מישהו יכול להסביר היכן תמוקמנה התחנות של הקווים רמלה-ת"א

מצב
הנושא נעול.

ModiinCity

New member

ות"א-רמלה בצ. ניר צבי לאחר המחלוף? כלומר, אם אני מגיע מכיוון באר יעקב, ורוצה להגיע לת"א (לא רק באוטובוס שיוצא מבאר יעקב, אלא לתפוס גם את האוטובוסים מרמלה או בית שמש) - לאן אני פונה?

קישור לקובץ המלא: https://mega.nz/#!Ss4y2AYC!N7PYOkuWo9J5w6HbuVZkm3XzUSKaSRbVhUSVAA55fGs

מענדי

New member
יש לך עוד מידע על המחלף הזה?

ות"א-רמלה בצ. ניר צבי לאחר המחלוף? כלומר, אם אני מגיע מכיוון באר יעקב, ורוצה להגיע לת"א (לא רק באוטובוס שיוצא מבאר יעקב, אלא לתפוס גם את האוטובוסים מרמלה או בית שמש) - לאן אני פונה?

קישור לקובץ המלא: https://mega.nz/#!Ss4y2AYC!N7PYOkuWo9J5w6HbuVZkm3XzUSKaSRbVhUSVAA55fGs
יש לך עוד מידע על המחלף הזה?
האם אושר, ומתי מתחילה בניה?

yairp4

Active member
נראה שיהיו תחנות סמוך לכניסה לניר צבי

תחנה לכיוון צפון ממש על כביש 44 בסמוך לכיכר בכניסה לניר צבי ותחנה לכיוון דרום ברמפה מהמחלף לכביש 44 שתחובר במעבר תת קרקעי לניר צבי. תחנות נוספות יהיו גם בסמוך לגשר המחלף בתחילת מסלול התחבורה הציבורית (הצומת מדרום לגשר).
התוכניות האלה בתוקף? קצת מפתיע אותי שהגשרים החדשים שבנו מעל הרכבת ברמלה לא ישולבו בכביש 44 בטווח הארוך. בכל מקרה זה לא נראה כמו משהו שיבוצע בשנים הקרובות, אם בכלל.

ModiinCity

New member
אלה התוכניות שאושרו ותוקצבו. הורדתי אותן מהאתר הרשמי

תחנה לכיוון צפון ממש על כביש 44 בסמוך לכיכר בכניסה לניר צבי ותחנה לכיוון דרום ברמפה מהמחלף לכביש 44 שתחובר במעבר תת קרקעי לניר צבי. תחנות נוספות יהיו גם בסמוך לגשר המחלף בתחילת מסלול התחבורה הציבורית (הצומת מדרום לגשר).
התוכניות האלה בתוקף? קצת מפתיע אותי שהגשרים החדשים שבנו מעל הרכבת ברמלה לא ישולבו בכביש 44 בטווח הארוך. בכל מקרה זה לא נראה כמו משהו שיבוצע בשנים הקרובות, אם בכלל.
אלה התוכניות שאושרו ותוקצבו. הורדתי אותן מהאתר הרשמי
של מנהל התכנון.

הביצוע יחל השנה, ויימשך כ-4 שנים, אולי 5. וזה לא כולל רק את שני המחלפים הנ"ל, אלא גם מחלף בית דגן הענק שטרם אושר.

ModiinCity

New member
מבקש שתעיף מבט נוסף על התמונה המצ"ב

מבקש שתעיף מבט נוסף על התמונה המצ"ב
האם מסלול האוטובוסים שבאים מרמלה ייראה כפי שסימנתי עם העיגולים וחצים?
כלומר, לאחר היציאה מהתחנה האוטובוס נוסע בנת"צ, לאחר מכן מבצע פנייה חדה שמאלה ואחורה, מתחבר למת"צ (צבע כחול), עוצר בתחנה, ואז ממשיך במת"צ לכיוון ת"א.
האם התיאור שלי נכון?

מצב
הנושא נעול.
למעלה