מישהו יכול אולי להביא לי...

• פותח הנושא sad3
  • פורסם בתאריך

sad3

New member
מישהו יכול אולי להביא לי...

גירסא של קאזה שתיהיה בלי תוכנות ריגול וירוסים פרמסומות וכל הבלאגן הזה שהורס ומכביד על המחשב בצורה איומה!! בבקשה... תביאו לי משהו כזה!!.. נ.ב אתםם ממליצים להוריד אימיול במקום קאזה? יש שמה כמות שירים זהה לזו שבקאזה? איך מהירות ההורדה?.. שמה יש גם וירוסים ותוכנות ריגול? בבקשה בבקשה תענו!!

master7

New member
תשובה לשאלה

אז ככה אני ממליץ לך להוריד את האימיול בנוסף לתוכנת הקאזה לייט מכמה סיבות: קודם כל באימיול יש יצע רב של סרטים,משחקים,מוזיקה אותם לא תמצא באף תוכנה אחרת ,את הקבצים ממולץ להוריד דרך אתרים שנותנים לך קישורים לקבצים מאושרים בתוכנה(קבצים שבדקו אותם והם לא זיופים )מיותר לציין שאתה חייב את תוכנת האימיול להורדה דרך הקישורים האלה. קח אתר אחד מאוד ממולץ:www.lionetwork.net אתר נפלא לאימיול תמצא שם עוד מידע שלא הזכרתי בקשר לאימיול. אז ככה הבעיה באימיול היא מהירות ההורדה יש הרבה משתמשים שאין להם הרבה סבלנות מיד הם אומרים זה איטי ומסירים אותה ,התוכנה מבוססת על קרדיט (ככל שאתה משתמש יותר זמן בתוכנה ככה הקרדיט שלך עולה ואיתו המהירות כמובן. המהירות הממוצעת של אימיול היא 40K יש שמורידים ביותר יש בפחות זה לפחות הממוצע .את התוכנה עצמה אני אישית ממליץ להוריד מהאתר הרשמי שלה. קבצי מוזיקה אשר קטנים בהרבה בגודלם מאשר קבצי סרטים ומשחקים ממולץ להוריד בקאזה לייט והסיבה העיקרית כמובן היא המהירות. לסיכום לקבצי מוזיקה :קאזה לייט -ויתתכן שתמצא את עצמך מתמודד עם קבצים פגומים אימיול -לכל השאר.

למעלה