מישהו יכול לעזור לי בעיצוב

amirmatalon

New member
מישהו יכול לעזור לי בעיצוב

אנחנו חבורה של חברים שעד עכשיועשינו גרפיטי רגיל כלומר רק רשמנו את השם בלי מקוריות ועיצוב וכל מיני כאלה וחשבתי אולי תוכלו לעזור לי בפיתוח הקונספט בכל מקרה מה שצריך פיתוח הוא: 1)דרך מקורית לרשום K K(אין שום קשר לKKK) בצורה מקורית 2)דרך מקורית לרשום את זה כשהאותיות כאילו מופנות גב אל גב שייראו כאילו זה פרפר מרובע שכזה ביחד בתודה מראש אני

DoubleD

New member
במקום לשים אייקון

אולי תנסה להגיב במילים... זה יעזור להתפתחות הפורום משום מה.

amirmatalon

New member
מישהו???

ביינתיים חשבתי על איך לעשות את זה ואז חשבתי על משהו מצחיק לעשות את זה כשהאותיות מופנות כשהשפיצים כלפי פנים אחת צמודה לשנייה ואז מוסיפים לכל קו ראשי(הקו שממנו יוצאים השפיצים ציור של סכין וציור של מזלג ואז זה ייראה כמו התמרור שיש תחנת עצירה בדרך 1)מה דעתכם? 2)יש לכם דרך מקורית לעשות את זה?

DoubleD

New member
מה דעתך על זה :

במקום לפנות אלינו אישית שנעשה לך את העבודה אולי כדאי שתציץ קצת בין הקישורים וחלק מהעבודות ששמו פה ותיצור לעצמך סגנון. תתאמן, תפתח רעיון ותיישם אותו. בנתיים מה שאמרת על הפרפר יכול לצאת מאוד מעניין.. תעדכן אותנו

סֵג

New member
../images/Emo45.gif

אגב, ממש מוצא חן בעיניי הרוב הנקבי כאן

enwhysea

New member
טוב אין לי ממש תשובה

אבל דאבל די צודק, תסתכל כמה שיותר על דברים אחרים, גראפיטי, פונטים של מחשב, לוגוים שלחברות ושב תקשקש אפילו בלי לחשוב הרבה פשוט עוד פעם ועוד פעם לעשות K K בלי הרבה לחושב

amirmatalon

New member
זהו שהיום עשיתי

היה לי שיעור פיזיקה ופשוט ישבתי וציירתי וזה היה ממש מצויין בכל מקרה תודה אם רק תוכלו לתת לי כמה טיפים לגבי הסגנון ציור,צבעים,שילוב צבעים והבנתי שיש גם איזה קטע עם המכסים? בכל מקרה תודה רבה ורציתי להגיד שזה פורום ממש יפה עם עבודות ממש יפות וכבר שלחתי לכל החברים שלי קישורים לכאן

enwhysea

New member
תתחיל מדברים פשוטים

שחור ועוד צבע, תעבוד על אותיות, טכניקה בספרי, לעבוד נקי בלי ניזלות ושאתה מצייר את מה שאתה רוצה לצייר. לא לערבב צבעים עדיין, מה שחשוב עכשיו שתלמד איך להחזיק ספרי, איזה מרחק, זווית, מה נוח לך. יש מכסים, אבל קודם תראה איך הולך לך הבסיס.. נכון זה עולם אחר, אבל אתה צריך קודם להרגיש טוב בבסיס.

enwhysea

New member
קודם תרים פחית ליד

תראה איך אתה מרגיש, תשחק איתו, תקנה אולי 2 או 3 סוגים שונים... תראה מה אתה אוהב, תשחק עם המרחק מהקיר והזויית. אתה תסתדר... ואחרי זה תקנה קאפס ויהיה לך עוד יותר טוב

למעלה