מישהו יכול לתת לי מידע על ...

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
תצחק אבל שמדובר

כי הוא נראה אותו דבר.
נידרפלור מוגמר או מקומי נראה חיצונית אותו דבר, וגם מבפנים כבר די קשה להבדיל בינהם. זה לא כמו הדגמים הקודמים הישראליים (0305, SL, 0405), שניראו שונה ממרכב מוגמר.
תצחק אבל שמדובר
בקווים פנימיים כל מה שחדש בן אם זה של MAN או מרצדס או VOLVO ... נראה נידרפלור ... ומבחינתי כולם נראים אותו דבר... ואם אני רוצה לדעת איזה סוג אני מסתכל על ההגה לראות איז סמל יש לו או על החזית ולגבי דגם אניהולך מאחורי האוטובוס לראות. החדשים נראים כל כך דומים למעט ההיספנו של מטרודן בב"ש.. שהם באמת שונים מהשאר

תצחקו , תצחקו ../images/Emo6.gif

תצחק אבל שמדובר
בקווים פנימיים כל מה שחדש בן אם זה של MAN או מרצדס או VOLVO ... נראה נידרפלור ... ומבחינתי כולם נראים אותו דבר... ואם אני רוצה לדעת איזה סוג אני מסתכל על ההגה לראות איז סמל יש לו או על החזית ולגבי דגם אניהולך מאחורי האוטובוס לראות. החדשים נראים כל כך דומים למעט ההיספנו של מטרודן בב"ש.. שהם באמת שונים מהשאר
תצחקו , תצחקו

האוטובוס הכי מגעיל מבחינת נסיעה , עיצוב הוא ה- B10M . שאני נוסע בו פעמיים ביום ועד עכשיו אני רועד בגללו !!!

אורי404

New member
הוא מגעיל, אולי, בגלל השילדה.

תצחקו , תצחקו

האוטובוס הכי מגעיל מבחינת נסיעה , עיצוב הוא ה- B10M . שאני נוסע בו פעמיים ביום ועד עכשיו אני רועד בגללו !!!
הוא מגעיל, אולי, בגלל השילדה.
ואם זה המרכב, זה בגלל מצב התחזוקה, שכנראה, לא משהו.

fireman

New member
שונים לטובה

תצחק אבל שמדובר
שונים לטובה
אם יורשה לי להוסיף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה