מישהו יכול לספק קצת פרטים על עידו סופר????

מישהו יכול לספק קצת פרטים על עידו סופר????

אם אפשר קצת פרטים על האיש והאגדה הייתי רוצה לדבר איתו מישהו מכיר אותו פה? יש למישהו אולי תמונות שלו בפעולה? אני שומע עליו יותר ויותר דברים ורוצה לדבר איתו לפגוש אותו. תודה

Pommi

New member
לפי מה שאני יודע כיום...

עידו התחזק באמונתו והתחרד, כבר לא רוכב כל כך... פעם הוא היה אכן אגדה ירושלמית, אפילו יש דרופ על שמו בתחילת המסלול של יד ושם.

במקרה אני קצת מדבר עם האיש מידי פעם...

האיש והאגדה הגדולה מאחוריו: עידו סופר וכספי ועוד כמה רוכבים אם אני לא טועה בשם ''חבורת הזבל'' הביאו את סצנת הפרייריד והדאון היל לארץ בסגנון אופני הרדטייל עם בולם קידמי. מאז סופר חזר בתשובה אך עדיין המשיך לרכב והיה אפילו מדריך חוג באחד המתנס''ים והוא לימד אותי ועוד המון רוכבים מוכשרים בירושלים לרכב ואת רזי הרכיבה הבסיסיות בכלל אם זה באורבן או אם זה בשטח. אממ מה עוד אני יכול לומר לך עליו היו אני לא יודע אם עידו רוכב כלכך קיצוני כי לפני תקופה קצת ארוכה שנה בערך אפילו יותר הוא נפצע בשוק מאיזה דרוף[הקראנק שלו קרס תחת העומס נשבר ונכנס לו לרגל]. אני יודע אבל שהוא כן רוכב והכלי תחבורה שלו זה האופניים בעיקר, בקשר לפגישה איתו אתה כניראה תצתרך לעלות לירושלים אם והוא יוכל. מה גם עידו היה תופר פעם תיקי רכיבה מאוד איכותים בכל מקרה שלח לי מסר ונדבר שמה כבר...

gontow

New member
ואללה, רק אתמול ירדנו (ברכיבה)

את הדרופ על שמו במסלול הר הרצל... אם הוא פתח את הדרופ הזה - ועוד עם 4 אינץ' מקדימה, אז שאפו גדול...

למעלה