מישהו יכול להמליץ לי על שירים חדשים

DreamS_HunteR

New member
מישהו יכול להמליץ לי על שירים חדשים

שיצאו בחודש האחרון. רצוי שירים שמושמעים ב MTV. תודה.

s0uljacker

New member
red hot chili peppers - by the way

לא מציאה גדולה - אבל לא נתקלתי במשהו מוצלח יותר

חביתוש20

New member
כן, בשמחה

בדיוק אחי הקטן עשה לי אוסף MTV חדש - celine dion - a new day has come brandy - full moon britney spears - i love rock´n roll אני יכולה לתת לך את כל הרשימה אם תרצה...

eyal-m

New member
הנה ההמלצות שלי >>>

<<< A1 - Make It Good A.T.B - Youre Not Alone Aha - Forever Not Yours Alanis Morissette - Precious Illusions Alcazar - Don´t U Want Me Babe Anastacia - Boom Anna He - Set Me Free Atomic Kitten - It´s Ok Blue - Fly By Brandy - Full Moon Britney Spears - I Love Rock n Roll Bryan Adams - Here I Am Celine Dion - A New Day Has Come Darren Hayes - Strange Relationship David Charvet - Leap Of Faith David Guetta - Love Don´t Let Me Go David Usher - Black Black Heart [לעצם העניין חדש] Dee Dee - Forever Elton John - Original Sin Eminem - Without Me Enrique Iglesias - Love To See You Cry Faithless Feating Dido - One Step Too Far [גם בסימן שאלה] Fat Joe Feating Ashanti - What´s Luv Goo Goo Dolls - Here Is Gone Hampenberg - Ducktoy Holly Valance - Kiss Kiss Ian Van Dahl - Reason Jennifer Lopez Feating NAS - I´m Gonna Be Alright Junkie XL Feating Elvis - A Little Less Conversion Kylie Minogue - Love At First Sight Lasgo - Alone Lenny Kravitz - Believe In Me [גם השיר הזה הייתי מכניס לפינת האנטיקה] Liberty X - Just A Little Mad´House - Like A Prayer Marc Anthony - I´ve Got You Mary J Blige Feating Jarule - Rainy Dayz Michelle Branch - All You Wanted Moby - We Are All Made Of Stars [גם השיר הזה לא ממש חדש] Moony - Dove I´ll Be Loving You Nelly - Hot In Here No Doubt - Hella Good Outkast - Land Of A Million Drums > Scooby Sndtrk Ozzy Osbourne - Dreamer P.O.D - Youth Of The Nation [גם לא הכי חדש] Pink - Don´t Let Me Get Me Red Hot Chili Peppers - By The Way Scooter - Ramp! The Logical Song Shakira - Underneath Your Clothes Sheryl Crow - Soak Up The Sun Sita - Happy Sophie Ellis Bextor - Get Over You Sugababes - Freak Like Me Sylver - Forgiven Timo Maas - Shifter Vanessa Carlton - A Thousand Miles Westlife - Bop Bop Baby Will Smith - Black Suits Comin Wyclef Jean Feat Claudette Ortiz - Two Wrongs זהווווווווווו תהנה/י בייי

DreamS_HunteR

New member
וואו וואו תודה רבה!!

הרוב כבר יש לי, אבל תודה רבה על ההמלצות!!

SHAVITTT

New member
Alanis Morisette Precious Illusions

השיר הכי טוב ששמעתי לאחרונה

למעלה