלו הן דבר טבעי, ואני מאמין שהן תיפתרנה במהרה.
הוא הגדיר את האוטובוס כ"בלתי ניתן להרכבה". הוא ראש הצוות האחראי על פתירת הבעיות שלו. בכל אופן תודה רבה על התמונה!!!

תודה רבה על ההסבר ...

הוא הגדיר את האוטובוס כ"בלתי ניתן להרכבה". הוא ראש הצוות האחראי על פתירת הבעיות שלו. בכל אופן תודה רבה על התמונה!!!
תודה רבה על ההסבר ...
יש למישהו תמונה שלו ( תא הנהג ) ...

בלי לפגוע - ממש אוטובוס מכוער ביותר

אפולו
הצורה שלו נראית לי ממש מגעילה ואפילו מיושנת. מרוב שרצו להכניס זויות עגולות, קיבלו כדור סטנגה בצורת אוטובוס. על טעם וריח אין מה להתווכח, זה ממש קטסטרופה עיצובית.

וזו גם גניבה מהדגם הזה !!! שימו לב:

הצורה שלו נראית לי ממש מגעילה ואפילו מיושנת. מרוב שרצו להכניס זויות עגולות, קיבלו כדור סטנגה בצורת אוטובוס. על טעם וריח אין מה להתווכח, זה ממש קטסטרופה עיצובית.
וזו גם גניבה מהדגם הזה !!! שימו לב:
ממש לא רעיונות ישראליים. צילום שלי. לא עדיף כבר לייבא אוטובוסים מוגמרים ???????

הרגת אותי!../images/Emo6.gif הוא גם די דומה

הרגת אותי!
הוא גם די דומה
ל-Century החדש של Irizar.

אורי404

New member
ואם כבר 'מתפרקים'...

גם, לדעתי. עיצוב האירייזר נראה עד
היום רענן וחדש.
ואם כבר 'מתפרקים'...
אם כבר מעלים זכרונות, וגם אני מהטיפוסים האלה שיותר מדי חיים על העבר... בכל מקרה, אוטובוסים עם מרכב CENTURY של אירייזר הגיעו בתחילת שנות התשעים (כנראה סביבות 1992). אני זוכר שבטיול בית הספר בכיתה ה' בתחילת שנת 1993 ראינו את האוטובוס הזה על שילדת מאן (כנראה HOCL מהדור הראשון; 16-290) אוטובוס ורדרד (אולי-אולי-אולי של "בוריס טורס". כי כשאני רואה אותו כיום זה עם החברה הזו, מצד שני אולי הוא נמכר אליהם). אני זוכר שהתלהבנו כשראינו את מכסי תא המטען עולים חשמלית (זה היה בשבילינו חדש לגמרי).

מצב
הנושא נעול.
למעלה